Форум

Търсене за Търсене

Golden Pages

• 11:29 на 12.11.2006
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.
    Анонимен потребител

Pina

1

Zdraveite, interesuvame dali nqkoi moje da mikaje ne6to pove4e za Golden Pages ili Ню Юръп Дайректърис България ЕООД Blagodarq vi predvaritelno.

• 14:49 на 06.12.2006
    Анонимен потребител

Opitnata

2

За Голден пейджис

Здравей, приятелю! Много неща мога да ти кажа, но ще се въздържа. Преди 4 години дойде друг подобен справочник, който обещаваше същите неща като тези сега! Чувал ли си за Информатор? Ако не си - поразпитай тук там и ще разбереш какво те чака в Голден пейджис! Жалко, че някои хора мислят българите за балъци!

• 17:51 на 11.12.2006
    Анонимен потребител

RE

3

Здравей, какво имаш напредвид под "Преди 4 години дойде друг подобен справочник, който обещаваше същите неща като тези сега"

• 17:16 на 28.12.2006
    Анонимен потребител

gogo

4

за Golden Pages

Мисля, че този справочник е напълно различен от всички, които са съществували до този момент. Първо - тиражът е огромен (над 350 000 само за София) и второ - ще бъде абсолютно безплатен. За повече инфо разгледайте www.goldenpages.bg

• 16:03 на 17.01.2007
    Анонимен потребител

hon

5

?

абе за информатор знам, ама чували ли сте за български жълти страници (YELLOW PAGES), тея golden pages ми мязат на дубльори??? А и щте го видим този тираж за кой е??? Доколкото знам жълти страници ще са с голям тираж тази година.
    А и за разлика от golden pages жълти страници съм ги виждал...

• 16:08 на 17.01.2007
    Анонимен потребител

незнам

6

да

а аз съм виждала Жълти Страници в Европа за разлика от Голдън Пейджис

• 18:23 на 20.01.2007
    Анонимен потребител

Waoooo

7

GOlden pages

Tirajut na Ню Юръп Дайректърис или по-то4но Golden Pages e garantiran mai4e mai4e proverete
    http://www.abc.bg/7-1_list.htm a i dokolkoto znam yellow pages sa free v Eurpoe a tuke e nad 20lv. par4eto

• 14:24 на 23.01.2007
    Анонимен потребител

Poiasnenie

8

Poiasnenie

Здравейте,
    нашата фирма най-верочтно ще рекламира в Golden Pages, затова исках и да разбуля мистерията. Yellow Pages и Golden Pages са две различни неща. Който е ходил в чужбина навсякъде е виждал въпросните справочници, винаги в бяло и жълто. В българия са искали да навлязат с името Yellow pages, но то вече е заето отдавна от една руска дама която издава въпросния каталог, и затова са избрали Golden Pages. Това е световен стандартен справочник и го има във всички страни. Просто сега почва и в БГ.
    :) Това е, което знам

• 11:24 на 26.01.2007
    Анонимен потребител

Martin

9

В крайна сметка истината винаги възтържествува

Истината е, че и бащата и майката на бизнес справочниците е Yellow pages. Всичко останало е плагиатсване. По интересното обаче е, че има огромна разлика в цените на предлаганите услуги в двете компании. Например цените за рекламиране в Golden Pages са почти ТРИ пъти по-големи от тези в Yellow Pages. А до колкото до тиража, дори не могат да се сравняват. Yellow Pages са лидера на пазара в България и се занимават с бизнес справовчници много преди появяването на Golden Pages. Следователно притежават по-голям опит, повече контакти, което е сигурен знак за професионализъм. В заключение мога да ви предложа да направите сами разликата, като посетите и сравните саитовете и на двете компании. В крайна сметка говорим за продукти, които трябва да са полезни, а не за имитации имащи за цел да ни вземат парите.
    www.yellowpages.bg
    www.goldenpages.bg

• 11:37 на 26.01.2007
    Анонимен потребител

Arhimed

10

Suvet

Mom4eta i momi4eta, towa koeto sum nau4il ot Jivota si do sega e bilo, 4e trqbva da se zalaga na sigurnoto. Samo togava moje6 i ti da bude6 siguren. Spomnete si prez 90-te godini kolko mnogo hora izgorqha s parite si poradi fakta, 4e zalojiha na hiliadite novopoiavili se banki. Na tqh moga da im kaja "Да бе в БНБ мирно седяло, не бе чудо видяло". Mejdu drugoto kato sravnih saitowete si napravih i drugi izvodi..:)

• 17:14 на 26.01.2007
    Анонимен потребител

Математик

11

Прости сметки

Да, в България често говорим за "бащата и майката"... Обикновено без да мислим...
    Ако наистина на Golden Pages цените са почти 3 пъти по-високи за реклама при около 35 пъти по-висок тираж... Ами всеки, който е учил математика, ще направи сметката, че Golden Pages са 11 пъти по-евтини като носител на рекламата...
    Не знам за годините опит, но поне обявеният софийски тираж на Golden Pages е по-висок от общия сумарен национален тираж на Yellow Pages Bulgaria за всички години на издаването им... при това е безплатен!
    А ако наистина са партньори на БТК (вижте на сайта им, цитиран по-горе) май базата им данни и фирмите е голямка. Аз поне получих писмо от името на БТК, което ги посочва като "техен справочник"? Някой да има други данни?
    Дайте някаква реална информация, моля!

• 12:12 на 31.01.2007
    Анонимен потребител

Asmodey

12

Poqsnenie

Тиражът на регионалният указател на Yellow Pages, който ще излезе през февруари е колкото тиража на регионалния указател на Golden Pages, т.е. - 350 000 бройки. И също като указателя на поредните имитатори Golden Pages е абсолютно безплатен! Освен това Yellow Pages издават и национален указател, който се разпространява из цялата страна, а не само в софийския регион. Golden Pages работят с БТК, а Yellow Pages с M-tel, Globul i Google. Цените на Yellow Pages са в пъти по-ниски от тези на "имитаторите". Yellow Pages са най-големият и реномиран каталог в целия свят, с над 120-годишна традиция, а Golden Pages след няколко години ще изчезнат...поне от България

• 15:34 на 31.01.2007
    Анонимен потребител

банкер

13

re: Ahimed, post #10

Човеко, ти си единственото лице в България, коео не е банка, и е (или е било) на път да си открие сметка в Българска Народна Банка. Ако искаш даже си направи депозит, чувал съм, че лихвите са добри! Та, като си започнал да учиш от живота, продължавай, щото май доста ти остава :-)

Съжалявам, че не по темата, но много се дразня на некомпетентни "знаещи". Става нещо като "Продавам 20-томна енциклопедия. Жена ми знае всичко, и повече не ми е нужна."

• 15:46 на 31.01.2007
    Анонимен потребител

Pitankta

14

Кой е по по най

Абе гледам че два справочника се мерят кой е по по най истински. Жълтите дошли преди 15 години от изток/Русия/ и били истински а златнните дето сега стъпват били имитатор на жълтите.Ако и златните са като жълтите на пазара ни, по-добре да нямаме никакви.

• 15:47 на 31.01.2007
    Анонимен потребител

Pitankta

15

Кой е по по най

Абе гледам че два справочника се мерят кой е по по най истински. Жълтите дошли преди 15 години от изток/Русия/ и били истински а златнните дето сега стъпват били имитатор на жълтите.Ако и златните са като жълтите на пазара ни, по-добре да нямаме никакви.

• 17:22 на 31.01.2007
    Анонимен потребител

Учуден

16

Хмм

Ако жълтите са истинските yellow pages, със "120 години традиция" защо до сега не са работили на принципа на yellow pages по цял свят??? Огромни тиражи и безплатно разпространение??? айде, и ние сме ходили по света и сме виждали истински yellow pages

• 15:41 на 01.02.2007
    Анонимен потребител

for_real

17

форум

само не разбрах, това форум за работа ли е, или някакви хора си се надприказват на кой са му по-жълти страниците? ако някой знае нещо за условията за работа в едната или другата компания, нека каже. всички други пост-ове са напълно излишни. да ходят да се мерят на пазара, не да спам-ят форума, щото му се губи смисъла.

• 17:47 на 01.02.2007
    Анонимен потребител

vidyal

18

usloviya

za vseki, koito go interesuva: bqh na interview za turgovski predstavitel v Golden Pages kraq na minalata godina. predlo*enieto im be6e 800 lv. 4isti (4ast fiksirani, 4ast komisionna), kato se pla6tat vsi4ki osigurovki i danuci + telefon + kola. ne zapo4nah rabota, za6toto i sega gi vzemam tezi pari, no kato gledam reklami i bilbordi malko me hva6ta qd, 4e ne prieh. ako nqkoi iska da znae ne6to konkretno da pita.

• 17:21 на 08.02.2007
    Анонимен потребител

katterina

19

жълти страници - работа

здравейте, и аз се интересувам дали някой знае нещо повече за работата в жълти страници?ходих на интервю, но немога да кажа , че съм впечатлена от интервюиращият и начина по който провежда интервюто иначе ме хареса.ако знаете нещо и ми кажете ще съм ви благодарна

• 20:33 на 31.05.2007
    Анонимен потребител

nikolay

20

govorqt se gluposti

Radvam se i sam tajen da 4uvam komentarite na nqkoi hora. Искам да кажа, че Golden Pages има в Ирландия, Румъния , Нидерландия и т.н но това го знаят малко хора. Второ Golden Pages е чужда компания собственост на Американския инвестиционен фонд Bedminister Capital Management LLC който финансира жълти страници в цял свят с единна строга политика а именно безплатно разпространение от врата до врата на регионално равнище и огромни тиражи. За някои любопитни да кажа, че Yellow Pages България нямат нищо общо с Yellow Pages в света и в частност с нас Golden Pages която е запазена марка на Yellow corporation световната организация на жълти страници.Трето важно което искам да отбележа е за тези които не са си направели труда да погледнат кои хора стоят зад Golden Pages специалисти от класа от международен екип. Четварто което ще отбележа е че обученията на екипа от консултанти става от англииска световна компания която обучава екипа на Yellow corporation в цял свят. Пето е че в компанията...

Прочитане на целия коментар

• 17:44 на 03.06.2007
    Анонимен потребител

Pina

21

THE TRUTH

Za6to Bulgarskite "Yellow Pages" ne sa v tozi mejdunaroden sait????

http://www.by.ro/

• 22:45 на 19.06.2007
    Анонимен потребител

niko

22

Ima vreme!!

Za6to neznam no sas sigornost 6te sme tam vremeto 6te pokaje:)

• 21:34 на 06.08.2007
    Анонимен потребител

.

23

.

.

• 18:36 на 25.09.2007
    Анонимен потребител

информатор

24

за да не спорите.

1. и двете фирми използват легално търговските си марки
    2. в много страни по света законодателството не позволява на няколко различни фирми да използват една и съща търговска марка и това е причината да се появи Golden Pages.
    3. в България Golden Pages е по-сериозната институция от двете, но това не означава че навсякъде е така.
    4. а за да не се чудите кои Pages да ползвате, ползвайте ИНФОРМАТОР. :) ако някой има нужда от допълнителна информация за който и да е от конкурентите ни ще се радваме да помогнем.
    www.informatorbg.com
    или:

Офис София
    ул. Враня №32
    тел. 02 - 931 79 60
    факс 02 - 931 38 64
    e-mail: officesf@informatorbg.com

Офис Пловдив
    х-л SPS, офис 207
    тел. 032 - 68 89 58
    тел./факс 032 - 68 89 57
    e-mail: ...

Прочитане на целия коментар

• 22:21 на 25.09.2007
    Анонимен потребител

PLAY

25

do nikolay

И какви са европейските заплати бре николайчо ?

За да публикувате нови мнения трябва да сте регистриран потребител. Можете да влезете в сайта с потребителско име и парола или да се регистрирате тук.

Регистрацията е безплатна и отнема минута.

Защо е необходима регистрация за включване във форума?

Реклама

Подбрани позиции

© 2003-2014 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2014 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.
Действителни собственици на настоящото издание са Иво Георгиев Прокопиев и Теодор Иванов Захов.
mobile Към мобилната версия на сайта

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалГрадът.bgОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропа

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: SofiaEcho.com