Форум

Търсене за Търсене

Alpha Bank

• 13:06 на 12.01.2006
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.
    Анонимен потребител

интересуващ се

1

Някой от вас ще ми каже ли нещо за тази банка? мерси предварително

• 18:27 на 13.01.2006
    Анонимен потребител

Nani

2

Alpha banka

Osven saita im, drugo ne znam i tva 4e e grazka. Kandidatstvah tam za ofis assistant no o6te ne sa mi se obadili, a srokat izte4e...

• 14:54 на 16.01.2006
    Анонимен потребител

Zorba

3

Alpha

Ами тая банка е гръцка - това обеснява всичко.

• 19:16 на 16.01.2006
    Анонимен потребител

omega

4

alpha

21 октомври 2005 Източник: Дневник Гръцката Алфа банк (Alpha bank) има намерение да разшири дейността си в България, съобщи "Дау Джоунс". Според ръководството на финансовата институция, цитирано от информационната агенция, финансовата институция има намерение или да придобие някоя от тукашните банки, или да разшири клоновата си мрежа до 80 представителства. За сравнение сега банката има 8 клона. "Сега е правилното време за навлизане в България и ще използваме опита, който сме придобили в Гърция, за да го осъществим", каза директорът на отдела за международно развитие на банката Василиос Караиндрос. Караиндрос заявява, че Алфа банк е водила преговори за придобиването на средна по големина българска банка, но до сделка не се е стигнало. Името на българската институция не се споменава. Според Караиндрос обаче българският банков пазар има и други примамливи предложения, като от Алфа банк са се насочили към две банки с пазарен дял между 3% и 5%. Още в началото на годината при...

Прочитане на целия коментар

• 10:27 на 11.07.2007
    Анонимен потребител

Tedi

5

има ли работещи в банката

здравейте,
    има ли работещ в банката? как са условията там? как е заплащането? как минава интервюто?

• 00:27 на 28.06.2008
    Анонимен потребител

petko_pecev

6

alpha bank

Алфа банк:
    1. гръцка банка
    2. Дано не ти се налага да си касиер счетоводител там: вършиш цялата работа в офиса касови и безкасови операции, валутни преводи,включително осчетоводяваш и усвояваш кредити. Цялата работа, която в другите банки се работи от 5-6 човека, тук се прави от 1 касиер. Ти си всичко в офиса, но не и управител. В офисите работят двама управители и двама касиери..т.е. 4 човека- от които само двама работят.
    3. Заплащането мизерно ...400-450 лв..за всичката работа и отговорности само това./Само като пример касиерите в съшата банка в Гърция получават 1000 евро заплата плюс 300 евро обезпечение за това, че работят с пари/. Защото, ако изгориш с пари или не дай Боже попаднат при теб фалшиви, ги плащаш от своя джоб.
    4. Често пъти, почти всеки ден се остава след работно време, защото работата е много и е невъзможно да се приключиш в 17.00ч. , но това не се заплаща.
    5. Когато попиташ за повишение в длъжност , ти се обещава, но ти се...

Прочитане на целия коментар

• 13:37 на 28.06.2008
    Анонимен потребител

Попова

7

не съм съгласна

Не съм съгласна с тези констатации, защото преди дни разбрах, че аз в провинциален офис на друга банка вземам по-малко пари от касиер-счетоводител в провинциален офис на Алфа банк.Останах ужасена от факта, че съм продала труда си евтино.Не зная условия на работа, но не ми се видя касиера да беше смазан от работа повече от мен.

• 23:54 на 11.07.2008
    Анонимен потребител

Искра Иванова

8

Алфа банк - неуважение към РАБОТЕЩИЯ персонал

Съгласна съм с това, че работата в Алфа банк за касиер-счетоводителите е много, а заплащането НЕ адекватно за положения труд. Може би господата гърци ще осъзнаят това след като загубят по-голямата част от качествения си персонал!!!
    Тук се работи на принципа: отговорността пада само върху един човек (касиер-счетоводителят). Като отговорността и обемът от работа не са пропорционални на заплащането.

• 14:53 на 13.07.2008
    Анонимен потребител

banker

9

alpha

Здравейте!
    Работил съм в банката, сега съм в друга - от ръководството един-двама знаят за какво иде реч и движат работата, повечето хора в София се наемат 1. ако знаят гръцки независимо от другото 2. ако не задават много въпроси и си траят. В провинцията положението е по-добро, там са принудени да вземат хора да вършат работа, защото офисите са с по 4-5 души и няма как. Качествените хора я ползват за стъпало - напр. от кредитен инспектор за фирми в др. банка дето си опрял тавана ставаш в Алфа управител на офис и след година-две си търсиш друга работа на по-свястно място, но вече с опит на средно управленско ниво и съответната заплата. Касиер-счетоводителите верно бачкат доста, но такава е системата - с малко хора няма начин. Сега чувам че са им вдигнали малко заплатите, има и тринайста фиксирана в договора, но за тая работа... Айде наслука, колеги

• 18:42 на 13.07.2008
    Анонимен потребител

Искра Иванова

10

Алфа банк - неуважение към РАБОТЕЩИЯ персонал

И аз използвам работата си в Алфа банк само за стаж. Още малко време ще постоя тук и ще си търся нещо добре заплатено.
    А що се отнася до увеличението на заплатите в Алфа банк - аз получих увеличение от 20 евро. Кажете ми това не е ли подигравка?

• 23:13 на 27.08.2008
    Анонимен потребител

Нели

11

работеща в Алфа Банк

Аз съм касиер-счетоводител в Алфа Банк работя вече от 2 години и няма никакви изгледи за развитие , а колкото до работата - има много и се върши от касиерите най-вече.Тази банка е за хора които са пред пенсия и не ги интересува дали ще се развиват или не и им трябва да работят само за стаж - не е за "млади и енергични" хора...

• 16:19 на 29.08.2008
    Анонимен потребител

daniela

12

питаща

Моля за съвет.
    Преминах първото интервю, и сега съм поканена на второ в София, имам ли шансове щом ме викат дотам?Става въпрос за длъжността специялист продажби, какви са долу-горе заплатите?
    Притеснява ме много че не знам английски и гръцки, значи ли това че не ставам?

• 01:20 на 03.10.2008
    Анонимен потребител

alpha bank

13

hora ne se hvashtaite na horoto

здравейте искам да ви кажа само че полужението е супер смешно и безнадежно във въпросната банка а и ако някой се размърда и не само тези който са по отделите в главен клон се нагушкват /май е точната дума за яко взимане на парички и броене на мухите в офиса / с пари и взимат към 4500 лева, а другите който работят буквално за тази банка взимат от МИЗЕРНИТЕ 400 до 450 лв. ако си много симпатичен на някой който те наема на работа!!! СМЕШНО Е

• 14:18 на 03.10.2008
    Анонимен потребител

Мими

14

Алфа Банк

Здравейте някой може ли да ми каже дали ще се отрива офис в Созопол.
    Благодаря Ви!

• 18:06 на 11.10.2008
    Анонимен потребител

анонимен

15

алфа банк

Може ли някой да ми каже нещо повече за позицията зам.управител и каква заплата получава? Благодаря предварително!

• 17:35 на 12.10.2008
    Анонимен потребител

tralal

16

Бета банк

Абе, чета разни коментари по-горе че касиерите имали много работа в тази банчица :) Може ли някой да каже какво точно разбира под "Страшно много работа", колко клиенти минават дневно за обслужване през касите 10, 100, 1000??
    А, и друго - какви възможности за развитие търсите в един офис с 4,5 човека?! Може би да уволнят управителя и да назначат вас или какво точно е липсата на развитие?!

• 13:32 на 22.10.2008
    Анонимен потребител

анонимен

17

алфа банк

Казаха ми че в Алфа банк било добре. Вярно ли е?

• 11:03 на 23.10.2008
    Анонимен потребител

KI

18

T

НЕ НЕ Е ВЯРНО

• 19:54 на 27.10.2008
    Анонимен потребител

oi-iii

19

dobra si e bankata

някои звена не са на висота и дава отражение в развитието на клоновата мрежа

• 16:12 на 30.10.2008
    Анонимен потребител

анонимен

20

алфа банка

Знае ли някой колко нови офиса ще се откриват и в кои градове?

• 22:43 на 04.11.2008
    Анонимен потребител

анонимен

21

алфа банк

Има ли обучение къде се провежда и колко време продължава?

• 11:56 на 16.11.2008
    Анонимен потребител

ели

22

Алфа Банк

Знае ли някой колко интервюта трябва да минеш за да разбереш дали си одобрен?Обаждат ли се за да ти дадат някакъв отговор? Аз съм минала едно интервю.

• 22:35 на 20.11.2008
    Анонимен потребител

vga

23

алфа банк - кредитна администрация

някой знае ли нещо за работата в кредитната администрация там.как е работата,какви са заплатите?

• 00:10 на 30.11.2008
    Анонимен потребител

анонимен

24

алфа банк

Задължително ли е да знаеш английски за да те вземат на работа?

• 09:55 на 09.02.2009
    Анонимен потребител

анонимен

25

алфа банк

Кажете нещо повече за Алфа банк ?Ще има ли съкращения?

За да публикувате нови мнения трябва да сте регистриран потребител. Можете да влезете в сайта с потребителско име и парола или да се регистрирате тук.

Регистрацията е безплатна и отнема минута.

Защо е необходима регистрация за включване във форума?

Реклама

Подбрани позиции

© 2003-2014 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2014 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.
Действителни собственици на настоящото издание са Иво Георгиев Прокопиев и Теодор Иванов Захов.
mobile Към мобилната версия на сайта

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалГрадът.bgОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропа

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: SofiaEcho.com