Форум

Търсене за Търсене

60K - International Contact Centres

• 13:50 на 05.06.2008
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.
    Анонимен потребител

Spring

1

Здравейте, някой може ли да ми даде повече информация за 60К? Фирмата е нова с предмет на дейност кол център. Имам оферта от тях, изглежда ми много добре, а и колегите са доста свежи. Някой да работи там...? Благодаря :-)

• 15:50 на 12.06.2008
    Анонимен потребител

Jane

2

60K

Ще започна скоро работа в 60К и мога да ти кажа че наистина всичко е сериозно.Млад екип,добър мениджмънт...може би е един от най-новите и наи добри кол центрове

• 16:04 на 12.06.2008
    Анонимен потребител

BigBadWolf

3

60K - go there

Фирмата тепърва стартира, но собственика е много готин англичанин с десетки години опит в бранша и солиден финансов гръб - бил ми е шеф години наред. В много скоро време 60К ще се превърне в "човешка" алтернатива на роботизираните кол-центрове на АйБиЕм и НР например. Не се колебайте ;)

• 17:09 на 12.06.2008
    Анонимен потребител

1

4

60 К

Как може да се дават оценки за нещо, което още не се е реализирало? Можете да изказвате само предположения засега.

• 12:33 на 29.06.2008
    Анонимен потребител

Crazy Little Fox

5

60к

Вярно е много готин.Такъв долен манипулатор и интригант не съм познавал никога.Да си хваща женичката по ръка и да си ходи в хъбавата китна държавица.И на мен ми е бил шеф.Това е човекът,който накара поовината ми бивши колеги да напуснат.Лицето,което пише тези долни лъжи е личния му асистент.Все пак това е личното ми мнение.Всеки е свободен да избира.

• 12:55 на 29.06.2008
    Анонимен потребител

suncho

6

Bull Shit

Хахаха, колко нелепо. Най-циганския кол център, с наи-лютия циганин (ром) мениджър. Селските му номера не говорят за солиден финансов гръб, но пък знае ли се... казват, че богатите хора били най-големи скъперници. Не мисля, че ще им стигне ресурс на тези от 60к (човешки и финансов) да избутат повече от година и половина.

• 21:39 на 30.06.2008
    Анонимен потребител

Greedy

7

:)

По-горните 2 мнения мн силно говорят за хората, които са ги написали - завист НАЙ-изразената българаска черта. Шефа на 60К е бивш такъв на 3-я в света колцентър. И не друг го е пратил там. Няма да се учудя ако с Crazy Little Fox работим на един етаж, а ако е така, то значи е ор ГОЛЕМИТЕ :) Смешна работа сте...

Новия кол център има добри шансове да просперира, защото в него започва работа един много добър екип (изграден). Който иска нека опита, няма да съжалява. Аз не съжалявам.

• 09:28 на 01.07.2008
    Анонимен потребител

1

8

60 K

Обявите текат вече няколко месеца, явно няма много кандидати. Телефонистите са обслужващ персонал на най-ниското място в йерархията, нещо не ми се връзва просперитета и ентусиазма с естеството на работа. Пък и кога ги назначиха, кога успяха да напуснат половината...

• 08:44 на 14.07.2008
    Анонимен потребител

gogo

9

mmm

така... работил съм за тоя човек. Начинът, па който стартира е супер непрофесионален и подъл... Хич не го е грижа за хората, които работят там, за него са просто пчелички работнички, които лесно могат да бъдат подменени. Не ви съветвам да се захващате с това. Работил съм 2 години с него и добро не съм видял....

• 09:05 на 14.07.2008
    Анонимен потребител

123

10

60 К

За кого става въпрос все пак и къде е работил преди това?

• 10:35 на 15.07.2008
    Анонимен потребител

gogo

11

..

казва се Джон Гладуиш и преди работеше в кол центъра на БТК....

• 10:52 на 16.07.2008
    Анонимен потребител

shishi

12

а?

Джон беше "пич", преди да се ожени за вреклата Нана, оттогава за нищо не му пука. Най-малко пък за хората. Срина най-добрия колцентър в България, за да вземе оттам хората и проектите. Същите проекти обаче са губещи още докато бяха в БТК...решавайте си сами

• 16:41 на 16.07.2008
    Анонимен потребител

The G.O.A.T.

13

Don't playa hate - appreciate!

Shishi - хайде да не мътим водата със съмнителна информация ;) Виждах се с Джон скоро и мога да ти кажа, че си е същият пич като едно време - рядко свеж характер. А и бъди сигурен, че адски го заболя когато мосю Москени съсипа готиния колцентър, който именно Джон създаде от нулата. Колкото до "губещите" проекти - нека да не коментираме без необходимата фактология - олекваш по този начин. Гледал ли си инвойси, правил ли си бюджет, че пишеш измишлъотини? Искало ти се е, предполагам - но не си стигнал до там, не е за всеки тая информация. Ако Джон не беше пич, нямаше всички да го последваме в новото му начинание. Освен това, какво значи "взел хората и проектите"? Клиентите отидоха при Джон, понеже явно им харесва да правят бизнес с него. Хората отидоха при него, понеже явно им харесва като шеф. Simple as that ;)На мен ми харесва с това, че ти дава свобода на действие, и от твоят потенциал, възможности и чувство за отговорност зависи как ще се развиваш. Освен това...

Прочитане на целия коментар

• 11:07 на 17.07.2008
    Анонимен потребител

shishi

14

The G.O.A.T.

The G.O.A.T. - ти май верно си овца(предполагам, че си Ванката Иванов)? Гледал съм фактури, че даже и съм ги надписвал, само и само Джон след това на хартия да изкара АйСиСи печелившо. И да има парички за роклички за Нана. Недей да ми говориш за великите проекти, а ми кажи КОИ хора тръгнаха с Джон? Колко от хората, които изградиха тоя кол център(а не Джон)останаха? Аз бях там от самото начало, зная и каква атмосфера ИМАШЕ. Как мели машината в IBM също ми е доста интересно - всяка вечер пия бира със смелени агенти, а не се оплакват.

С промити мозъци обаче не ми се спори. Ако работиш в София за 600 - 700 лева(не говоря за тебе, Иване) и си заслужава да си удариш гъза в тавана от щастие, то тавани няма да останат при вас.

И между другото мосю Москени беше назначен с главната задача да съкрати разходите и губещите отдели. Което говори само за себе си;)

• 11:16 на 17.07.2008
    Анонимен потребител

shishi

15

The G.O.A.T.

Упс. Обърках се. Ти беше Бешев...

• 17:09 на 17.07.2008
    Анонимен потребител

shishi

16

The G.O.A.T.

Абе, Ванка, само да попитам - ти пък кога си правил бюджети и си се докосвал до "инвойси"?Имам и още един въпрос, но предпочитам да ти го задам наживо.

• 18:40 на 17.07.2008
    Анонимен потребител

Reimundo

17

k06

Факт е, че човека направи прехода от АйСиСи към 60к доста заобиколно.
    Факт е, и че не започва добре - първо щеше да е сграда в центъра, после по-далечко от центъра, после още по-далечко, за да се премести накрая в Малинова долина.
    От друга страна, факт е, че създадения екип е несъмнено най-добрият в България. Факт е, и че който може да се справя с работата и се справя добре, има път за развитие.

Рано е да се говори какво ще стане с фирмата, понеже, тя тепърва прохожда. Така че, да се върнем към въпроса на човека който пита как е- може и да е много добре, предимно от теб си зависи :)

• 17:10 на 19.07.2008
    Анонимен потребител

PG

18

хмм

Да видим, заплатите там са около средните за агент обслужване на клиенти в София, и фирмата започва със два(?) вече изградени акаунта, така че е възможно бизнеса да потръгне добре и след време фирмата да си изгради добро име.

Факт е, че Джон е взимал решения които не са в интерес на предишния център, както и че не е взимал доста възможни, които са, но има и нещо друго - тогава той работеше за БТК, а сега повече или по-малко за себе си, следователно би трябвало да му пука дали ще успее или не.

Иначе това е нелоша стартова работа за току що завършили ученици или учащи студенти, така че не виждам защо да не се пробваш - изпитателния би тр

• 17:10 на 19.07.2008
    Анонимен потребител

PG

19

хмм

Да видим, заплатите там са около средните за агент обслужване на клиенти в София, и фирмата започва със два(?) вече изградени акаунта, така че е възможно бизнеса да потръгне добре и след време фирмата да си изгради добро име.

Факт е, че Джон е взимал решения които не са в интерес на предишния център, както и че не е взимал доста възможни, които са, но има и нещо друго - тогава той работеше за БТК, а сега повече или по-малко за себе си, следователно би трябвало да му пука дали ще успее или не.

Иначе това е нелоша стартова работа за току що завършили ученици или учащи студенти, така че не виждам защо да не се пробваш - изпитателния би тр

• 17:12 на 19.07.2008
    Анонимен потребител

PG

20

хмм

Факт е, че Джон е взимал решения които не са в интерес на предишния център, както и че не е взимал доста възможни, които са, но има и нещо друго - тогава той работеше за БТК и си взимаше заплатището каквото и да стане, а сега повече или по-малко работи за себе си, следователно би трябвало да му пука дали ще успее или не.

Иначе това е нелоша стартова работа за току що завършили ученици или учащи студенти, така че не виждам защо да не се пробваш - изпитателния би 3/6 месеца, така че имаш време да се откажеш.

• 14:47 на 24.07.2008
    Анонимен потребител

"Marcus Nispel"

21

Texas

Сърбят ме ръцете да оставя коментар по тази тема.

• 00:33 на 25.07.2008
    Анонимен потребител

саки

22

ФАК

Колеги, кой е Шиши, кой е бат Рамбо и т.н.
    И я съм правил ФАКтури.
    ПГ е педал гей.
    Не се ебавайте със Сиксти Кей, а си вижте вашите проектчета.

• 01:03 на 25.07.2008
    Анонимен потребител

bat Rambo

23

do saki

Какво за бат Рамбо - че той си е герой! Ще се ебавам с който си искам и ще си пиша ФАКтурите, а ти най-добре си гледай твоите, ако изобщо си удостоен да правиш такива! А Тексас като го сърбят ръчичките да си ги почеше по клавиатурата, да видим какво толкова има да каже по темата.

• 08:37 на 25.07.2008
    Анонимен потребител

"Marcus Nispel"

24

Paris, Texas

Колеги, Успех на всички.

Бири след работа?

• 20:06 на 29.07.2008
    Анонимен потребител

Partizan

25

10x

Колеги и колежки, на всички освен на Ванката Иванов (нищо против него, просто си е намерил мястото човека) е ясно, че не Джон а Мариана изградиха тази прослувута атмосфера в кол центъра, и от момента в който тя напусна нещата започнаха да се сриват, защото на Джон никога не му е пукало. Който е работил с Мариана знае за какво говоря, тя беше и майка и баща за всички служители. Джон няма нищо общо с изграждането на екип, атмосфера и каквото и да било, той си е просто шеф който си гледа бизнеса и няма да се поколебае и за миг да ви го "сложи" ако това е в негов интерес.

За да публикувате нови мнения трябва да сте регистриран потребител. Можете да влезете в сайта с потребителско име и парола или да се регистрирате тук.

Регистрацията е безплатна и отнема минута.

Защо е необходима регистрация за включване във форума?

Реклама

Подбрани позиции

© 2003-2014 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2014 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.
Действителни собственици на настоящото издание са Иво Георгиев Прокопиев и Теодор Иванов Захов.
mobile Към мобилната версия на сайта

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалГрадът.bgОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропаForeign Policy - България

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: SofiaEcho.com