Форум

Търсене за Търсене

Алта България

• 18:31 на 25.02.2007
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.
    Анонимен потребител

megi73

1

Здравейте, бих искала да разбера нещо повече за тази фирма? Коректност, структура, заплащане

• 14:16 на 21.12.2007
    Анонимен потребител

тинки уинки

2

отговор

Фирма "Алта България" е много коректна фирма.В заплащането също нямат пропуски.

• 15:56 на 21.12.2007
    Анонимен потребител

az

3

Alta

Ne znam do kolko sa korektni kym slujitelite si, no ofisyt im e otvratitelen, prosto ne znam koi normalen chovek shte raboti v takava obstanovka. Aki ne e taina za kakva pozicia kandidatstvash?

• 11:47 на 25.12.2007
    Анонимен потребител

lo11o

4

alta...

rabotq v kaufland ot 6 meseca i dosega firma alta BG ne e dostavilq poru4anata stoka navreme nikoga ! vinagi ima pone 2/3 ot stokata se vru6ta za6toto e bila poru4ana predi mesec i e trqbvalo da doide otdavna nooo ne . Taka , 4e neznam kakvo korektno vijdate v tqh ........ pff..

• 12:09 на 08.03.2009
    Анонимен потребител

ками

5

alta

В тази фирма работят само връзкари.Само те са си добре, другите бъхтят като луди.Не ходете в тази фирма,ако не искате да се разочаровате.

• 12:11 на 08.03.2009
    Анонимен потребител

slk

6

alta

Некоректни!!!

• 12:16 на 08.03.2009
    Анонимен потребител

аз

7

алта

Кофти фирма,кофти хора!Не ходете там, само ще си загубите времето.

• 02:47 на 11.04.2009
    Анонимен потребител

Бургас

8

Работя в търговският отдел на "Алта България" над една година. За този период като служител нямам от какво да се оплача. До сега с "кофти" хора не съм се сблъсквала във фирмата, надявам се и да не изникнат такива. Придобила съм нови знания по време на работата си. Някой позиции във фирмата изскват висока самодисциплина, умение за управление на времето, отлична компютърна грамотност и не на последно място комуникативност. За жалост грешки се случват - само този, който не работи, не греши. Не вярвам някой колега (включително и аз)като е объркал нещо, да го е направил нарочно и да е бил щастлив от резултата. В крайна сметка не сме "луди хора", които целят да си прогонят клиентите. Всички национални празници, за фирмата са почивни дни, както и събота и неделя. Не съм имала проблеми с ползването на отпуск. Тези на пръв поглед нормални неща (уж уредени в Кодекса на труда) рядко се спазват днес, така че и в това отношение работата в "Алта България" е...

Прочитане на целия коментар

• 15:59 на 20.04.2009
    Анонимен потребител

бенджи

9

ако не е тайна как е вашето име и аз работя в тази фирма като каква работиш може би се познаваме аз работя в софия

• 09:25 на 14.05.2009

10

Коментарът беше изтрит от модераторите.

• 12:30 на 30.06.2009

съгласен съм,работил съм с тази фирма и наистина с по-кофти хора от тях на съм работил

• 17:31 на 01.07.2009
    Анонимен потребител

nikicska

12

Защо не кажете колко пари получава един Търговски представител???

• 16:29 на 02.08.2009

800 - 900 BGN

• 11:00 на 23.08.2011

Здравейте колеги, аз съм бивш служител на Алта България. Искам да споделя, че фирмата определено е некоректна спрямо служителите си. Ръководния състав на чело с Нина Калйна се отнасят отвратително към работниците. Условията в трудовите договори нямат нищо общо с реалните. Заплащането е едно от най- ниските за София и останалите фирми в този бранш- 500лв за шофьори (като всъщност от тези 500 имате отдръжки за бракова стока и липси). Осигоровките на търговските представители и на шофьорите са на минималната работна. Мен лично (а предполагам и с останалите колеги е така) ме водеха на една длъжност, а когато напуснах се оказа, че съм на съвсем различна, не само това но и на няколко пъти съм преназначаван на различни длъжност без аз да знам. При напускане по традиция не изплащат всичките си задължения към работника. Ако се изнтересувате за търговските представители, те не получават повече от 600лв (това са 350 основна заплата и максималния процент от месечния оборот). Мога да кажа още...

Прочитане на целия коментар

За да публикувате нови мнения трябва да сте регистриран потребител. Можете да влезете в сайта с потребителско име и парола или да се регистрирате тук.

Регистрацията е безплатна и отнема минута.

Защо е необходима регистрация за включване във форума?

Реклама

Трудовоправна консултация

GLOBUL – Да поговорим за бъдещето!

Платена публикация

GLOBUL – Да поговорим за бъдещето!

Подбрани позиции

© 2003-2014 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2014 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.
Действителни собственици на настоящото издание са Иво Георгиев Прокопиев и Теодор Иванов Захов.
mobile Към мобилната версия на сайта

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалГрадът.bgОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропаForeign Policy - България

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: SofiaEcho.com