Форум

Търсене за Търсене

Работа в Цептер

• 12:54 на 18.12.2009
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.
    Анонимен потребител

Анонимен

1

получих обаьдане за интервю за търговски асистент за Цептер, но се натъкнах на доста негативни отзиви за дейността на компанията.При всички случаи ще присъствам на информационната среща, но бих искала да политам струва ли си да се работи там, отправям въпроса си към бивши/настоящи служители/управители, възнаграждението комисионно ли е, наистина ли е толкова ниско нивото на квалификация според коментарите и дали фирмата има лоялни клиенти, което да и дава възможности за маркетинг планиране, защото това е най-важното за нейното функциониране?много ли е наивно човек да си мисли/замозаблуьдава, че може да допринесе с нещо за разжитието на т.нар. "фирма с минало, но не и с бъдеще", без да бъде разочарован или по-скоро неудовлетворен от условията на труд и заплащането специално там?Благодаря предварително, какъвто и да е отговора ви!

• 21:01 на 31.01.2011
    Анонимен потребител

AIM140

2

здравейте,
    отговарям като настоящ служител на фирма Цептер. Въпреки, че темата е доста отдавна.
    И аз постъпих миналата година като търговски консултант във фирмата, чрез покана за интервю. Бях на информационната среща. Подписах гржданския договор. И от там нататък започнах да правя, това, което моят мениджър ми казваше да правя. Посещавах прилежно и все още посещавам безплатни обучения и дообучения.
    Фирмата има доста добре изградена маркетингова структура, която, ако я следваш и ако искаш да получиш реални доходи за труда си точно там ти е мястото. Ако дадеш от себе си на Цептер - малко дори, тя ще ви се отблагодари в пъти по всевъзможни начини.
    Надявам се да съм бил полезна на всички, който е имал дори и най-малкото съмнение дали да кандидатства за работа там или не :)

• 08:35 на 11.02.2011

На всички ,които се интересуват от работа във фирма Цептер ще кажа следното:Аз работя там от два месеца !Екипът е страхотен !В началото имах притеснения за това как ще се справя с тази динамична работа,но се оказа ,че това е напразно!Мениджърът ти помага ,целият колектив е загрижен да стартираш бързо и да те мотивира!Помощта ,която получих веднага даде резултат и благодарение на това преминах курс на обучение за мениджър !Нещата вървят ,когато ги дърпаш,а не когато ги буташ!!Имайте дързост ,креативност и желание и елате !

• 10:58 на 08.07.2011

Здравейте! Аз започнах работа в Цептер преди 4 месеца. Възможностите който тази компания предлага са просто неограничени :) Ако човек върши свойте задължения съвестно, то няма и грам съмнение че ще пожъне така желания успех. Основните предимства които бих изтъкнал са: Възможност да разпределяш сам работното си време; Непрестанен растеж в йерархията(обвързан с постоянно увеличаващо се възнаграждение) и не на последно място чудесният колектив и безкрайно усмихнати колеги :) Бих посаветвал всеки който получи възможност да работи тук, да не се колебае и за момент, а просто да дойде тук :))

• 19:04 на 14.07.2011
    Преглед на профил
    5

Здравейте, много бих искала и аз да се включа в тази тема и също така да се съглася със всички останали.
    Изискванията са малко, но са доказани като работещ и действащ метод на работа. Най-хубавото е, че ефективността зависи напълно от нас. Следователно ето защо всички работим на пълни обороти и даваме всичко от себе си ! : )

• 09:46 на 05.05.2012

Това работи ли все още?

За да публикувате нови мнения трябва да сте регистриран потребител. Можете да влезете в сайта с потребителско име и парола или да се регистрирате тук.

Регистрацията е безплатна и отнема минута.

Защо е необходима регистрация за включване във форума?

Реклама

Подбрани позиции

© 2003-2014 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2014 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.
Действителни собственици на настоящото издание са Иво Георгиев Прокопиев и Теодор Иванов Захов.
mobile Към мобилната версия на сайта

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалГрадът.bgОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропаForeign Policy - България

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: SofiaEcho.com