Форум

Търсене за Търсене

Българска Пощенска Банка - Postbank, стойте надалеч от нея

• 18:51 на 22.03.2006
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.
    Анонимен потребител

Amazing

26

Пощенска банка

Има ли някой актуална информация за работата в БПБ - условия, заплащане, коректност на работодателя, колектив (става въпрос за централата)? Прочетох всички негативни изказвания от миналата година и началото на тази... Дали не са се променили нещата? Не съм била на интервю при споменатия господин Емил Георгиев и впечатленията ми са добри от Човешки ресурси... Да не взема да остана неприатно изненадана впоследствие? Предварително благодаря!

• 22:16 на 12.06.2006
    Анонимен потребител

Анонимен

27

Пощенска банка

Az pak naistina ostanah s dobri vpe4atleniq ot HR!!! Nadqvam se i zanapred da bade taka!

• 14:14 на 15.06.2006
    Анонимен потребител

кандидат

28

Пощенска банка

Слънце, можеш ли да ми кажеш колко време след като подаде документи в Пощенска ти се обадиха за интервю. Аз кандидатствам в момента там, но засега нямам никаква реакция. Иначе отзивите, които са достигали до мен за тази банка са сравнително добри.
    Предварително ти благодаря.

• 21:34 на 17.06.2006
    Анонимен потребител

Анонимен

29

do nellys

Okolo 30 dni sled tova mi se obadiha, sedmica sled tova mi be6e parvoto intervio, i sled sedmica mi se obadiha i za vtoroto.

• 21:34 на 17.06.2006
    Анонимен потребител

Анонимен

30

do nellys

Okolo 30 dni, sled tova mi se obadiha, sedmica sled tova mi be6e parvoto intervio, i sled sedmica mi se obadiha i za vtoroto.

• 11:15 на 04.07.2006
    Анонимен потребител

hope_22

31

Българска Пощенска Банка

Аз си мислех четейки форума за БПБ , че само на други може да се случи такова нещо, но уви...Не знам какво правят в HR отдела....разтакават те спотайват се в същото време ти дават сигнали ,че ти ще работиш за тях, но накрая се оказва ,че дори и да си подходящ кандидат ще се откажеш сам.Ти можеш дори и да уведомиш работодатела си и после ..........оправяй се.:)Много е неприятно и некоректно отношението към кандидатите за работа и то заради няколко неорганизирани и може би некомпетентни служителя...Имайте го това предвид като кандидатствате...

• 10:54 на 03.06.2007
    Анонимен потребител

trezor

32

каво е заплащането в билла

здравеи те разбрах че от билла търсят работници някои знаи ли какво е заплащането,и какво е вашето мнение за фирмата.благодаря ви

• 14:03 на 04.06.2007
    Анонимен потребител

:)

33

do trezor

Има си форум за БИЛЛА

• 21:22 на 03.07.2007
    Анонимен потребител

errc

34

HR na Postbank

Imah neveroqtnata vazmognost da se srestna s ednoto ot dvete "ZLO"-ta v Postbank - Emil Georgiev - ne se zablugdaivaite - te sa dvama..mislq che si gi klonirat i otglkegdat v bankata, vuzpitavat gi da budat zli, neprivetlivi i nadmenni. Nqmam lichni vpechatleniq ot Georgiev-Starshi, no Georgiev-Mladshi e nai-golemiq kreten, kogoto sum se sbluskvala..Durgi se ugasno grubo i nadmenno, zadava napisani predvaritelno vaprosi i izobsto ne slusha kakvo mu govorite- vse edno ne ste v zalata..V obsti linni me otkaza ot poziciqta, za koqto kandidatstvah, NO VEDNAGA sled tova me pokani na stag - zapochvane ASAP - samo da kaga DA! Napravo bqh grumnata. Nqma takova otnoshenie i durganie.. Ako preminete interview s nego, znachi imate kachestvata da se borite v edna izkliuchitelno dvulichna i nadmena sreda..hubavo si pomislete.Trepereh na izlizane ot bankata. Na nikogo ne go pogelavam sresta s takava zmiq kato E.Georgiev ot Postbank!

PS. Opredeleno ne e genen choveka, moge...

Прочитане на целия коментар

• 15:05 на 10.09.2007
    Анонимен потребител

г.л.

35

емо дръж се !!!

емо ... утре съм на интервю при теб,незнам какво ще ми говориш но внимавай,определено ми е забавно да се дразня с лъвове и накрая излиза че интервюиращият съм аз ... лек ден ти желая :)

• 13:33 на 24.09.2007
    Анонимен потребител

irra

36

mnenie

Някой може ли да ми каже как стоят нещата с позицията хелп деск в банката. Имам предложение да започна там, но не съм сигурна.
    Вярно ли е че ти се актуализира заплатата след временния договор и че дават 14 заплати в годината.
    Каква е атмосферата

• 21:41 на 03.10.2007
    Анонимен потребител

az

37

bpb

Преди 5 дни подадох св и ми се обадиха за интервю.Ще съм при въпросния Е.Георгиев другата седмица и ще ви кажа дали всичко което се изписа тук е вярно.Позицията е кредитен инспектор.Така че ще ви кажа какво ми предложиха.

• 17:35 на 04.10.2007
    Анонимен потребител

Малоумник

38

БПБ

По стечение на обстоятелствата съм клиент на банката.

По-рано съм имал вземане даване с разни бабички в ДСК, с навъсените лелки на ОББ и с кого ли още не. Но толкова некадърен и некомпетентен персонал като този на Пощенска банка не съм виждал. В един от офисите им, за определена банкова услуга, ми отговориха, че единственият служител, който бил наясно с нея бил в отпуска и да отида на другата седмица. След като отидох, услугата бе извършена от същият служител, който преди това ми бе обяснил, че "служителя е в отпуска". Останах потресен. Масово служителите не могат да работят с ПОС терминалите, пускането на едно платежно отнема половин час.

За това, че служителите не познават продуктите на банката просто няма какво да говорим. Чета нещо в сайта, слизам до офиса и ми казват, че не извършват такава услуга. Обаждам се на "националният" телефон за контакти, където ми казват, че не знаят и трябва да питат. След 3 часа ми се обадиха да ми...

Прочитане на целия коментар

• 11:29 на 05.10.2007
    Анонимен потребител

Rabotesht

39

Mnenie

Работя в банката от няколко години и съм доволен. Има 14 заплати + соц. пакет. Заплатите са сравнително добри - малко по-високи от средните за съответните умения. Разбира се мениджърите взимат пове4е. Уви съгласен съм с коментарите ви - HR-а ни е много много зле.

• 17:45 на 11.10.2007
    Анонимен потребител

Петко Стойчев

40

писна ми

Клиент съм на банката (Аmerican Expres).Никак не съм доволен от БПБ !Мисля в най-скоро време,да прекратя взаимоотношенията си с тях.Има достататъчно на брой по-сериозни банки от БПБ.

• 16:26 на 08.11.2007
    Анонимен потребител

Новак-финансист

41

? за БПБ

Интересувам се от ситуацията в клонове на банката в провинцията (Варна, Добрич (вече са 2)-колеги,работна атмосфера (таргети), възможности за издигане от Експерт Обслужване и продажби, възнаграждение за тази позиция (на интервюто посочих около 400лв. и госпожицата от ЦУ ми се стори че леко подскочи) и ако някой може да каже какво включва този социален пакет?Благодаря предварително.

• 16:14 на 12.11.2007
    Анонимен потребител

hihi

42

za Postbank

Интересува ме как протече интервюто на Az, за което писа на 03.11.2007 при Е. Георгиев, защото аз подадох документи за кредитен експерт пред 5 дни, но още не са се обадили.

• 16:17 на 15.11.2007
    Анонимен потребител

vasmutena

43

Postenska pogasva sakonite!!!!

Искам да прекратйа догожор като клиент с Постенска-нйамам задалгенйа,но погазваики 4л.18 от Закона за заемите от постенска ме мотайат ве4е доста дни.сте ис4акам осте 2-3 и се обагдам на Господари на Ефира.
    4удйа се как да стигна до директора под грака,за да му отворйа о4ите в кои клонове се вихри наи-голйама некадарност!Нйакои да има инфо,каде и как мога да си органисирам среста с този господин?

• 10:42 на 16.11.2007
    Анонимен потребител

mihova67

44

Poshtenska banka

Преди година трябваше да изтегля 1500 лв. оттам гаранция по работна заплата на член на съвет на директорите. Три пъти ходих и накрая ечеше целия салон на жълтите павета, едвам се преборих за парите си, лихвата нещо я замотаха и т.н. Стойте далече от тази банка

• 10:20 на 20.11.2007
    Анонимен потребител

informator

45

BPB AD

При желание от ваша страна да зададете въпроси относно БПБ АД, моля да го направите днес и на 29.11.07.
    Ще получите максимално пълна информация.

• 12:55 на 20.11.2007
    Анонимен потребител

БИляна Петрова

46

НЕКОРЕКТНОСТ КЪМ КЛИЕНТИ

Пощенска банка са крайно некоректни към настоящите и бъдещите си клиенти! Кандидатствах за кредитна карта и след 30 дни се обадих по тел. за да проверя как стоят нещата с картата ми, тъй като все още не я бях получила. Любезна госпожа ми отговори по телефона, че до 15 дни, картата ще е при мен. Изчаках и тези 15 дни, картата естествено не получих и на поредното ми обаждане се оказа, че не съм одобрена за кредита. И защо трябваше да чакам 45 дни??? Това коректно ли е??? За 45 дни щях да взема крудитна карта от друга банка!!!

• 19:26 на 20.11.2007
    Анонимен потребител

До 41

47

Недей така, бе човек

Вярно, е че икономисти много, но все пак, не е човешко такива заплати да посочвате, помисли за колегите си, разбирам да взимате 2-3-но по-малко, в банките, но чак пък 400лв това, просто не мога да го повярвам, всеки нормален човек с тези пари 1 седмица не може да работи, но ако си жена и си си хванала богат мъж, тогава те разбирам.

• 00:09 на 09.01.2008
    Анонимен потребител

nahalius

48

работа в пощенска банка

поканиха ме на интервю в Пощенска банка.Но след като прочетох мненията във форума си мисля да го пропусна.Все пак наистина ли е такава трагедия тази банка?

• 00:41 на 09.01.2008
    Анонимен потребител

blagoi

49

ne e viarno,4e..

не е вярнорче хората в пощенска са некоректи

• 23:21 на 15.01.2008
    Анонимен потребител

йордан

50

някой знае ли

Извинавам се...това за БПБ е абсолиутната истина!Ли4но на мен ми писна да се занимавам с тях.И въпросът ми е знае ли някой кого трябва да сезирам за некоректно отношение,непражилно упражление на кредит и ред други своеволиа?Моля пишете ми на майл:jordan_pe@abv-ще съм ви благодарен!

За да публикувате нови мнения трябва да сте регистриран потребител. Можете да влезете в сайта с потребителско име и парола или да се регистрирате тук.

Регистрацията е безплатна и отнема минута.

Защо е необходима регистрация за включване във форума?

Реклама

Подбрани позиции

© 2003-2014 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2014 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.
Действителни собственици на настоящото издание са Иво Георгиев Прокопиев и Теодор Иванов Захов.
mobile Към мобилната версия на сайта

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалГрадът.bgОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропаForeign Policy - България

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: SofiaEcho.com