Форум

Търсене за Търсене

Кълвача Газ

• 13:27 на 28.04.2005
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.
    Анонимен потребител

търсеща

1

Някой знае ли нещо за условията на работа в Кълвача Газ? Фирмена атмосфера, заплащане, отношение към персонала... Как обявяват свободните си позиции?

• 11:07 на 02.05.2005
    Анонимен потребител

Малкия

2

Бегай от там - далече

• 16:45 на 18.04.2007
    Анонимен потребител

Кристиан

3

май е дорбе

брат ми бачка там и е много доволен и аз мисля да отида да попитам за работа

• 09:27 на 20.04.2007
    Анонимен потребител

Свраката

4

Кълвача

При тях все още е 1985г. Имат една изпълнителна директорка на която циците са обратно пропорционални на акъла.

• 06:13 на 25.06.2007

5

Коментарът беше изтрит от модераторите.

• 16:45 на 29.06.2007
    Анонимен потребител

Белчо

6

Кълвача

Тази с циците и аз я знам. Води се изпълнителна директорка. Ходих на интервю, но ми каза че съм бил прекалено образован за позицията, която кандидатствам. "Интелигентността" и направо ме размаза.

• 22:20 на 02.07.2007
    Анонимен потребител

dezire

7

Дамата с камелиите

Прото бегай оттам, срещала съм тази дружина като техен и клиент, а не като търсещ работа.
    Общуването с хора на тяхното ниво не е невъзможно , дори е по-лесно, но всъщност страшно уморява. Напълно съм съгласна и с дамата, която правилно е казала, че си прекалено образован за позицията, тъй като общуването с интелигенти хора също много напряга.

• 11:23 на 03.07.2007
    Анонимен потребител

13

8

ot li4en opit

rabotih v kalva4a gas 4 godini!!!i si stopih nervite s glupaci,koito se probvat da te komandvat,s prostaci,koito se probvat daspjat s teb i kato otkaje6-ti pravjat bezbroi kurvenski nomerca i t.n.ob6tuva6 s mnogo nisko kvalificirani i inteligentni hora.ne e za vseki.trjabva da moje6 da lije6 gasa na koito trjabva,no v edin moment se okazva,4e glupavite i neobrazovanite sa po-ta4eni,s po-visoki zaplati i t.n.stojah 4 god s zaplata 300 lv .v momenta za moeto mjasto davat 1000 lv ot 1 god i ne mogat da i namerjat 4ovek

• 14:21 на 15.11.2007
    Анонимен потребител

9

ЗА КЪЛВАЧА ГАЗ

ВЯРНО ,ЗА ГРОЗНИ КОМПЛЕКСАРИ КАТО 13 МЯСТО ВЪВ ФИРМАТА НЯМА . ИНАЧЕ Е СТРАХОТНО ,АКО РАБОТИШ КАКТО ТРЯБВА ПРОБЛЕМИ НЯМА ДА ИМАШ.

• 18:22 на 15.11.2007
    Анонимен потребител

bus_amateur

10

Oshte li gi ima?

Мислех, че са фалирали вече?!?

• 23:16 на 22.11.2007
    Анонимен потребител

ПРОФЕСИОНАЛИСТА

11

КЪЛВАЧА

Аз мога да ви кажа многа неща от кухнята на тази фирма,но не виждам смисъла защото там наистина няма кой знае колко стойностни и можещи хора.Отношенията между колегите са направо трагични,изобилие от интриги,сплетни ,клюки и завист запълват ежедневието им.Просто се чудя как успявят да работят смислено и да си изпълняват договорите.Относно дамата с циците имам нещастието да познавам доста добре и повярвайте ми се издигна ото нищото благодарение на съвсем други дарби....Бягайте от нея възможно най далече и въобще от цялята тази шуробаджанашка фирма.Безкрайно съм разочарован от тях....

• 00:43 на 23.11.2007
    Анонимен потребител

незнаен

12

виц

Не съм от там, но ще ви кажа:
    Явява се супер мадама на интервю. Питат я:
    "Немски знаетели"?
    "Не", казва тя.
    "Англииски тогава"?
    "Не" отговаря тя.
    "Можеби Френски"?
    "Също не".
    "Тогава поне Руски"!
    "Ами" отговаря кандидатката.
    "С компютър можетели да работите"?
    "Джиткала съм на игрички" казва тя.
    "А каква заплата очаквате" пита интервюиращия.
    "15 000 долара"
    "Ама толкова не взема и генералния ни директор" възмутено казва служителя.
    "Ами ебете генералния тогава" спокойно отговаря кандидатката.

• 22:25 на 25.11.2007
    Анонимен потребител

информиран

13

кълвача

Съгласен съм с професионалиста. В тази фирма се работи на базата на шуробаджанащина, доноси клюки,прехвърляне на топката от един на друг и взаимни обвинения. Свестните хора много скоро се отчайват и напускат, ако не ги изгонят преди това на основание някои тъп донос.А при напускане им създават куп проблеми като че ли си престъпник като си решил да си смениш работата. Не съм работил там но един от най-близките ми хора е та да го цититам"Добре че се отървах!"

• 23:47 на 12.03.2008
    Анонимен потребител

човек който знае повече от всички тук

14

кьлвача

Тук повечето приказвате глупости,явно сте работили там и сте изгонени,а от там гонят за-кражба,льжа,интригантсто и разбира се мьрзеливците,в тази фирма заплатите са на доста добро ниво,започват от 350 и стигат до кьм 2000 за норм работници според зависи,голяма фирма е и естествено има интриги но те са предизвикани от бьрборковци като вас,фирмата е на европеиско ниво и може би никога няма да фалира,заплати се вземат редовно,осигуровките сьщо са редовни,всеки инзванреден час се заплаща,какво повече му трябва на човек.

• 17:36 на 05.07.2008
    Анонимен потребител

4ernorizec hrabar

15

za nikakav hui ne stavat

хора умната!!!моито мнение е 4е калВА4А ВСИ4КО СИ ДАВА НО ПЕДАЛИТЕ ПОД НЕГО МНОГО КРАДАТ И САМ СИГУРЕН 4Е 6ТЕ ВИ О6ТЕТЯТ .ОБ6ТО ВЗЕТО НЕ ВИ ТРЯБВА ДА СЕ ЗАХВА6ТАТЕ С ТЕЗИ МУ6ЕНИЦИ

• 22:14 на 05.07.2008
    Анонимен потребител

миро

16

Кълвача газ

Това, което чета за Кълвача Газ са изключителни глупости.Хората там са истински професионалисти и най вече възпитани и коректни.От тях не може да се очаква подобна трагична неграмотност и ненужна бруталност при изказване на мнение.Тази фирма наистина просперира и то по европейски и то благодарение най вече на това ,че в нея ряботят хора,нямащи нищо общо с голяма част от тези пишещи в този форум.

• 11:35 на 06.07.2008
    Анонимен потребител

Митака Анастасов

17

Не ви ли омръзна

Браво Миро - благодаря ти като служител на фирма "Кълвача Инженеринг"АД .Тук се написаха доста простотии по темата , но истината е следната : фирмата - това е екипа не логото - слаб екип - слаба фирма и съответно силен , мотивиран екип - ела че ни стигни . Относно циците на хубавиците и родата на буржоата - ами огледайте се къде не е така - при Дечо ли , може би при Динева , по рудници и тецове - просто се огледайте - важното е всеки да си върши работата , а това се прави . Изкарах 14 г. в армията и се нагледах не само на женски изпълнения , ами и на мъжки спектакли и да ви кажа мъжките курви са по гадни от женските - въпрос на колективен натиск е да се смачкат в зародиш . А пък че има проблеми - то къде ги няма , но с железен екип всяка задача е решима .Относно кражбите - пак голяма говорилня - то си има органи за тая цел - както на властта , така и вътрешно фирмени - така че споко .
    В резюме : гордея се с колегите си от "Кълвача Инженеринг"АД и ако мога...

Прочитане на целия коментар

• 21:43 на 07.07.2008
    Анонимен потребител

da

18

da

а можете ли дами кажете какви са оторените позиции в компанията или по скоро напоследък аккви хора търсят...с какъв опит

• 23:16 на 08.07.2008
    Анонимен потребител

аз

19

кълвача е малак фирма на която липсва мениджмънт

кълвача е средна фирма на която липсва мениджмънт и стратегия за развитие на нови продукти. остават подмазвачите и нагаждачите, както е и в други фирми. осигуровките не се изплащат редовно. постоянно се правят опити за орязване на социалните придобивки - успешни. в нормални пазарни условия фирмата не би могла да съществува освен в умален вид.

• 23:24 на 08.07.2008
    Анонимен потребител

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

20

Кълвача Газ е голяма фирма в която работят хора които си разбират от работата и тази фирма изплаща всичко което е поела като ангажимент към персонала си.Не разбирам само как с лека ръка се пишат толкова лъжи и хули от хора които просто явно си чешат комплексите и недоволстват към всичко.Ами като разбираш от много голям мениджмънт и то на големи фирми стави мениджър бе и то от голям калибър и тогава давай оценки за мениджмънта на другите

• 08:38 на 10.07.2008

21

• 08:41 на 10.07.2008

22

• 22:09 на 10.07.2008
    Анонимен потребител

Миро

23

Като гледам само имената Хитлер и Питанка и цинизмите с които си служите определено мнението ви е никакво.Научете се да говорите без да обиждате и тогава ще ви взема под внимание.Базата е страхотна и там хрантутници няма.Тази оценка е вероятно проекция на това което си ти самият и знаеш ли такива като тебе и горния Хитлер явно сте от тези дето псуват защото речника им е беден и сте пълни невежи пиещи бира и чоплещи семки и най вероятно плрюещи по улицата.Просто нещастни мизерници

• 23:40 на 10.07.2008
    Анонимен потребител

Добри

24

Аббе кой е този дето е работил над пет години представете си мили хора пет години в една фирма и такива грозни неща да говори за нея.Ма що си там бе като не си хрантутник и заплатаджия аааа, какво правиш там като не ти отърва, ти си дрисльото в случая

• 06:49 на 11.07.2008
    Анонимен потребител

аз

25

що ли се учудвам

най-големите лизачи и подмазвачи си написали и имената че да може ръководството да ги види какво са писали. хахахаха. кълвача вече има толкова много пари и не му пука дали фирмите му ще фалират. важното е да не са на загуба :).
    човека летище си строи. само незнам как ще живее до летището :).

За да публикувате нови мнения трябва да сте регистриран потребител. Можете да влезете в сайта с потребителско име и парола или да се регистрирате тук.

Регистрацията е безплатна и отнема минута.

Защо е необходима регистрация за включване във форума?

Реклама

Подбрани позиции

© 2003-2014 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2014 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.
Действителни собственици на настоящото издание са Иво Георгиев Прокопиев и Теодор Иванов Захов.
mobile Към мобилната версия на сайта

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалГрадът.bgОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропа

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: SofiaEcho.com