Форум

Търсене за Търсене

Кандидатстване за охранител в охпанителна фирма БОДУ СОТ-СОФИЯ

• 11:40 на 04.12.2009
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.
    Анонимен потребител

петър георгиев стоименов

1

Здравейте колеги от охранителна фирма БОДУ СОТ-гр,София, Желая да започна работа като охранител въоръжена охрана във Вашета фирма,Притежавам лично оръжие,Имам опит в охранителната дейност,Бивш служител съм от системата на МВР,Предоставям своя телефон за връзка-0898/988-585, Мога да започна работа веднага, С уважение-Петър Стоименов

• 16:02 на 04.12.2009
    Преглед на профил
    2

А защо не си изпратите документите до фирмата? Тук може и никой да не прочете поста Ви. Колкото и такива поста да пуснете тук, все пак това е форум за обямана на мнения, а не за лична реклама на търсещи работа и пускане не автобиографии. По-удачно е и е по-голяма вероятността да се свържат с Вас, ако адресирате молбата си или се обадите на заинтересованите лица в Боду-СОД.

• 16:44 на 18.12.2009
    Анонимен потребител

martin

3

искам да кандидатствам за охрана вув вашата фирма ако може. на 19 год сум сус средно спецялно образожание

• 19:56 на 20.12.2009
    Анонимен потребител

Martin Ivov Stoqnov

4

Казвам се Мартин Ивов Стоянов от гр. Мездра. Искам да кандидатствам за охранител вав ва6ата фирма ,на 19 години сам сас средно-спетсиално образужание 0883435470

• 22:34 на 01.03.2010
    Анонимен потребител

DILQN

5

Здравейте , казвам се Дилян Сашов Георгиев на 21 години съм от София спешно се нуждая от работа GSM 0889709920.

• 22:35 на 01.03.2010
    Анонимен потребител

Petar

6

Казвам се Петър Георгиев Петров на 24 години съм от София желая да бъда назначен при вас телефон 0889820984.

• 17:58 на 28.05.2010
    Анонимен потребител

mudeto

7

Казвам се Махмуд Калеев на 20 години съм от Гоце Делчев желая да бъда назначен при вас телефон 0884590447

• 17:59 на 28.05.2010
    Анонимен потребител

mudeto

8

Казвам се Махмуд Калеев на 20 години съм от Гоце Делчев желая да бъда назначен при вас телефон 0884590447

• 20:04 на 28.05.2010

да, тия горните наистина имат нужда от психиатър. или от работа.

bat Anguel.

• 09:04 на 16.11.2010
    Анонимен потребител

nepoznata

10

няма зна4ение как се казжам, за6то не се приемат и моми4ета понякога те са по добри от мом4етата

• 13:47 на 03.02.2011
    Анонимен потребител

11

не са корекни боду сот, далавераджий не запо4ваите там работа

• 22:24 на 24.02.2011
    Анонимен потребител

security

12

съгласна съм!аз съм на 20 години и искам да работя във СОТ,но отвсякъде ме разубеждават,че няма да ме вземат,заштото съм момиче.

• 22:43 на 24.02.2011
    Анонимен потребител

mi6o

13

Хайде хайде, аз пък искам да стана готвач, обаче ми отказват, защото масово търсят жени, пък мъжете готвачи са по-добри от жените. Обаче не рева по форумите.

• 14:32 на 19.04.2012

Търся робота във Вашата фирма,тъй като имам опит с стаж над 4г.и 9м.Работила съм като охранител в Билла.

• 21:33 на 19.04.2012
    Преглед на профил
    15

Готово! Всички желаещи да работят в СОТ ще бъдат назначени! Ще ви се обадим за тест по български език. Внимание! Тестът ще се проверява от ученик в 3-ти клас. Който отпадне - сещате се - няма шанс. Ще се съобразим и с препоръките в 9-ти коментар! Пожелавам успех!

• 20:01 на 09.02.2014
    Преглед на профил
    16

БОДУ СОД СОфия

Здравейте, моят въпрос какви са документите за кандидатстване за работа в БОДУ СОД София! Става въпрос за невъорежена охрана! Изисквания и условия! Благодаря!

За да публикувате нови мнения трябва да сте регистриран потребител. Можете да влезете в сайта с потребителско име и парола или да се регистрирате тук.

Регистрацията е безплатна и отнема минута.

Защо е необходима регистрация за включване във форума?

Реклама

Подбрани позиции

© 2003-2014 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2014 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.
Действителни собственици на настоящото издание са Иво Георгиев Прокопиев и Теодор Иванов Захов.
mobile Към мобилната версия на сайта

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалГрадът.bgОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропаForeign Policy - България

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: SofiaEcho.com