Форум

Търсене за Търсене

Защо никъде няма обяви за работа в Лукойл?

• 18:41 на 26.01.2008
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.
    Анонимен потребител

zainteresovan

1

Аз съм млад финансист, който си търси работа. Преди 3 месеца си пуснах документи в няколко фирми, между които и "Лукойл", където си търсели счетоводител, но нищо. Знае ли някой как си набират кадрите, защото в сайта им няма нищо.

• 20:15 на 26.01.2008
    Анонимен потребител

е

2

тц тц

ееее , не си наше момче

• 18:52 на 27.01.2008
    Анонимен потребител

Бивш от ЛукОйл

3

Глей са...

ЛукОйл можеш да ги забравиш. Текучеството в офиса е ниско и като цяло е много трудно да започнеш работа там.
    Като се започне от Вальо Златев, който е син на Васил Златев (кмет на Правец по Тошово време), та чак до управителите на бензиностанциите всички са хора на някой. Каналите за назначаване са два - политически (БСП И ДПС) и милиционерски.
    Навремето ходих на "Черни връх" да кандидатствам за работа. Охраната въобще не ме свърза с ЧР, а ме прати да си ходя - нямало свободни места. Докато излизах от сградата се сетих, че бях забравил да кажа едно име. Върнах се, прошепнах паролата и отговора беше "Е що не казваш, че си от нашите", видях се с ЧР и започнах.
    Мисля, че единствено бивш шеф от ОМВ (Емил Костурков) е станал шеф на "Експлоатация и Продажба на Дребно"(демек цялата верига бензиностанции) благодарение на професионализма си.
    Ако искаш да се развиваш я забрави тая фирма - трябва да се разправяш с бивши ченгета и...

Прочитане на целия коментар

• 11:01 на 28.01.2008
    Анонимен потребител

Аз

4

Лукойл

Забрави за там относно читавите позиции.Поне 90% от служителите са назначени с връзки.За по-ниските нива(персонал по бензиностанциите)започванто става и без препоръки от "наш човек",но иначе НЕ.

• 11:02 на 28.01.2008
    Анонимен потребител

аз

5

а

така е другари

• 11:13 на 28.01.2008
    Анонимен потребител

aaa

6

?

кажете нещо за юридическия им отдел??????

• 13:00 на 28.01.2008
    Анонимен потребител

Бивш ...

7

Юридическия ли ?

В юридическия имаше една готина мадама с малко детенце. Друго не помня:)

• 15:06 на 19.02.2008
    Анонимен потребител

anonimen

8

kreteni

не се лажете работата в лукоил не си заслужава работил сам там назначаването е по бавно от товарен влак до москва ,а те изгонват за 2мин.без вина ,там им требват доносници и пияници комунизам в 21 век срам за такава фирма долу в офиса са предупредили един клоун да ви казва че работа няма ако не си на некои си и да си некадарен си ватре .

• 15:24 на 19.02.2008
    Анонимен потребител

evroto

9

za vas

така е другари след 10 години като вампирите по варховете умрат може и да заприлича на европеиска фирма ,но засега сори

• 00:57 на 19.03.2008
    Анонимен потребител

....

10

Костенурков

Костурков бил професионалист - голем смях...
    а иначе всичко друго е вярно - всичко зависи от МИЛИЦИОНЕРИ (СЛАВА НА полк.Ненчев) и е важно на кой си човек.

• 15:27 на 19.03.2008
    Анонимен потребител

anonimen

11

taka e

има истина но костурков деиствително си разбира от работата,и другите големи ,има управители които не разбират за какво са там така е било преди недостиг на кадри ,идват все по образов ани хора с идеи и мисли с които да се развиват и да заемат техните места

• 12:13 на 21.03.2008
    Анонимен потребител

х

12

вярно е

В началото на своята кариера кандидатствах за работа там по обява. Имах достатъчно квалификация, отколкото се изискваше, 3 западни езика и руски майчин. Седях във фоайето, не в кабинет или приемна, повече от 5 часа, дори за обяд не посмях да излезна. Заедно с мен бяха още 3-4 кандидата за същата позиция, които чакаха в същото недоумение. Два пъти влизах на разпит в прекия смисъл на думата при шефа на охраната, който сверяваше всички факти и обстоятелства от сиви-то ми с негови разпечатки и информация и ме разпитваше за подробности за предишните ми работодатели (без отношение към длъжността, за която кандидатствах). След като чаках тези 5 часа без никой да ми каже защо и какво следва или кога ще ме "освободат", станах и си отидох. Естествено не ме потърсиха. Сега имам доста добра работа и заплата, направих кариера, имам всичко и не съжалявам. Тогава се чудех дали все пак не тябваше да остана докрай. Но имайте предвид: има огромно глобални западни организации, където...

Прочитане на целия коментар

• 10:24 на 26.03.2008
    Анонимен потребител

марто

13

така,така

Да ,не си имала мила ,добри хора да те драпнат ватре , но по добре сега си направила поне кариера а там едва ли .А за проверките не е само в лукоил а в фирми с над 200 работника се прави това по закон .И после по време на работа пак си проверен без да знаеш.

• 19:03 на 26.03.2008
    Анонимен потребител

S

14

zX

абе много хора с руски майчин напоследък, явно палавите рускини много харесват БГ мужчиньй

• 09:33 на 12.04.2008

15

Коментарът беше изтрит от модераторите.

• 07:54 на 15.04.2008
    Анонимен потребител

до gant

16

za teb

научи се на писмен и говорим бьлгарски и тогава претендираи, че си човек ние знаем кои си

• 17:50 на 15.04.2008
    Анонимен потребител

haha

17

do za teb

Ами ти също се научи как да пишеш, тогава прави забележки на другите :) Безплатни съвети - има буква "й" в азбуката ни, изречението започва с главна буква, на края на изречението се поставят едни специфични знаци и т.н.

• 18:21 на 15.04.2008
    Анонимен потребител

аха

18

а

Е трудно се намира Й на клавиатурата, по-лесно е да заплашваш по комунистически - "ние знаем кои си " - и кво като знаете бе цървули, Златев ще му прати мутрите ли?

• 06:00 на 16.04.2008
    Анонимен потребител

T

19

SAXA

Като си толкова ,грамотен си намери друг форум,вместо да смардиш тук бе боклук,и теб те храни лукоил ,сега роптаеш смрадлив пльх.

• 15:06 на 09.05.2008
    Анонимен потребител

Матилда

20

За Лукойл

Имам познат, който работи в Лукойл на административна позиция, свързана пряко с Директорите на Компанията. Заплатата му е 3 хиляди евро, ползва служебна кола, телефон, други преференции. Изключително трудно се влиза там. И с връзки не става, трябват дебели връзки.

• 15:09 на 09.05.2008
    Анонимен потребител

аз

21

Защо никъде няма обяви за работа в Лукойл? ???

как да няма никаде обяви, в джоб тайгър има няколко?

• 11:40 на 21.05.2008
    Анонимен потребител

evro

22

rabota

Работа в Лукоил в момента има за касиерки , и работици на бензиноколонки ,подаваите документи на бул.Тодор Александров 42 ние ви чакаме заплатите са супер .

• 11:33 на 31.05.2008
    Анонимен потребител

колега

23

за работата

работа има колкото щете стига да имате желание имайте обаче в предвид че данъците неса малки е може пак да е за добро вазнаграждението е прилично макар че напоследък инфлацията нешто взе да дразни всички нас и все пак успех на всички бадете здравию:)))

• 09:41 на 02.06.2008
    Анонимен потребител

az

24

za

Абе колега,относно парите не са добре ,хайде стига импровизира основа 450 лв. поне и тогава,а и тровенето другите истории,аиде мерси.

• 09:54 на 13.06.2008
    Анонимен потребител

sindikat

25

niski zaplati

Заради ниските заплати които взеха служителите по бензиностанцийте,през мес.юни се очаква да напуснат над 30 касиерки и контрольори само за София.

За да публикувате нови мнения трябва да сте регистриран потребител. Можете да влезете в сайта с потребителско име и парола или да се регистрирате тук.

Регистрацията е безплатна и отнема минута.

Защо е необходима регистрация за включване във форума?

Реклама

Трудовоправна консултация

GLOBUL – Да поговорим за бъдещето!

Платена публикация

GLOBUL – Да поговорим за бъдещето!

Подбрани позиции

© 2003-2014 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2014 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.
Действителни собственици на настоящото издание са Иво Георгиев Прокопиев и Теодор Иванов Захов.
mobile Към мобилната версия на сайта

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалГрадът.bgОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропаForeign Policy - България

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: SofiaEcho.com