Форум

Търсене за Търсене

Автошкола Василеви за шофьорски курсове

• 12:44 на 04.01.2008
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.
    Анонимен потребител

Потърпевш

1

Разочарован съм от тази автошкола.Собственикът Владимир Василев ме подлъга да започна работа при него,като ми обеща 3000.00 лева месечна заплата като инструктор с мой личен автомобил.
    Обеща да поеме амортизацията на автомобила ми.В последствие се оказа,че работя 600.00 лева месечна заплата и не ми се поемат режийните и амортизацията на автомобила ми,на който се обучават неговите курсисти.Не се лъжете -няма курсове за 500.00 лева.Това е лъжа!Записваш се,но после си доплащаш като ти излизат с номера,че парите не покриват новата цена на горивото.По-добре си намерете друга автошкола за шофьорски курсове.Успех.

• 09:30 на 07.01.2008
    Анонимен потребител

anonimen PR

2

Шофьорски курсове- работа за инструктори

По-добре се пробвайте във фирма Бил-Крис ООД,София като инструктор.В момента разширяват дейността си и набират допълнително инструктори.Собствениците са много готини и се работи с лекота,а и курсистите получават необходимата им професионална подготовка.
    Заплатите също са добри.Ако не заминавах за чужбина щях незабавно да си опитам късмета за работа при тях.

• 15:33 на 14.01.2008
    Анонимен потребител

анонимен

3

Някой знае ли нещо повече за тази фирма?

Някой знае ли нещо повече за тази фирма Бил-Крис ООД? Какво е заплащането?Завършил съм за инструктор за обучение на водачи на МПС в гр. Сливен.Някакви телефони за връзка с тях?

• 22:21 на 14.01.2008
    Анонимен потребител

inj.Markov

4

informaciq za avtoshkola Vasilevi

Tuk ima nqkakva gre6ka. Az li4no potursih rabota v avtoshkola Vasilevi, zashtoto iz cqla Sofiq vijdam tehni avtomobili ( s nadpis vasilevi), kakto i edin mnogo hubav ucheben kamion na sushtata firma, no kogato popitah za rabota mi otgovoriha che ne tursqt instruktori. Biznesa im e semeen. A otnosno avtomobilite, predlojih im da zapochna s moqta lichna kola, no te rabotqt sus sobstveni koli i v momenta sa zakupili 3 novi uchebni avtomobila. Nqma nachin da ne ste vijdali v Sofiq kola s nadpis Vasilevi. opredeleno pravqt dobro vpechatlenie i lichno az sujalqvam, che ne tursqt instruktori, no ako se otvorqt svobodni rabotni mesta, smqtam da opitam pak.

• 16:43 на 15.01.2008
    Анонимен потребител

лейди

5

За Василеви

хей здравейте на всички,искам да ви кажа първо че аз съм изкарала кат.Б при Василеви,второ съм очарована от вниманието което ми беше обърнато и трето но не на последно място, карам из града без страх(из софия)за бил крис не съм чувала нито от познати нито от приятели,нито добро нито лошо. интересно ми стана как ако инструкторите са ниско платени и излъгани ще са толкова стриктни в работата си.а и условията са супер количките им са страхотни :)препоръчвам ги навсякъде.няма да сгрешите ;)

• 20:28 на 29.01.2008
    Анонимен потребител

анонимен

6

Честността не е порок

Ако въпросната курсистка визира "количките"на Василеви като колички за блъскане в София ленд сигурно ще се усетиче управителя управлява " с"класа.А тя инвестира в счупените автомобилчета.В други фирмиза същата цена на курса предприемчиви и уважаващи курсистите колеги инвестират в нови автомобили и обучават със тях а не избиват комплекси в Ро-ДАИ София.в бранша съм от 10 години.

• 12:12 на 25.02.2008
    Анонимен потребител

анонимен

7

Автошкола Василеви

Съгласна съм с Лейди! В тази автошкола наистина се обръща достатъчно внимание на курсистите и мога да кажа, че наистина човек може да се научи при тях! А това, че късат нарочно съвсем не е вярно! Мен ме скъсаха, но сама си бях виновна! ВАСИЛЕВИ СА СУПЕР!

• 18:02 на 10.03.2008
    Анонимен потребител

Вече шофьор

8

Много съм доволен

Мота откровенно да добавя, че като клиент на школа Василеви съм много доволен от курса. Това че се съобразяваха със свободното ми време за шофиране е ок и за други фирми предполагам, но често си се карах сам до блока си, а и идваха да ме взимат неведнъж. На кормуването изпитващия полицай даже не се опита да се заяде, карах не повече от 15 мин, изгасна ми колата два пъти, но важното е че минах от раз. И аз ги препоръчвам!

• 18:38 на 11.03.2008
    Анонимен потребител

gogo

9

po temata

ок

• 12:38 на 21.03.2008
    Анонимен потребител

vagabond

10

Евтин ПР

Всички коментари май са от Автошколата-собствениците-и смърдят на евтин ПР, няма да пусна жена ми да кара курсове при вас :) щом се опитвате да си чистите името, нещо не е наред.

• 23:35 на 27.08.2008
    Анонимен потребител

Bad_Boy

11

Otnosno Shkola Vasilevi

Вижте сега аз сам още курсист там и мога да ви кажа че това е най-добрата школа в София !!!! Каквото изкате говорете,пишете и т.н. Просто нямат равен !!! Защото обруштат дайе прекалено много внимание на курсистите там !!! Това че някои си АНОНИМЕН просто е бил идеот и не е учил или някои си "инструктор" си въобразява някакви глупости това е друго вече !!!!

• 23:43 на 27.08.2008
    Анонимен потребител

Bad_Boy

12

Vasilevi

Само забравих да спомена че колите са и можеби най-добрите в София !!!Примерно колко други схколи на колите им инструктора има педал на газта ??? или коя друга фирма има 7 Полота 3 Голф 5 и 1 мерцедес С клас ??? И курсовете са деиствително 500 лв ????!!!
    о и да спомена само че Полотата са 2007 год !!!

• 14:42 на 08.09.2008
    Анонимен потребител

xaxa

13

tova oslednoto e ot avtoreklama 100 na 100

издадохте се лошо, никой курсист няма да го интересува <b>колко точно</b> и какви коли имате, хаха

• 00:11 на 17.09.2008
    Анонимен потребител

KAT

14

Vasilevi

И аз изкарах шофьорските си курсове там преди 6 години и съм страшно доволна. Инструктор ми беше самият Вл. Василев и съм очарована от вниманието, и самото обучение което ми даде. Обясняваше всичко много спокойно и внимателно.
    Сега шофирам и паркирам перфектно в София дори и в пиковите-трафик часове. Взех си изпита по кормуване и листовките от първия път и съм горда, че до момента нямам нито една отнета точка от талона. Препоръчвам тази школа на всеки, който иска наистина да се научи да шофира добре.
    Между другото само да вметна: когато аз се учех имаше само една кола и беше Голф 2, така че явно човека си развива фирмата добре и това не е станало с недоволни клиенти нали?

• 15:14 на 25.09.2008
    Анонимен потребител

Стефан Петров

15

Много доволен

Искам само да кажа на всички който си мислят че автошкола Василеви е долна и лъже значи имат грешна информация!преди 2 дена изкарах книжката при тях и съм много доволен особено от моя инструктор Дани!Невероятен човек и учител!Ако не пробвате там ще сбърката!НАЙ-ДОБРАТА фирма за млади драйдъри!

• 16:42 на 28.10.2008
    Анонимен потребител

алексиев

16

търся преподаветел по управление

търся инструктор за автошкола "АЛЕКС-КО" с абтомобил на фирмата.За повече информация на тел. 0898993006/ О28473765 Алексиев

• 17:35 на 31.12.2008
    Анонимен потребител

Екатерина Стойкова

17

автошкола Василеви

Здравейте! Който не е доволен от Василеви просто не трябва да взима книжка. Това са едни страхотни хора, цялото семейство са невероятни.
    Нали знаете поговорката "на крив...." . Весели празници !!!

• 15:02 на 09.07.2009
    Анонимен потребител

Мира

18

Автошкола Василеви за шофьорски курсове

Каква е цената на курса кат.С

• 02:01 на 23.07.2009

19

Коментарът беше изтрит от модераторите.

• 14:02 на 23.07.2009
    Анонимен потребител

Десислава

20

Ако във всички автошколи обучаваха по същия начин и се стараеха в работата си в Бъгария чувствитвлно ще намалеят катастрофите

• 19:10 на 04.08.2009
    Анонимен потребител

Сеат Ибиза

21

супер са !!! Много съм доволен !!!

• 19:13 на 07.12.2009
    Анонимен потребител

Анонимен

22

Някои може ли да ми каже колко струва курса за категория В "ОБЩО" .Предварително благодаря!!!

• 20:45 на 01.03.2010
    Преглед на профил
    23

Автошкола Супер драйв 2000 за шофьорски курсове

Здравейте! Някои може ли да ми каже нещо за Автошкола Супер драйв 2000 за шофьорски курсове и за инструктора Венцислав Кирин. Предварително благодаря!!!

• 12:38 на 06.06.2010

Здравейте всички прецакани и тези , които все още не са ! Пише Ви една жертва на "Високия професионализъм на фирмата с традиции" - Автошкола Василеви . За зла участ и аз станах редови боец от армията некадърни камикадзета ,която бълва Автошкола Василеви.Грешката ми беше ,че се повлиях от рекламата и фасадата зад която се крият некомпетентните собственици на фирмата.Не си направих труда да осъществя личен контакт с някой ,който е изкарал курса в тази фирма и това ми коства много!С две думи аз по професия съм педагог и разчитах на това ,че след като тези хора имат право да обучават съответно имат и необходимите знания и умения за това .Уви-нищо такова!Целият процес на обучение представляваше едно безцелно и неефективно друсане по софийските улици .За методиката на преподаване мога да кажа ,че такава липсва въобще.На тези хора от фирмата не са им ясни основните педагогически и дидактически правила.В крайна сметка след невзетите като време и най-вече като качество часове по...

Прочитане на целия коментар

• 13:20 на 28.09.2010

Аз искам да похваля школата в която карах казва се Бони-Експрес, школата се намира на удобно място на автогара сердика е. Инструкторите са изключително спокойни хора аз карах при Ваньо Иванов които за мен е златен инструктор научи ме да карам за отрицателно време и се гордея с постигнатото,офиса е много хубав по Европейските стандарти е , просто всичко е прекрасно. Препоръчвам Ви школата и мои приятели караха при него и все още карат и те също са доволни и нямат никакви оплаквания. За да ви улесня ако решите да видите за какво става въпрос ще сложа и линк на саита на школата :) Надявам се да съм била полезна на някой при избора си за школа, уверявам Ви че няма да сгрешите, до колкото за цената за сега при тях е един от най-евтините и качествени курсове, цената на курса е 500 лв.

За да публикувате нови мнения трябва да сте регистриран потребител. Можете да влезете в сайта с потребителско име и парола или да се регистрирате тук.

Регистрацията е безплатна и отнема минута.

Защо е необходима регистрация за включване във форума?

Реклама

Трудовоправна консултация

Подбрани позиции

© 2003-2014 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2014 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.
Действителни собственици на настоящото издание са Иво Георгиев Прокопиев и Теодор Иванов Захов.
mobile Към мобилната версия на сайта

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалГрадът.bgОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропа

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: SofiaEcho.com