Форум

Търсене за Търсене

Molq kajete ne6to pove4e za Quintiles

• 00:14 на 09.10.2007
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.
    Анонимен потребител

heer_marinov

1

Видях, че като цяло отзивите не са много положителни. Моля Ви, кажете нещо повече, защото ще ходя скоро на 2ро интервю там. Верно ли е това за лошата атмосфера, интригите и подлите номера...

• 21:13 на 09.10.2007
    Анонимен потребител

A

2

Quintiles

ти за коя позиция си кандидатствал? Контракт Рисърч Ассоциате . аз бях за офис мениджър.и не останах мн доволна. какви за твоите впечатления

• 22:09 на 09.10.2007
    Анонимен потребител

Anonimen

3

Quintiles

кажете нещо де... скоро имаха обява в капитал за офис мениджър и сътрудник . някои кандидатствал ли е. за какви пари се пазарихте и т.н......

• 19:32 на 15.10.2007
    Анонимен потребител

Anonimen-

4

Quintiles

така и нищо не разбрахме .. как е минало и второто интервю? Моля говорете и в цифри също !

• 16:30 на 16.10.2007
    Анонимен потребител

poznata

5

za quintiles

Имам позната, работеща там като Асистент клинични проучвания. Твърди, че работата е много напрегната, което разбира се зависи и от човека. Има командировки в страната в различни болници, ползва служебен автомобил (Тойота) и лаптоп, разбира се. Заплатата е над 1000нет, не съм чула да има някви сериозни дрязги с екипа или шефовете. Според мен е ок.

• 18:14 на 21.11.2007
    Анонимен потребител

G3

6

Quintiles

1,5 години имам наблюдение върху тях ... :)
    заплати $800 -$4500 +кола +телефон +пари за храна ...зависи какво търсите! Обстановката е доста напрегната ...неща да давам мнение за хората но все пак не бих работил там!!!

За да публикувате нови мнения трябва да сте регистриран потребител. Можете да влезете в сайта с потребителско име и парола или да се регистрирате тук.

Регистрацията е безплатна и отнема минута.

Защо е необходима регистрация за включване във форума?

Реклама

Трудовоправна консултация

GLOBUL – Да поговорим за бъдещето!

Платена публикация

GLOBUL – Да поговорим за бъдещето!

Подбрани позиции

© 2003-2014 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2014 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.
Действителни собственици на настоящото издание са Иво Георгиев Прокопиев и Теодор Иванов Захов.
mobile Към мобилната версия на сайта

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалГрадът.bgОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропаForeign Policy - България

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: SofiaEcho.com