Форум

Търсене за Търсене

Фондации

• 18:03 на 21.07.2005
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.
    Анонимен потребител

Изабел

1

Какво ви е мнението за работа в тези организации? В смисъл - имате ли данни за заплати, длъжности, кои са хубавите фондации според вас за работа?

• 10:44 на 22.07.2005
    Анонимен потребител

ллллллл

2

фондации

Заплатите са малки. Общо взето във всички бюджетни е така.

• 13:53 на 25.07.2005
    Анонимен потребител

р

3

В повечето чуждестранни фондации заплащането и условията са добри. Аз работих на такива места около 5 години и след това ми беше трудно да намеря работа в българска фирма с подобно ниво на заплащане. Лошото е, че много от тях вече прекратяват дейност в България заради предстоящото ни присъединяване към Европейския съюз. А за чисто българските фондации не знам.

За да публикувате нови мнения трябва да сте регистриран потребител. Можете да влезете в сайта с потребителско име и парола или да се регистрирате тук.

Регистрацията е безплатна и отнема минута.

Защо е необходима регистрация за включване във форума?

Реклама

Подбрани позиции

© 2003-2014 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2014 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.
Действителни собственици на настоящото издание са Иво Георгиев Прокопиев и Теодор Иванов Захов.
mobile Към мобилната версия на сайта

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалГрадът.bgОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропа

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: SofiaEcho.com