Форум

Търсене за Търсене

Някой знае ли нещо за фирма Комеко ООД ?

• 19:04 на 27.04.2007
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.
    Анонимен потребител

Tonitka

1

Те също търсят хора за работа при тях в гр.Пловдив и ще съм ви много благодарна ако някой ми разкаже за условията на работа при тях и за заплащането.Струва ли се да се работи при тях?

• 20:37 на 31.08.2008
    Анонимен потребител

тони

2

Някой има ли инфо за Комеко?

Здравейте, аз също се интересувам от Комеко ООД. Що за фирма е,шефове, работна атмосфера и т.н. Много се надявам някой да ми даде някаква информация

• 22:19 на 03.09.2008
    Анонимен потребител

тони

3

Никой ли не е чувал за Комеко?

Тази фирма е доста апокрифна. Ще съм брагодарен за някаква информация, спешно е.

• 17:49 на 06.09.2008
    Анонимен потребител

Leonardo

4

Comeco

относно дали е добре да се работи за тях, не мога да кажа. Комеко са ни клиент и с тях се работи доста лесно. Много са изпълнителни, сериозни, стриктни е еродирани. Дано да съм била полезна.

• 09:14 на 19.05.2009
    Анонимен потребител

Nickname

5

Заплатите се забавят с 3 месеца и са доста скромни за региона и отрасъла. Последната половин година не бяха заплащани здравни осигуровки и това създава проблеми като отидеш на лекар. Отношението към служителите е като към разход. Иначе страхът от неизвестността ни кара да се натискаме и да чакаме чудо

За да публикувате нови мнения трябва да сте регистриран потребител. Можете да влезете в сайта с потребителско име и парола или да се регистрирате тук.

Регистрацията е безплатна и отнема минута.

Защо е необходима регистрация за включване във форума?

Реклама

Трудовоправна консултация

GLOBUL – Да поговорим за бъдещето!

Платена публикация

GLOBUL – Да поговорим за бъдещето!

Подбрани позиции

© 2003-2014 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2014 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.
Действителни собственици на настоящото издание са Иво Георгиев Прокопиев и Теодор Иванов Захов.
mobile Към мобилната версия на сайта

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалГрадът.bgОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропаForeign Policy - България

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: SofiaEcho.com