Форум

Търсене за Търсене

P&G ili Kaven Iradis/Orbiko???

• 22:41 на 03.03.2007
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.
    Анонимен потребител

galia

1

Zdraweite,
    Moje li nqkoi da mi kaje dali obqwite, koito se poqwqwat za pozicii w P&G BG, wsyshtnost ne sa obqwi za rabota w Kawen Iradis/Orbiko??? Znam che tezi firmi sa oficialnite distributori na P&G za BG, no ot druga strana P&G imat i ofis tuk...Sega gledam obqwa za poziciqta "Bulgaria & Macedonia Facility Management Coordinator", pusnata ot imeto na P&G - ama P&G li e naistina ili nqkoq ot tezi rodni firmi??? Predwaritelno blagodarq

• 00:03 на 04.03.2007
    Анонимен потребител

P

2

pg

Обявата е на P&G.

• 10:34 на 05.03.2007
    Анонимен потребител

W

3

Kaven Orbiko

Някой може ли да ми каже нещо за тази фирма-заплащане,работна среда,коректни ли са?..

• 10:25 на 06.03.2007
    Анонимен потребител

аз

4

Kaven Orbiko

Преди няколко дни се явих на интервю в тази фирма-питаха ме общо взето стандартни неща,но най-тъпото бе "имате ли деца","кой ще ви ги гледа" и т.н...Голяма дискриминация!

• 22:03 на 06.03.2007
    Анонимен потребител

az

5

Kaven Orbico

Сериозно ли? Ти за каква позиция си кандидатствал в Кавен Орбико?

• 11:45 на 07.03.2007
    Анонимен потребител

ss

6

Kaven Orbico

За какви пари става на вапрос?
    Сериозна ли е тази Kaven Orbico?

• 11:05 на 08.03.2007
    Анонимен потребител

edin

7

za decata

rabotq za tqx-parite ne sa golemi,no badete sigurni 4e s deca i ako pak sa malki nqma da vi vzemat pri nas!

• 11:13 на 08.03.2007
    Анонимен потребител

жена

8

децата и Kaven Orbico

И мен ме питаха кой ще ми гледа детето,защото втората смяна е до 22ч а понякога и до по-късно вечерта...От тоя въпрос не бях изумена,защото в България го задават /в САЩ е друго-там такъв въпрос може да те направи милионер заведеш ли дело за дискриминация/,но бях убедена че няма да ме вземат на работа!
    Иначе изглеждат сериозна фирма,момчето и момичето,които водеха интервюто се държаха добре-интелигентни,възпитани...

• 11:29 на 09.03.2007
    Анонимен потребител

зузи

9

е...

Е гати сериозната фирма-побългарена по начина на работа при нас без деца!Копират разни тестове IQ и въпроси с които да си водят интервютата от Европа и САЩ,но тази нашата дискриминация си остава...

• 22:08 на 20.03.2007
    Анонимен потребител

zvetan

10

ljva raka desen gob

pri vas 4ovek e super da raboti samo kato 6ofior na bus.ot gorivoto si iskarvat po njkoj druga zaplata

• 22:15 на 20.03.2007
    Анонимен потребител

@@@@@@@@@@@@

11

мнение по № 10

подържам мнението на Цветан.Аз също съм виждал как ваши бусове си точат стабилно нафта от бусовете в туби и е продават.И на мен ми харесва да си докарвам някоя друга заплатка от въздуха на гърба на работодателя.
    Ако обичате вземете го под внимание.Другия път като видя ще ви пратя номера на буса .

• 16:49 на 22.03.2007
    Анонимен потребител

няма значение

12

@@@@@@

такива дето ги хванат с открадната нафта си я плащат в троен размер. В тази фирма съдят до дупка и печелят делата си. Всичко е много сериозно...Няма прошка при тях ако те набарат

• 13:54 на 27.03.2007
    Анонимен потребител

anik

13

еееееееее няма що!

до нама значение-Няма що!!!!!Това ли ти е сериозната фирма дето дето съди кокошкари а пък подкрепя демографския сриф в България?Преди година кандидатсвах при тях,аз се отказах още като видях на какво затънтено място, да не говорим за мизерната стаичка на касиер фактуристката,а като добавя и IQ теста за прохождащи американчета съвсем ме отказаха.Нищо лично само мнение!

• 15:03 на 05.05.2007
    Анонимен потребител

az

14

P&G

ако видиш обява от името на P&G можеш най- лесно да я провериш като влзеш в официалния им сайт. постоянно се актуализира информацията там и публикуват всички обяви и тези БГ. късмет!

• 17:52 на 15.12.2007
    Анонимен потребител

ot durakovic -glupenderow

15

edna ot nai gadnite firmi w balgaria ne idwaite w orbiko ,daze edin banket ne organizirat za horata si i waobste ne gi interesuwa che nowata im sistema na rabota e na garba na obiknowennia ra botnik

изроди са тия от орбико ,ненормиран работен де,гадна експлоатациа на персонала, дори един банкет за коледа не могат да платят,защото са стиснати евреи ,да не говорим че нищо не дават на работниците за коледа, изроди мръсни,да се затъкнат с парите си,гадни копелета

• 20:37 на 18.12.2007
    Анонимен потребител

тцтц

16

кавените

ако обявата е пусната от проктър- наистина става дума за позиция при тях. ако е от кавените изобщо те съветвам да не се доближаваш.

• 23:21 на 18.12.2007
    Анонимен потребител

BIVSHIA

17

ORBIKO

ако не сте женени а искате да се ожените идете в кавен орбико там ще подпишете освен трудови си договор и сапружешки такав
    може да не си вземате квартира ако имате апартамент даите го под наем защото няма да ви трябва от сеге вие ще живеете в фирмата и за фирмата
    това е така
    колкото до кражбата на нафта от шофьорите
    това е минало а и при тази работа
    фирмата си затваряше очите само и само да ги задаржи
    но вече няма с кво
    и сега ще се освободят доста места
    погледнете в jobs.bg
    там им правят голяма отсъпка за най -много
    обяви
    успех на желаещите

• 18:04 на 26.07.2008
    Анонимен потребител

Антон Карагьозов

18

Пълни гуми

Аз също съм бивш техен служител така да се каже.Работих като сладов работник към Шел-масла.Мога да посъветвам всички,които искат да почнат работа там-хора,не си скъсявайте живота с тази фирма.Просто не знаете в какво се забърквате.Ако все пак се излъжете да работите там-гледайте да не сте в склада.

За да публикувате нови мнения трябва да сте регистриран потребител. Можете да влезете в сайта с потребителско име и парола или да се регистрирате тук.

Регистрацията е безплатна и отнема минута.

Защо е необходима регистрация за включване във форума?

Реклама

Трудовоправна консултация

GLOBUL – Да поговорим за бъдещето!

Платена публикация

GLOBUL – Да поговорим за бъдещето!

Подбрани позиции

© 2003-2014 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2014 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.
Действителни собственици на настоящото издание са Иво Георгиев Прокопиев и Теодор Иванов Захов.
mobile Към мобилната версия на сайта

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалГрадът.bgОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропаForeign Policy - България

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: SofiaEcho.com