Форум

Търсене за Търсене

компании с руско участие

• 12:33 на 20.09.2006
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.
    Анонимен потребител

момиче

1

Привет на всички!

Чувал ли е някой за руски фирми или фирми с руско участие? Много ми е необходимо да намеря координатите им, ако ги има някъде в България. Моля ви за помощ- в случай че някой от вас знае къде се намират, нека сподели. Благодаря предварително!

• 19:08 на 16.08.2007
    Анонимен потребител

052 739 404

2

052 739 404

052 739 404

• 21:22 на 16.08.2007
    Анонимен потребител

ogo

3

?????

това пък какво ще рече?

• 09:38 на 17.08.2007
    Анонимен потребител

Тимур и неговите братушки

4

Да здравствует Россия!

Момиче, момиче, всичко което е на по - малко от 20 км от морето е с явно или неявно руско руско участие.Това значи на практика всичко значително във Варна, Бургас и т.н.
    И разни трибуквени холдинги - кой мислиш стои зад тях?

• 17:46 на 26.08.2007
    Анонимен потребител

Kanaidis

5

Относно фирми с руско участие

Скъпа моя, огледай се на около и ще видиш че в България е бъкано с фирми с руско участие или български фирми с позиции на пазара Русия. Нужно е само да потърсиш повече в Интернет, и все пак ще ти помогна...........
    Най- големите дънакоплатци в държавата сас с руско участие: Лукойл, Овъргаз и Нафтекс/ бившата Петрол/, Главболгарстрой е с позиции в Русия, Спетема кафе е с позиции в Казахстан, даже нейния собственик е консул на Казахстан, Нефтинвестбанк на Петя Славова, Солвекс, Алматур, Топенерджи, Тера груп и др.Просто напиши в Интернет фирми с руско участие и виж колко ще цъфнат............Пожелавам ти успех!!!!!!!!!

• 21:07 на 26.08.2007
    Анонимен потребител

да бе

6

аман от глупости

Абе вие сте е гати изтрещелниците!!!
    Това, че акционерите или собствениците на една мултинационална компания са от някаква народност нищо не означава!
    Вие в кой век живеете? 19-ти?
    Подбора в тези компании няма нищо общо нито с народността нито с езика. Дори напротив. Основно изискване на всички тези места е знанието на английски, а не на руски!
    То като ще даваме примери. Знаете ли коя е компанията която изнася най-много от България за Русия? Ха, де!
    Идеал-Стандарт! Чисто американска компания. (е, до скоро).
    Болни мозъци сте, ако си мислите, че някой бизнес в днешно време може да е успешен, ако си дели хората на национален принцип!

• 22:22 на 26.08.2007
    Анонимен потребител

"болен" мозък

7

Да бе, прав си?

Абсолютно си прав.В българския клон на гръцка фирма например българите и гърците са равнопоставени, ако са на еднаква длъжност.Или, в американска компания в Заир американският и местният мениджър са равнопоставени....на теория,да.
    Абе, работил ли си в мултинационална компания някога?Да не питам нормален ли си изобщо и на кого е болен мозъка?

Друг е въпросът, че във фирми с руски капитал в България никой няма да сложи на ръководна длъжност МЕСТЕН руснак.Това е съвсем друго нещо и няма нищо общо с езика.
    Впрочем, руския и българския червен капитал у нас са така тясно преплетени, че е трудно понякога да идентифицираш кой докъде е.

• 22:36 на 26.08.2007
    Анонимен потребител

да бе

8

аман от глупости

ами по някаква случайност работя в мултинационална компания
    акционерите са АМЕРКИКАНЦИ
    нашият филиал се ръководи от БРЮКСЕЛ (немци и белгийци)
    местният (в БГ) ИД е БЪЛГАРИН
    а прекият ми шеф е РУСНАК
    а шефът ма московския офис е БЪЛГАРИН
    а пък що се отнася до гърците - те наред с французите са най-тъпите шовинисти и националисти под небето. Тъй че тези две националности може да не ми ги даваш за пример.
    А да, работил съм и в както ги наричате "руска" фирма. Собственика беше РУСНАК, ИД-то ПОЛЯК, Финансовия директор БЪЛГАРИН, както и всички надолу също бяха българи. Езика беше достатъчен на работно ниво, защото все пак трябва да общуваш някак с клиентите. Нали?

• 09:19 на 27.08.2007
    Анонимен потребител

не бе

9

да бе

Не говорехме за езика, а за предразсъдъците към местните хора.Ако мислиш че ги няма, най - малкото не си наблюдателен.Но някои просто не ги демонстрират.
    Та дори в една Канада има предразсъдъци между френско - и английскоговорящите, какво остава между народи от двата края ня континента.
    А с "глупостите" - по - полека.Аз работя само във и със чуждестранни фирми и то не на изпълнителска позиция.Имам някои наблюдения.

• 11:38 на 30.11.2010
    Анонимен потребител

руски гост

10

цъкнете в гугъла "русскоговорящая Болгария"

• 15:13 на 30.11.2010

Сравнени с компаниите с еврейско участие или компаниите с германско участие,или даже компаниите с българско участие е по-добре..Всъщност аз съм бил в една такава..и съм бил по-добре,сравнено с другаде..

• 16:13 на 30.11.2010

а ето една такава
    http://forum.imoti.net/read.php?20,231398

• 22:20 на 13.12.2010
    Анонимен потребител

Полина

13

Здравейте, бих искала да ви попитам някой има ли представа дали руснак със завършено висше образование "Право" в Петербургския държавен университет може да работи в София и дали има някоя компания, която се интересува от руски юристи?
    много ви благодаря

За да публикувате нови мнения трябва да сте регистриран потребител. Можете да влезете в сайта с потребителско име и парола или да се регистрирате тук.

Регистрацията е безплатна и отнема минута.

Защо е необходима регистрация за включване във форума?

Реклама

Трудовоправна консултация

Подбрани позиции

© 2003-2014 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2014 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.
Действителни собственици на настоящото издание са Иво Георгиев Прокопиев и Теодор Иванов Захов.
mobile Към мобилната версия на сайта

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалГрадът.bgОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропа

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: SofiaEcho.com