Форум

Търсене за Търсене

инфо за работа в австралия

• 01:21 на 14.09.2008
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.
    Анонимен потребител

тони

1

?

• 20:37 на 05.10.2008
    Анонимен потребител

edi

2

e

никои ли ни6то не знае ?????????

• 17:39 на 15.10.2008
    Анонимен потребител

OZ

3

какво точно ви интересува?

Аз съм в Австралия в момента. Какво инфо за работа търсите?

• 17:54 на 05.11.2008
    Анонимен потребител

емил

4

Австралия

бих искал да замина в Австралия, но искам да знам какви са условията, какви документи трябва да подготвя и как точно става...

• 23:29 на 10.11.2008
    Анонимен потребител

timi

5

za avstralia

saitove za rabota v avstralia tarsim

• 17:50 на 24.11.2008
    Анонимен потребител

Delio

6

za rabota

Moga li da nameri rabota v avstraliq pri uslovie 4e sum na 46 god,jenen, s dve deca (na 17 god).Pravosposoben voda4 s kat C,T,M kamioni,traktori,motokari,motocikleti).Planinski coda4,voden spasitel,profesionalen muzikant(vladeq gaida ,akordeon,kitara ,klavishni),moga da rabotq kato stroitelen tenekejiq (oluci,kapanduri,obshivki),pokrivni konstrukcii i obshivki,kamenni zidarii,bih rabotil i v jivotnovudni fermi,ribovudni stopanstva,i vsi4ko koieto e svurzano s ekokogiq,rezervati parkove i gradini tui kato az i semeistvoto mi sme prirodo lubiteli,hobito mi e ribolov.Ako nqkoq firma ili rabotodatel reshi 4e ima nujda ot korekni i suvesni slujiteli neka da me potursi na Skype deivis-62.blagodarq predvaritelno za informaciqta .

Анонимен потребител

Delio

7

za rabota

Moga li da nameri rabota v avstraliq pri uslovie 4e sum na 46 god,jenen, s dve deca (na 17 god).Pravosposoben voda4 s kat C,T,M kamioni,traktori,motokari,motocikleti).Planinski coda4,voden spasitel,profesionalen muzikant(vladeq gaida ,akordeon,kitara ,klavishni),moga da rabotq kato stroitelen tenekejiq (oluci,kapanduri,obshivki),pokrivni konstrukcii i obshivki,kamenni zidarii,bih rabotil i v jivotnovudni fermi,ribovudni stopanstva,i vsi4ko koieto e svurzano s ekokogiq,rezervati parkove i gradini tui kato az i semeistvoto mi sme prirodo lubiteli,hobito mi e ribolov.Ako nqkoq firma ili rabotodatel reshi 4e ima nujda ot korekni i suvesni slujiteli neka da me potursi na Skype deivis-62.blagodarq predvaritelno za informaciqta .

Анонимен потребител

Delio

8

za rabota

Анонимен потребител

Delio

9

za rabota

• 23:25 на 05.12.2008
    Анонимен потребител

georgi hristov

10

Rabota za stroitelen tehnik ili stroitel

Мога ли да намеря работа в Австралия,аз съм на 39 години живея и работя в Испания.Имам дъщеря на 16 години,женен.Иначе съм от Видин.По образование съм строителен техник.Ако трябва да напиша нещо друго за себе си,моля,уведомете ме по skype:georgi.hristov.1 или на e-mail:ignoration@abv.bg

• 01:18 на 06.12.2008
    Анонимен потребител

pi4olina

11

ehaaa

idvaite kvo 4akate rabota ima za celia kitaiski narod tuk e palno s aziatci indoneziici i filipinci -po fermite se tarsiat iako hora za 4erna rabota -plateno e prili4no jivee6 normalno ama jivee6 !!!!v gradovete e po trudno s rabotata ama to sega kade ne e ? tuk kriza po4ti niama, ako ste ot slabia pol miastoto vi e nova zelandia...

• 03:42 на 09.12.2008
    Анонимен потребител

шиьжэьп

12

идем

чекаи да земем стринати пена и ша трагнем

• 12:19 на 07.01.2009

13

Коментарът беше изтрит от модераторите.

• 12:20 на 07.01.2009
    Анонимен потребител

eee

14

eeeeeeeee

epa nekav be6e oti6al s kolelo da tam beha go davali i po televizoro

• 11:42 на 08.01.2009

15

Коментарът беше изтрит от модераторите.

• 02:31 на 13.01.2009
    Анонимен потребител

Олги

16

Виза ,покана с цел работа

Искам да попитам каква виза трябва да си извада за да мога да работя,коя от тези визи има най-малко критерий за специалност и прочие.Искам също да попитам чрез покана от някой които е в Австралия,ще можели да работя.Общо зето какви начини има да се стигне до австалия и да почнеш да си търсиш работа.

• 20:21 на 31.01.2009
    Анонимен потребител

canko

17

i as iskam rabota sas motokari i pro4ei

искам незабажно да работа сас мотокари и електрокари.но да е заплатено1000л.мес.

• 15:37 на 11.02.2009
    Анонимен потребител

toni

18

gasterbaitera

тарсиа агенции да ме наемат

• 20:35 на 10.05.2009
    Анонимен потребител

branimira_petrova@abv.bg

19

Привет на всички, които са попаднали на този форум!
    Ние с приятеля ми търсим както много от вас тук работа в чужбина и се насочихме поради много причини към Австралия.Сега обаче накъде...? Преглеждаме форуми, чуждестранни сайтове, но сме леко затруднени с намирането и по-скоро от това от къде да тръгнем в търсенето и всичко останало. Тук, в родната България и двамата работим....аз в банка, приятелят ми в една автомобилна компания - и нищо! Квалифициран персонал - ниско платен, за съжаление! Това е и причината поради която бихме желали да заминем!
    Моля всички, които могат да ни дадат някакви съвети, препоръки и/или дай Боже предложение за работа, нека се свърже с нас, ще сме му благодарни много!

• 11:56 на 18.11.2009
    Анонимен потребител

mirna82

20

Здравейте аз също работя в сферата на образованието, квалифициран персонал, но много ниско заплащане. Бих искала да започна работа в Австралия, защото незнам и аз по какви причини , но тази страна ме привлича все повече и повече. Ако някои може да помогне да пише за това какви документи трябват, каква работа може да се започне като заначало и ако знае повече нека да пише. Тук направо вече неиздържам! Моля Ви пишете!

• 11:56 на 18.11.2009
    Анонимен потребител

mirna82

21

Здравейте аз също работя в сферата на образованието, квалифициран персонал, но много ниско заплащане. Бих искала да започна работа в Австралия, защото незнам и аз по какви причини , но тази страна ме привлича все повече и повече. Ако някои може да помогне да пише за това какви документи трябват, каква работа може да се започне като заначало и ако знае повече нека да пише. Тук направо вече неиздържам! Моля Ви пишете!

• 23:20 на 23.11.2009
    Анонимен потребител

eto

22

България губи кадрите си , честито .

• 12:46 на 08.01.2010
    Анонимен потребител

franito73

23

аз сам професионална фризиорка мога ли да си намериа работа ниамам претенции или ж ажстралиа или ножа зеландиа

• 19:24 на 26.02.2010
    Анонимен потребител

Billabong

24

Много смешен форум! Всеки вика - искам, искам, кажете та кажете:-) Е, ма нема кой, кой да ни каже! Ма ще кажа и аз - Искам в Австралия :-) Яка специалност, много$$$ и още толкова късмет. Ма де ги! който може, е отишъл, който не пише тук :-(((( От долната земя ни не чуват!

• 22:35 на 08.04.2010

Ей, докъде ни докараха краливите ни политици нас българите, да се чудим къде да се забием да вземем некой лев в случая авс $ повече от робовладелските подаяния в БГ-то и да заживеем един по-спокоен живот.
    Чак в Австралия на ass-а на географията сакат да ходят хората да избегат от хомота на мутрафонското иго, нищо че пътя до там е майка си и баща си и разходите тоже.
    А сега по същество, които го интересува нещо по-подробно може да погледне в тоя форум има доста полезна информация по темата.
    Доколкото аз съм чел и знам там е по точковата система и цедката е доста тясна, ма който има мерак да се пробва.

-- >http://forum.all.bg/postlist.php?Board=australia

За да публикувате нови мнения трябва да сте регистриран потребител. Можете да влезете в сайта с потребителско име и парола или да се регистрирате тук.

Регистрацията е безплатна и отнема минута.

Защо е необходима регистрация за включване във форума?

Реклама

Подбрани позиции

© 2003-2014 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2014 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.
Действителни собственици на настоящото издание са Иво Георгиев Прокопиев и Теодор Иванов Захов.
mobile Към мобилната версия на сайта

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалГрадът.bgОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропаForeign Policy - България

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: SofiaEcho.com