Форум

Търсене за Търсене

фортуна бг

• 23:02 на 22.12.2006
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.
    Анонимен потребител

4o4o

1

условия за работа заплащане микроклимат какви са

• 15:04 на 28.12.2006
    Анонимен потребител

удивителен!

2

Фирмата е стабилна, дистрибутира добре познати търговски марки, които са наложени на пазара.Заплащане между 500-1000лв.Екип от професионалисти, сравнително добра школа е.Дерзай!

• 16:47 на 23.01.2008
    Анонимен потребител

анонимен о

3

абсурд

много се краде в Бургас, като почнем от подшефове, районни шефове и т.н.При нас цирка е голям.Кой от кого краде не можеш да разбереш- супервайзор-управител!!!!!!Ч и не казват кога има акций!!!!!!! мнооого са хитри!!

• 23:13 на 03.04.2008
    Анонимен потребител

аз

4

краде се яко

и във Варна не е по различно яко се прибират кешове

• 17:29 на 10.04.2008
    Анонимен потребител

FORMER

5

ZA MOMCHETATA

относно тези писания едва ли отговарят на истината!От страна на дилърите винаги е имало недоволство и пререкания!Пиша всичко това защото познавам атмосферата в фирмата и сам бил част от нея!Не мисля че това е начина да се справите с проблемите си - знаете че всичко се постига с диалог а шефовете ви са за това!не да малчите като се съберете или да мрънкате а ясно да отстоявате позициите си!!! Стига толкова че ставам досаден....

• 15:56 на 03.03.2009
    Анонимен потребител

Prosto komentar kym komentara

6

Prosto komentar kym komentara

Нямам никакво касателство по темата, случайно поподнах тук и се зачетох и съм втрещена от коментара на ФОРМЕР! Много неграмотно, защо така, аз ако бях нямаше да пиша в интернет, щеше да ме е срам, на всеки три думи има правописна грешка - няма големи букви, няма запетайки, "мълча" се пише с "ъ", пред "ф" се пише "във" и т.н. Това, че четем форум, а не научна литература не означава, че трябва да забравим правилата за писане. Аз лично мисля, че ако не си обикновен шофьор, не би трябвало да те държат на работа.

• 13:09 на 15.01.2010

Какво е положението в момента, като се има впредвид падналите обороти навсякъде? Какво получават супервайзорите и търговските?

За да публикувате нови мнения трябва да сте регистриран потребител. Можете да влезете в сайта с потребителско име и парола или да се регистрирате тук.

Регистрацията е безплатна и отнема минута.

Защо е необходима регистрация за включване във форума?

Реклама

Подбрани позиции

© 2003-2014 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2014 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.
Действителни собственици на настоящото издание са Иво Георгиев Прокопиев и Теодор Иванов Захов.
mobile Към мобилната версия на сайта

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалГрадът.bgОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропа

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: SofiaEcho.com