Форум

Търсене за Търсене

kak se pi6e avtobiografia?????

• 14:50 на 23.08.2007
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.
    Анонимен потребител

irina

1

zdraveite,trqbva da napi6a avtobiografia za universitet i ne znaq kakvo trqbva da sudurja.ako nqkoi moje da mi pomogne,pi6ete na irra_n@mail.bg

• 20:58 на 23.08.2007
    Анонимен потребител

gl

2

Как се пише CV

Здравей, Ирина!
    В интернет би могла да намериш на доста сайтове съвети как да напишеш автобиография, стига само да напишеш думата в някоя "търсачка". Можеш също така да ползваш и сайта на Агенцията по заетостта www.az.government.bg или по-точно http://www.az.government.bg/internal.asp?CatId=12/09/02&BM=11, където ще намериш доста съвети.
    Успех!

• 09:42 на 13.12.2007
    Анонимен потребител

bnmnm,

3

avtobiografia

гхиоп

• 11:42 на 04.02.2008
    Анонимен потребител

kiko

4

avtobiografia

как се пис6е

• 16:42 на 06.05.2008
    Анонимен потребител

Rep7iLe

5

kak se pi6e

abe hora ima edni vaprosi za aftobiografiqta kak da se pi6e nikade nemoga da gi otkrivam :@ nqkoy ako znae da mi rpati link eto tyk skype Sskorpiona_93 ppppplzz mn mi trqbva do dnes

• 09:21 на 13.06.2008
    Анонимен потребител

ivan vazov

6

pod igoto

книгата

• 17:49 на 24.06.2008
    Анонимен потребител

AniNikolova

7

cv

Никак не е лесно да се напише качествена автобиография или CV, така че да те вземат на работа или поне да ти обърнат внимание и да те извикат на интервю. Казвам го от личен опит, тъй като съм се занимавала с това. Ако искаш ценни съвети, ето един е-маил: modulor.ec@gmail.com

• 22:26 на 27.06.2008
    Анонимен потребител

Steffo

8

виж и тук

Мен тук ми я написаха http://www.modulor-ec.com/pp-view.php

• 12:59 на 30.10.2008
    Анонимен потребител

tarr

9

Abe modulor

Моля моля, няма нужда милите служители да ми обясняват колко било трудно да се напи6е автобиография. В интернет може да намерите толкова много матрици, друг е вьпроса какво 6те напи6ете в нея, което според мен е големият ви проблем. Ако сте ходили по семинари, имате езикови дипломи, имате извьну4ебни занимания, а не сте киснали по цял ден в кафенета и сте си 4оплили носовете, няма да имате никакьв проблем!

• 11:39 на 08.12.2008
    Анонимен потребител

AniNikolova

10

9 Tarr

Нещо си се объркал, драги! Никакъв служител не съм, камо ли в Модулор! Имам фирма за подбор на персонал и работя с тях, защото са добри. Затова и ги препоръчвам! А за матриците - само да те светна, че в интернет има милиони матрици, темплейти и т.н. Ти кой би си избрал? Знаеш ли изобщо какъв смях пада като получим автобиография украсена като коледна елха или написана по начин, който я прави невъзможна за файлиране? Или как мотивационните писма от по 3 листа отиват директно в коша? Я не обсъждай неща, които очевадно не разбираш и с които не си се занимавал!

• 21:16 на 09.12.2008
    Анонимен потребител

жана

11

Таrr e много прав!

Обинковено се изисква автобиография - тип Europass. В САЩ форматът на resume е по-различен, по-подробен и доняякъде носи елементите на мотивационно. Ирина, свали си я от интернет и изобщо, ама изобщо не се доверявай на агенции за подбор на персонал да ти я пишат, камо ли да ти търсят работа. Направи ли ти впечетление как разсъждават и как се отнасят към клинетите? Не им четат CV-тата, хвърлят в коша мотижационните, защото ги мързи да прочетат малко повече и да разбере що за човек си. Ето така ще се отнесат и към теб.Николова, благодаря за коментара- нека на четящите да им е ясно как се гледа на тях,клиентите. На и компетентна ли се правиш като си придаваш важност ,че много разбираш от CV- та и мотивационни, че си позволяваш да ги изхвърляш?? Моите наблюдения са , че всяка ,която не знае с какво й се занимава или е завършила кофти и безперспективна специалност, отива да работи в агенция. Така че , Ирина, не си давай парите на такива "специалисти". Прочети в интернет какво...

Прочитане на целия коментар

• 08:33 на 18.02.2009
    Анонимен потребител

azz

12

aftobiografiq cv

хораа кажетеми как се пи6ее афтобиографияя изпратете ми линк на скупе : петя.и.теди1 ама да е на англ език

• 20:02 на 12.03.2009
    Анонимен потребител

dedoti23

13

kak da napi6a CV

Абе аз сам ученик и ми дадоха да пиша СВ обаче аз незнам какво е СВ някои може ли да ми каже каде да намеря информация??? Моля ви помогнете. :)

• 20:15 на 21.08.2009
    Анонимен потребител

ev

14
  • 12:38 на 03.09.2009
    Анонимен потребител

GERI

15

ЗДРАВЕИТЕ,НАЛОЖИ СЕ ДА ПИ6А АВТОБИОГРАФИЯ ИЛИ СВ ЗА ДА КАНДИДАТСТВАМ ЗА РАБОТА,НО МИ ТРЯБВА ПОМО6Т.МОЛЯ ВИ СЕ ПОМОГНЕТЕ МИ НА EMAIL-GERI.LOVE@EMAIL.BG

За да публикувате нови мнения трябва да сте регистриран потребител. Можете да влезете в сайта с потребителско име и парола или да се регистрирате тук.

Регистрацията е безплатна и отнема минута.

Защо е необходима регистрация за включване във форума?

Реклама

Подбрани позиции

© 2003-2014 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2014 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.
Действителни собственици на настоящото издание са Иво Георгиев Прокопиев и Теодор Иванов Захов.
mobile Към мобилната версия на сайта

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалГрадът.bgОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропаForeign Policy - България

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: SofiaEcho.com