Форум

Търсене за Търсене

фарм.фирми у нас,работа,заплата и условия

• 14:54 на 14.01.2008
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.
    Анонимен потребител

интересуваща се

1

предлагам всички ,които работят в тази сфера за техните коментари!Аз мога да бъда полезна,т.кат.имам опит в този"бранш"3год. и 3фирми:))))

• 15:28 на 14.01.2008
    Анонимен потребител

MR

2

RE

знам някои по-готини фирми за работа,но ако нямаш опит,перфектен англ.и ред други екстри забрави да почнеш!Даже и до интервю няма да се стигне!Сори,но масова практика е големи компании да крадат опитен и обучен персонал

• 15:30 на 14.01.2008
    Анонимен потребител

po temata

3

????

не знам,но съм чувал,че това е работа със "срок на годност"Вършиш я докато си млад,а после.....

• 15:33 на 14.01.2008
    Анонимен потребител

s

4

....

а как стоят нещата във фирмите с т.нар.хранителни добавки

• 15:37 на 14.01.2008
    Анонимен потребител

интересуваща се

5

до s

не се хващай на хорото с добавките!гадно е ,а и конкуренцията е жестока,има фирми които пускат ноно стоп програми по аптеките и ти ако си от другата страна,просто нямаш шанс да се пребориш с тях!постоянно излизат нови и нови неща,абе гадно е

• 15:37 на 19.01.2008
    Анонимен потребител

MR

6

Zdraweite

какво ще кажете всеки да сподели за фирмите каквото е чул(официално и неофициално)Аз имам доста контакти с колеги и мога да ви кажа това онова даже ще почна фирма по фирма

• 15:43 на 19.01.2008
    Анонимен потребител

MR

7

FIRMATA:))))- bez Tom Kruz:))))

така с кого да започна,а да:
    1.КРКА само ако си лекар,условията са готини заплатата също(сори ама тук не ми се признава англ.букви)ако не си лекар работиш с ОТЦ Септолете е техен имат нон стоп програмки за лекари и аптеки и винаги си го правят а и имат доп.парички за коледа и преди лятната отпуска-не е ли гот
    2.за Чайките смятам,че няма нужда от коментар
    3.Озон- румънци са и има някакво странно текучество от време на време,шефа и Константин Траев не е лош пич е ,ама много се влияе от чуждо мнение понякога и това вече е опасно

• 15:43 на 19.01.2008
    Анонимен потребител

h

8

Super!

Много отдавна искам това.Интересувам се от фармацевтияни фирми,за мед.представител,както вече стана ясно на всички ,с които обменяме инфо.Кой започва пръв?

• 15:46 на 19.01.2008
    Анонимен потребител

МR

9

.....

4.Аришоп-бягай,бягай и пак бягай.преди време беше готино,ама после една кака стана шеф и подгони целия персонал,идеята и е да си внедри само свои хора,които да и играят по свирката,а иначе интригите са жестоки особено на мениджърско ниво
    5.Пфайзер-ако се уредите там значи господ ви обича,а вие му държите шлифера.Заплатата там е от 1600 нагоре ,тойоти,лаптоп и супер колектив

• 15:47 на 19.01.2008
    Анонимен потребител

MR

10

do h

здр. Х аз вече набрах инерция

• 15:47 на 19.01.2008
    Анонимен потребител

h

11

ozon

Озон има производство в Румъния,но не е Румънска фирма.Насочили са се и към болничен пазар.Дават 100%рабат на аптеките.Дистрибутираха се доскоро само от Аришоп.

• 15:49 на 19.01.2008
    Анонимен потребител

h

12

за Байер

След обединяването им със Шеринг какво се случва?

• 15:50 на 19.01.2008
    Анонимен потребител

MR

13

to be....

6.АББОТ(сори ама нали ви казах тук няма ус за да пиша не знам защо така)готино е и там- 1400лв заплата,работят с оригинални продукти Клацид,Изоптин и др.хубави коли ,а и шефа им Петър съм чула от представителите ,че е точен

• 15:52 на 19.01.2008
    Анонимен потребител

МR

14

do h

не Озон са румънци,имам близка която работи там,така че ме брой в кухнята.И озон и Аришоп го държат румънци,въпреки че казват че са Френска фирма,да бе да,и аз мога да си направя там регистрация и да казвам,че съм от Франция

• 15:54 на 19.01.2008
    Анонимен потребител

MR

15

to be....

Санофи Авентис-обединиха се ,заплатите са добри,коли и т.н.офиса е в Мола на Стамболийски,имат пари и голям ресурс

• 15:56 на 19.01.2008
    Анонимен потребител

MR

16

.....

Шпириг,малка немска фирма сега не търсят хора,3-ма са и работят само дерматология,паричките са горе-доло добре 800-900 зависи,ама няма гърч и тормоз

• 04:00 на 19.01.2008

17

Коментарът беше изтрит от модераторите.

• 16:02 на 19.01.2008
    Анонимен потребител

MR

18

ej

само аз ли пиша!То заприлича моето на монолог:))айде какво чакате давайте смело да им извадим досиетата:)))))

• 16:03 на 19.01.2008
    Анонимен потребител

h-e we4e Х

19

ок

Сменям ни-ка,за да не се прехвърлям постоянно.:)Предполагам МР е ходил/ла на интервюта.Как протичат?По-точно по същество или не.

• 16:07 на 19.01.2008
    Анонимен потребител

MR

20

eho

между другото ме интересува една Фирма която се обедини,но тази инфо е вече висш пилотаж,какво стана с Яманучи(японци) имат лек.за онкологията обединиха се с Астелас,сега кой работи Омник(той е препарат за урологията)

• 16:10 на 19.01.2008
    Анонимен потребител

Х

21

за интервютата

Някои от интервютата не са по същество.Например:Какво бихте вършили ако не бяхте в бранша?Друго:Как се виждате след 5/10 години?На такъв въпрос кво да отговориш?!Виждам се стара ,грозна и изхабена!:)))))))Или пък-"Виждам се на твоето място"-ХА-ха!

• 16:11 на 19.01.2008
    Анонимен потребител

MR

22

do h

ами аз вече ти станах кръстница заради клавиатурата:)))ами аз съм ходила доста на интервюта в Глаксо(мале там ти набиват яки комплекси)ЦСЦ(с тантум верде,аулин) и на др. места,сега правя докторат в БАН и работя на парт тайм,и живот и здраве смятам да се ориентирам в клиничните проучвания(там е бизнеса)трябва ти перф.англ.

• 16:14 на 19.01.2008
    Анонимен потребител

Х

23

Астелас

Доколкото знам името "Астелас"е за да звучи по-неяпонско.:)За омни-ка е от доста време-омник-токас.Ще питам кой го работи,защото не знам.Мога да се интересувам.

• 04:14 на 19.01.2008

24

Коментарът беше изтрит от модераторите.

• 16:17 на 19.01.2008
    Анонимен потребител

MR

25

do h

а да и ти казваш,ами следя вашето развитие и искам да работя в просперираща фирма,като вашата:)) ха-ха -ха докато не ти предложат по-изгодна оферта:)))а да и преди гадното интервю се порови в нета да видиш какво са направили ,какви продукти имат,кой е най-продавания

За да публикувате нови мнения трябва да сте регистриран потребител. Можете да влезете в сайта с потребителско име и парола или да се регистрирате тук.

Регистрацията е безплатна и отнема минута.

Защо е необходима регистрация за включване във форума?

Реклама

Трудовоправна консултация

Подбрани позиции

© 2003-2014 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2014 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.
Действителни собственици на настоящото издание са Иво Георгиев Прокопиев и Теодор Иванов Захов.
mobile Към мобилната версия на сайта

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалГрадът.bgОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропа

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: SofiaEcho.com