Форум

Търсене за Търсене

Obuchenie po angliiski ezik

• 15:23 на 16.09.2008
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.
    Анонимен потребител

слънце

51

Разговорен в ИЧС

Преди няколко месеца карах разговорен курс по английски (има такъв курс след 3 и 4 ниво)и съм много доволен.Сега и жена ми мисли да записва там разговорен.80 часа е курса,цената е 240 лева.Няма да се разочаровате.

• 12:49 на 21.09.2008
    Анонимен потребител

danni

52

10x

4etoh tuk dosta dobri ne6ta za modulor i re6ih da gi prou4a. hodih i takova otno6enie nikade ne sam sre6tal. adski kompetentni. u4tivi. ne kato v i4s da se darzhat kato darzhavni sluzhiteli. 6te se zapi6a az i deteto ot oktomvri

• 15:02 на 25.09.2008
    Анонимен потребител

go6o

53

vmesto da u4i te si legnete i ostavete u4eneto na rudoteli te :d

• 15:04 на 25.09.2008
    Анонимен потребител

go6o

54

angliiski ezik

• 12:26 на 11.11.2008
    Анонимен потребител

Пенчо Питанката

55

Не разбрах

Прочетох всички мнения и се спрях на Британика или Модулор, но не можах да разбера нищо за годишните курсове за възрастни във Британика и цени също не видях!Хубавото е че имат офис близо до Плиска, аз там живея.В Модулор изглежда интересно, но е далеч........,а с този градски транспорт след работа направо не ми се мисли!

• 17:32 на 19.11.2008
    Анонимен потребител

cop

56

lichva

търсиа курс за обучение -сложна лихжа

• 11:19 на 08.12.2008
    Анонимен потребител

Мише-лин

57

55 Не разбрах

Пенчо, аз уча в Модулор. Живея в Младост, работя в Бизнес парка. Верно е малко далеч и ми се скъсват нервите като тръгна вечер с колата, но мисля и другото ниво да запиша, много ми харесва. Уговорил съм се с шефовете да си тръгвам 30 минути по-рано и да си го наваксвам в обедната. Така пропускам по-големите задръствания и се ядва.

• 23:07 на 09.12.2008
    Анонимен потребител

Мая

58

CAE and FCE

Аз учих у Бритиш трейнинг сълюшънс,британски преподаватели, но по-евтини от Британския съвет

• 14:24 на 23.12.2008
    Анонимен потребител

Петрова

59

Езиково обучение в Британика-Варна

Искам да кажа на всички, които имат желание да започнат обучение в Британика-Варна, да си помислят добре преди да платят, защото ако преподавателката не ви допада в смисъл че има отвратително отношение към вас с явно пренебрежение и отвращение и слаба методическа подготовка,няма да ви върнат парите като си ги поискате, и познайте тогава независимо че вие сте потърпевшия и се ще се наложи да си останете там и да търпите в случай че сте установили некадърността на преподавателката.В случая визирам само пропдавателката, при която съм била въпросната Климентина.За другите не мога да кажа как са , но тази е меко казано отвратително човече.Незная как се е озовала там, но просто не става за учител.Правят проверки на часовете й, но тя показва изпълнението на критерия за проведен час само на проверката , а после.... се заредете със здрави нерви и забравете кой сте и къде се намирате.
    Записвайки това се много се надявам да не се случи отново на някой друг.

• 17:26 на 06.01.2009
    Анонимен потребител

Sофия

60

Бритиш трейнинг Солушънс

Аз минах едно ниво в Бритиш Трейнинг Солушънс и съм адски доволна. Сега те почват и курсове за подготовка на Еф Си Ии, и се записах на тях. Преподавателите са супер- само британци, и всички са толкова приятелски настроени, че ходих след работа с голям кеф.

• 22:40 на 13.02.2009
    Анонимен потребител

Mishell

61

Britanica Varna

Здравей въпросна г-це или г-жо Петрова!
    Искам само да ти кажа че аз вече карам второ ниво в Британика и съм много доволна от преподавателите и нивото на обучение!
    В предното ниво преподавател ми беше точно мис Климентина, за която ти пишеш.
    Искам само да ти кажа драга, че всички бяхме страшно доволни от нея - и като преподавател и като човек е мн. готина! В случая май сбърканата си ти и като не си наред с нервите един съвет - не си давай парите за курсове а върви се прегледай на психиатър! Виж от това може и да има полза. Вместо да се занимаваш да пишеш глупави и неуместни коментари!

• 16:44 на 18.03.2009
    Анонимен потребител

ivelina

62

vypros

здравей "слънце" ти преди това къде си карал нивата пак ли в ИЧС? Там при кого кара разговорния курс?

• 11:47 на 21.03.2009

63

Коментарът беше изтрит от модераторите.

• 13:52 на 06.04.2009
    Анонимен потребител

анонимен

64

Смело мога да заявя в езикова школа Васи започнах да говоря на английски-обучението което се предлага от преподавателският екип е на много високо ниво-три години бях учил английски но не можех да говоря изобщо -там с помощта на г-жа Григорова и нейните колежки аз започнах да проговарям на английски - Благодаря!

• 17:20 на 09.04.2009
    Анонимен потребител

Мариана

65

Здравейте на всички в този форум! Отговарям на "анонимния" за Английска Езикова школа Васи. Уча английски в школата вече трета година и смело мога да заява, че преподавателите там са четирима, а не само Г-жа Григорова както пише "анонимния".Роси Григорова е най-търпеливият преподавател, който някога съм имала. Преди това учех в езикови школи Астра, където бих ви посъветвала никога да не стъпвате. Там е супер мръсно, преподавателите са много зле, а управителят г-н Ангел Чакъров е най-големият мошеник на света.

• 21:57 на 03.06.2009
    Анонимен потребител

vivi

66

някои може ли да ми каже какви са цените в британика?

• 15:28 на 09.06.2009
    Анонимен потребител

Сузи

67

Привет!

Относно Британика,доста добри отзиви съм прочела,а цените в момента днес платих курса за Ъпер Интермидият е 556 евро.Може и на вноски.

• 17:01 на 14.06.2009

Апър Интърмидиът е. Къде сте учила до момента, ако не е тайна, разбира се?

• 15:52 на 24.06.2009
    Анонимен потребител

Анонимен

69

Аз бих препоръчал linguamundi , карал съм там 2 нива и съм много доволен. Преподавателите са езиковата гимназия и са страхотни, графика се спазва много стриктно, а самия курс беше в удобно за нас време.Набляга се и на разговорен английски!
    Имаха и сайт, в нета предполагам има повече инфо.

• 18:26 на 21.09.2009
    Анонимен потребител

One Truth/една истина

70
  • 10:29 на 25.09.2009

за тези, които имат нужда от нещо полезно за самоподготовка, искам да препоръчам онлайн курсове с набор от упражнения, които са за различна подготовка, на различни цени. Изготвени са от английското издателство Macmillan и можете да прочете малко повече тук: http://sitekreator.bg/macnews/e-learning.html
    Ако имате въпроси пишете на macmillan.bg@gmail.com

http://bgconsultant.blogspot.com/

• 16:16 на 01.10.2009
    Анонимен потребител

Vio

72

Може и да са добри в Британика - не знам, още не съм се записла, но това че не правят никакви отстъпки си е доста ноебмислено в тази криза биь казала...исках да платя цялата сума наведнъж / а сме 2мата с приятеля ми, което прави около 1000 евро все пак!!!/ , но не...нито стотинка отстъпка!

• 14:00 на 07.10.2009
    Анонимен потребител

PD

73

И мен ме отказа цената от Британика. Исках да карам някакъв опреснителен курс, но при тея цифри, няма да е при тях... В Лондон обучението ми струваше 300 паунда, говорим си за 6 месеца, по пет дни седмично, по пет учебни часа. Просто в БГ пак взеха да прекаляват от към цени, ама нали сме си богат народ.

• 10:20 на 13.10.2009
    Анонимен потребител

Рони С

74

Прочетох всички мнения за обучението по английски език във Варна и се чудя защо никой не е пробвал в училища Европа" .Аз записах вече трето ниво и съм много доволна.Цената им е много добра, в сравнение с Британика и други прехвалени такива

• 15:29 на 10.12.2009
    Анонимен потребител

Вивиан

75

Ееееееееее, верно, не знаех, че Британика така режат глави. Тия са се самозабравили!!! А относно отстъпките - направо са си алчни. Ние с гаджето се възползвахме от една оферта в Модулор и ни направиха 50% отстъпка за едната вноска, което е супер! Пък да не говорим, че изобщо не става въпрос на такива надути суми, а сме в група общо 4 човека и всичко си е повече от добре! А това тяхното си е направо безочливо кожодерство!!!! Няма ли кой да ги отрезви тия хора?!?

За да публикувате нови мнения трябва да сте регистриран потребител. Можете да влезете в сайта с потребителско име и парола или да се регистрирате тук.

Регистрацията е безплатна и отнема минута.

Защо е необходима регистрация за включване във форума?

Реклама

Подбрани позиции

© 2003-2014 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2014 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.
Действителни собственици на настоящото издание са Иво Георгиев Прокопиев и Теодор Иванов Захов.
mobile Към мобилната версия на сайта

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалГрадът.bgОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропа

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: SofiaEcho.com