Форум

Търсене за Търсене

БАНКА ПИРЕУС?

• 15:25 на 17.08.2007
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.
    Анонимен потребител

PEPITO

1

ДАИТЕ ИНФО ЗА ТАЗИ БАНКА.УСЛОВИЯ?ЗАПЛАЩАНЕ?

• 16:00 на 17.08.2007
    Анонимен потребител

Lavro

2

на зная за заплащането...

Веднъж пътувахме с партньор от Гърция из страната.Той имаше нужда да изтегли пари и ме помоли да го заведа до местния клон на Пиреус банк.Беше много впечатлен.Каза буквално:"Ако тук внезапно дойде някой от борда на директорите от Гърция, смятай че са изгонили всички до вечерта".То не бе мотаене, грешки, неясноти...Не знам дали навсякъде е така, но аз бях заинтригуван и помолих местен човек да поразпита.Ами - всички работещи се оказаха роднини или познати на управителката...и т.н.Та Пиреус в България и Пиреус в Гърция нямат нищо общо.
    Нямам други лични впечатления, но и през ум не би ми минало да държа лични или фирмени финансови средства в гръцка банка.
    /Между другото, този същия гръцки колега искрено се учуди, че моите сътрудници ползват обедна почивка в установен час, като за целта прекъсват работа, а също, че им се плаща извънреден труд.Според него, в тяхната фирма - тук, в България - можеш да почиваш само в случай че началника ти разреши (ако случайно си...

Прочитане на целия коментар

• 19:59 на 17.08.2007
    Анонимен потребител

vanela

3

кредитен специалист в Пиреус

Знае ли някой какви са условията за работа за кредитни специалисти в Пиреус? Заплащане? Отношение на колегите - за Пловдив или Асеновград?

• 07:59 на 21.08.2007
    Анонимен потребител

pirb

4

kolkoto da ne umresh ot glad

заплащането е колкото да не умреш от глад,което се случва и като не излизаш в почивка да обяд де :), за пловдив и асеновград обявите висят от 3 месеца, и според мен ще продължат, малко останаха балъците. хората идват и се махат още в изпитателния срок. работитиш 10-12 часа, плащат ти колкото да преживяваш, не почиваш на обяд. отношението е византийско с 2 думи. бягай надалеч

• 20:24 на 22.09.2007
    Анонимен потребител

Bivsh slujitel na Piraeus

5

AD

До скоро работех в Пиреос Банк. Пише се с "о" на български :) Когато напуснах три дни не можех да повярвям, че престоя ми там свърши. Ако сте психически нестабилни, агресивни и дебилни - това е вашето място.

• 07:54 на 26.09.2007
    Анонимен потребител

mahnah se

6

kakvo da pravia

ей и аз напуснах и вече втори ден ставам в 7 от стреса е явно, искам да питам колегата АД какви мерки е взел, трябва ли ми специализирана помощ? а иначе съм толкова щастлив, черпя от няколко дни, за малко да си съсипя живота в тази банка- банка е силно казано де.някой беше питал за Пловдив или Асеновград- това са най-интригантските колективи, нормален човек не би издържал там.

• 13:29 на 26.08.2008
    Анонимен потребител

Стоянова

7

Банка на абсурдите!

Имах депозит в клон Надежда, отидох да го тегля в клон Черни връх. Представих оригинал на договора за депозит, лична карта, даже и картончето с името и сметката. Поисках да изтегля половината от сумата. Абсурдното за мен е това че трябваше да чакам да си звънят по телефоните и най- вече да си изпращат по имейла СПИСМЕНА НА ЛИЧНИЯ МИ ПОДПИС.
    Казах как така списмен на личен подпис?- има го положен на оригинала на договора/ той е еднолично на мое име/, има го наличната карта, ако трябва ето сега ще се подпиша пред вас/служебните лица/.Загубиха ми 1 час време в нежужни неща. Оправдаха се че ставали много измами.Ако аз съм измамница
    няма да тегля половината сума, а целата и няма да предлагам да се подписвам за сверка на подписа. Накрая се ядосах и изтеглих всичките си пари от там.

• 13:45 на 26.08.2008
    Анонимен потребител

klient

8

Доволна съм

Аз изказвам мнение като клиент. От две години имам ипотечен кредит там. Клона е в Добрич. От момента, в който се обадих за пръв път да питам за условия за кредит, докато ми го отпуснаха, та чак до сега срещнах много добро отношение от страна на кредитния инспектор и от служителите в банката. Учудвам се на лошите коментари. Четох в Капитал, че Пиреос е банката с най-голяма печалба за 2008. Засега нещата вървят добре и мога да кажа само хубави неща за банката.

• 14:44 на 26.08.2008
    Анонимен потребител

ФФФФФ

9

Печалбата е за банката

Какво като е на печалба банката, тази печалба не е за клиента.Значи добре са ни оскубали с лихви и такси и икономии от заплати за персонала. Тази печалба е изкарана от клиентите.

• 15:03 на 26.08.2008
    Анонимен потребител

klient

10

Факти

След вдигането на лихвите на банките кредита ми се оскъпи с 1 лв.Сумата по кредита се вдигна, но те намалиха други такси и от там аз не усетих увеличението. Засега. Може би реализират икономии от мащаба.

Лошите новини винаги са повече и по-бързо се разпространяват. Аз мога да кажа хубави неща по темата и го правя.

• 09:55 на 13.09.2008
    Анонимен потребител

fggbf

11

fvbf

където има гърци там пари няма да видите .грък да ти прави бизнес си е чиста заблуда.бягайте далече от гърци

За да публикувате нови мнения трябва да сте регистриран потребител. Можете да влезете в сайта с потребителско име и парола или да се регистрирате тук.

Регистрацията е безплатна и отнема минута.

Защо е необходима регистрация за включване във форума?

Реклама

Трудовоправна консултация

Подбрани позиции

© 2003-2014 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2014 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.
Действителни собственици на настоящото издание са Иво Георгиев Прокопиев и Теодор Иванов Захов.
mobile Към мобилната версия на сайта

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалГрадът.bgОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропа

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: SofiaEcho.com