Форум

Търсене за Търсене

УНИКРЕДИТ БУЛБАНК АД

• 11:54 на 14.10.2007
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.
    Анонимен потребител

ПЕТЪР ЦАНЕВ

1

ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ БУЛБАНКОВЦИ (В ТОВА ЧИСЛО ВЕЧЕ БИОХИМ И ХЕБРОС),ИНТЕРЕСУВАТ МЕ ЗАПЛАТИТЕ НА ПОВЕЧЕТО ПОЗИЦИИ В БАНКАТА ОТ ДРЕБНОТО БАНКИРАНЕ (СП.ПРОДАЖБИ, СОЗК,МИКРО И СРЕДНИ ФИРМИ) И НА СПЕЦИАЛИСТИТЕ ОТ КОРПОРАТИВНОТО БАНКИРАНЕ В НАЙ-ГОЛЯМАТА БАНКА В БГ.УВЕЛИЧЕНИЯ ПРЕДСТОЯТ НА ЗАПЛАТИ ПРЕДВИЖДАТ ЛИ СЕ? ПРЕДПОЛАГАМ,ЧЕ ТАКАВА ИНФОРМАЦИЯ МОЖЕ ДА ДАДЕ САМО НЯКОЙ СЛУЖИТЕЛ В МОМЕНТА!МЕРСИ

• 19:47 на 15.10.2007
    Анонимен потребител

XXX

2

UNCR

НИКОЙ ЛИ НЕ ЗНАЕ НИщО??

• 13:49 на 20.10.2007
    Анонимен потребител

xxx

3

ujasni

заплащането в уникредит сега е под всякаква критика !!! в сравнение с др банки
    в уникредит има една ужасна ЕйчАр-ка която е толкова зле жената че не може по зле да станя тя е наоумила да срине дружеството....... за това масово напускат служители които са добри професионалисти, а др. банки това и чакат да си ги вземат и да им дадът солидна заплата !

• 19:19 на 20.10.2007
    Анонимен потребител

xxx

4

xxx

е какви са заплатите все пак,сподели моля те!!

• 22:23 на 20.10.2007
    Анонимен потребител

Сам

5

към П.Цанев

А ве Цанев, ти колко теми ще откриваш за тази банка? Що не си гледаш отговорите от предните постове, ами все питаш, дори не си правиш труда да питаш по различен начин. Не проявяваш творчество, а това не се цени никъде.
    Не става само с копи-пейст, трябва и акъл.......

• 10:50 на 21.10.2007
    Анонимен потребител

xxx

6

OTWORKOTO

А ве сам ли си там ли си явно не си таман,като не те интересува темата ,що влизаш и четеш,моята тема?Като нямаш какво да споделиш,просто гасиш и бегаш...анадъмно??П.С.НАИСТИА ТИ ТРЯБВА АКЪЛ,ПРАВ СИ ,ОТ МНЕНИЕТО ТИ ПОЛЗА НЯМА НИКОЙ..КАТО СИ МН ОТВОРЕН СИ ПРАВИШ ТЕМИчКА И СИ чЕТЕш САМО НЕЯ!!АМАН ОТ СЕЛЯЦИ......

• 20:18 на 21.10.2007
    Анонимен потребител

Sam

7

kym XXX

Трите хикса-много мускул-малко акъл явно....
    Брато как позна, че съм от село? Тъкмо гътнахме прасето.

• 19:58 на 22.10.2007
    Анонимен потребител

PLAY

8

Kym XXX

Абе отворко ххх не разбра ли че няма да получи мнение за банката след като отвяряш толкова теми!

• 20:34 на 22.10.2007
    Анонимен потребител

xxx

9

ostroumnite

ХАПчЕНЦА МАЙ МАМА НЕ ВИ Е ДАВАЛА СКОРО,КАТО НЕ ВИ ХАРЕСВА ТЕМАТА,КО СИ ПРАЙКАТЕ В НЕЯ ... ИМА ЛЕСНО КАЗАХ ВИ (МАЙ БЕЗ ЖОКЕР НЯМА ДА СТАНЕ) 1.ГАСИШ ПС-ТО 2.ПОДМИНАВАШ ШИЙТА 3.САМО ПРЕГЛЕЖДАШ ТЕМАТА 4.ОТИВАШ НА КИНО 5.ВАРИАНТИ МНОГО :)) П.С. ХАПчЕНЦАТА??

• 23:04 на 22.10.2007
    Анонимен потребител

Sam

10

XXX

В която и да е банка хора на хапчета не вземат.ХХХ, ти си се повредил от тези хапчета, вече смяташ, че и другите трябва да вземат такива.Измамно спокойствие.......

• 11:01 на 23.10.2007
    Анонимен потребител

tora

11

уникредит булбанк

и аз моля за малко повече инфо за тая банка за да не отварям нова тема.Наистина ли нещата вече са се пооправили след сливането им.Някой ако може да даде инфо и за стартови заплати за Специалист продажби /потребителско кредитиране/.Благодаря предварително

• 22:36 на 23.10.2007
    Анонимен потребител

PLAY

12

uHiKrEDiD

Ами повече трябва да се помолиш за инвфо. Тва молене не е достатъчно!

• 23:02 на 23.10.2007
    Анонимен потребител

до ПЛЕЙЧО

13

БЕЗ ДУМИ

АБЕ ТЪПАНАР/ ПЛЕЙЧО/ КАТО НЯМА КАКВО ДА КАЖЕШ НЕ СЕ ОБАЖДАЙ ПОНЕ!

• 13:14 на 26.10.2007
    Анонимен потребител

:)))

14

УниКредит Булбанк

здравейте,

преди време бях поканена на интервю за работа във въпросната "институция"- трудно мога да я нарека иначе. Интервюто се забави около 4 пъти, един от които все пак ме уведомиха, за останалите се наложи да ходя на врачка, за да ми гледа дали въпросната позиция е актуална и дали наистина ще се проведе лелеяното трето интервю.
    Няколко пъти Изп. директор не беше в София и никой нямаше представа кога ще бъде (говорим за период от месец и половина). По думите на ХР отдела бях идеалният кандидат за позицията и последото интервю аха-да се състои.
    Слава Богу, след 2 месеца видях, че имат обява за същата позиция, което най-после ме освободи от чуденето.
    Имам приятели, работили там - и двамата избягаха презглава.
    Не зная дали това инфо е достатъчно, но по отношението към кандидатите за работа ми става ясно какво ли ще е вътре.
    Бих стояла далееееч, далееееч от всички банки в групата. :))

За да публикувате нови мнения трябва да сте регистриран потребител. Можете да влезете в сайта с потребителско име и парола или да се регистрирате тук.

Регистрацията е безплатна и отнема минута.

Защо е необходима регистрация за включване във форума?

Реклама

Подбрани позиции

© 2003-2014 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2014 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.
Действителни собственици на настоящото издание са Иво Георгиев Прокопиев и Теодор Иванов Захов.
mobile Към мобилната версия на сайта

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалГрадът.bgОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропа

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: SofiaEcho.com