Форум

Търсене за Търсене

Атриум България - магазини Манго

• 14:45 на 19.06.2008
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.
    Анонимен потребител

Ренета

1

Здравейте,в Стара Загора фирма Атриум България ще откриват магазин с марката Манго.В обявата пише стартова 1200 лв за Управител и много добри трудови условия.Някой може ли да сподели нещо по този въпрос.Що за фирма са и какви са им търговските обекти?

• 15:48 на 27.06.2008
    Анонимен потребител

lili

2

re

Хайде и мен ме интерисува .Нека някой да сподели .В Стара Загора ще се открива за първи път магазин ,ама в София и Варна има отдавна.Моля споделете...

• 15:28 на 06.07.2008
    Анонимен потребител

крис

3

измамници са в Манго:))

Това е голяма фирма менте,къдете управители и работещи идеално си пасват.Измамници,които укриват ддс-та,схеми с които лъжат хората и както те гледат в очите така те хващат за канарче.
    Специално за обявата може да пише 1200лв,но ще те водят на 200-300лв трудов договор,но нали се досещате например,че винаги някои скрити покрити неща лъсват и тогава става кофти..
    Избора е ваш и вие преценявайте дали да се захващате с измамници..

• 13:46 на 07.07.2008
    Анонимен потребител

Lili

4

мерси Крис

Благодаря на Крис за информацията.Май той единствен се престраши да напише нещо по въпроса.Колкото и да търсех "вътрешно инфо" не можех да открия нищо.А модната марка е толкова известна.
    Това което пишеш Крис не ме касае толкова като евентуален кандидат за работа ,защото за мен е важно колко взимам накаря.Аз и към момента се осигурявам на минмална заплата.Повече се притесних от фразата "схеми ,с които мамят хората ...".Би ли пояснил какво точно имаш в предвид (разбира се ако е удобно).Предварително ти благодаря.

• 13:46 на 07.07.2008
    Анонимен потребител

аз

5

ре

А въпросната фирма прдставител на МАНГО за България ли е?

• 14:42 на 11.07.2008
    Анонимен потребител

Роси

6

Китайски ментета са дрехите на Манго

НЕ ВИ препоръчвам да се захващате с тази фирма,толкоз са некоректни и така лъжат,че просто не е истина.Крис от форума,добре го е казал,май си е изпатил от тях:))
    Та дрехите на МАНГО,са шити в Китай.Ако си купите дрехи от някоя сергиика ще останете по доволни.Еднократни парцалки и ментета не ви трябват.

• 20:28 на 11.07.2008
    Анонимен потребител

Milord

7

до Роси

Дрехи на Манго се шият и в България (Дупница), и в Мексико, и в Мароко и навсякъде другаде, където работната ръка е по-евтина. Бенетон, Сисли, Зара, къде мислите, че се шият? И не виждам какво общо има това с хората, питащи за работа и то в магазин?

• 08:57 на 15.07.2008
    Анонимен потребител

az

8

re

Това със шиенето в Китай (Пакистан,Тайланд или където и да било ) е нещо съвсем нормално.Много правилно го е казал Милорд.Дори Адидас шие в Тайланд.Наистина каква е връзката с работните условия които предлагат?Бихте ли пояснили защо са некоректни?

• 11:32 на 15.07.2008
    Анонимен потребител

Sofianec

9

MANGO

а вие да не мислите, че разните парцалки и сандалета (независимо от марката) ги шият в центъра на Лондон или Хамбург !?
    ...т.е това е извън темата - sorry!

• 12:28 на 21.07.2008
    Анонимен потребител

анонимен

10

ре

Дърпам темата,че ми стана интересно.
    Като гледам още им върви обява.Как пък не си намериха управител толкова време?Сигурно и там работите са "гнили".

• 11:55 на 21.07.2008

11

Коментарът беше изтрит от модераторите.

• 10:12 на 22.07.2008
    Анонимен потребител

ot Sofianca

12

отново извън темата

Не мога да разбера защо продължава да се коментира качеството на марката и други разни "далаверки" когато темата е пусната за условията на работа.Тоест доколкото рабрах хората се интерисуват от информация като потенциални служители.

• 02:25 на 12.08.2008

13

Коментарът беше изтрит от модераторите.

• 14:32 на 12.08.2008
    Анонимен потребител

NoName

14

Dreshki

За съжаление, тази фирма, както и повечето фирми в България които се занимават с маркови дрешки и магазини, е съмнителна.Работил съм в този бизнес и знам откъде си внасят стоката и как се уговарят за магазините със самите фирми.
    За съжаление и отношението към служителите също е далавераджийско - минимални осигуровки, ненормално работно време и всички останали екстри.

• 11:10 на 13.08.2008
    Анонимен потребител

Теодора Йорданова

15

китайските дрехи на Манго

Дрехите,които се продават по магазините и са с марката Манго са първокласни боклучета,които са за еднократно обличане.Едно изпиране им е достатъчно,за да се размъкнат и за да излезнат конците им навън.Безобразие.
    Предпочитам от години друга марка,макар,че дрехи на Манго си купувам,но не от България.
    Далаверките ще им лъснат някои ден,но ще завлекат и много хора край себе си.
    А продавачките по магазините им с какъв конкурс ги избират-не е по чаровност,не е по интелект,остава да се обслужващ персонал,но в легло.

• 11:28 на 13.08.2008
    Анонимен потребител

Станислава Димова

16

обявата

Валидна ли е още обявата?

• 15:23 на 14.08.2008
    Анонимен потребител

sofiAnca

17

към г-н Кузмов

Дали сте наистина човека ,чийто инициали сте взели?!?Коментарът ви е неуместен и няма връзка с темата.
    Всъщност няма фирма ,вкарана в този форум ,която да не е оплюта.Това сме ние Българите ,за съжаление !

• 21:40 на 30.11.2008
    Анонимен потребител

Kristina

18

otnosno menieto na teodora jordanova

незнам ти от къде си купуваш дрехи на манго, явно от илиянци. Аз съм доволна от дрехите. това че са изчистени не означава, че са пълни боклуци. едно бюстие от 2004 година нито се е размъкнало нито се е свило, нито камъчетата по него са изпадали. Зависи какво купуваш, ако купуваш блузки за по 10 лв с надпис "МАНГО" е друг въпрос.

• 10:02 на 17.12.2008
    Анонимен потребител

tedi

19

mango

кога 6те откриете манго в БУРГАС надявам се да е по скоро

• 10:05 на 17.12.2008
    Анонимен потребител

sisi

20

mango

6te imali mango skoro v BURGAS

• 23:55 на 19.12.2008
    Анонимен потребител

Джон Лоб

21

Ха ха от Лондон до Софиянец

Ми да драги мен ме шият в центъра на Лондон така мисля...вижд ако се правиш на светнат то трябва да знаеш че не е важно КЪДЕ се изработва а ЗА къде се изработва ..и тук както се сщаш почва интересното...щото за БГ е най доброто нали )))))))

• 17:39 на 06.01.2009
    Анонимен потребител

Sara

22

o6te ne6to interesno

Като качество продуктите им са мн добри, но в България внасят най-лошото качество и дефектни. Като система на работа и отношение с персонала в другите страни са мн добре но не и в България с български управутели!В другите държави не са толкова проспериращи колкото тук, защото ние сме единствените които купуват уж за качество, а всъщност за фукария!

• 15:58 на 21.01.2009
    Анонимен потребител

Zori

23

По темата - Манго България

Уважаеми потребители ,
    първо искам да изкажа мнение за продукцията - купувала съм си невероятни пуловери от магазина на Манго на бул. Витоша , невероятни блузи естествена коприна , качествени са и не са се раздърпали !!! Купувам си дрехи и от други световноизвестни марки , и да - имат изнесени предприятия предимно в източните държави , защото там е най - евтина работната ръка и печалбата на фирмата е многократно по - голяма !
    Колкото до отношението на работодателите към продавач - консултантите в България - под всякаква критика е ! Не знам точно дали е така и в конкретната фирма , но аз съм работила като управител на магазина на известна марка , и .... мога само да се оплаквам !!!!! Нищо не е наред в подобни магазини , по - добре учете и се борете за по - добри позиции , това е съветът ми !!! -))

• 21:21 на 21.01.2009
    Анонимен потребител

Биляна

24

манго в бургас

скоро ще има манго в бургас ще бъде в мола който в момента правят мисля че до няколко месеца ще е напълно готов и ще бъде отворено нямам търпение защото обожавам този магазин има страхотни неща и са качествени до сега съм ходила във варна и наскоро и в стара загора заради мангото :)

• 22:58 на 17.03.2009
    Анонимен потребител

Tanq

25

Otnosno Mango

Изчетох всички коментари и стигнах до едно заключение: ама вие българите сте най-великите. Що за глупости са изписани относно фирма Атриум и Манго магазините. А всички вие които сте писали тези глупости въобще били ли сте там, видяли ли сте как работи тази фирма и каква и е политиката??? Сигурна съм че не. Ама на българина му дай да се прави на велик и многознаещ по всички въпроси, че чак сте разработили и някаква схема за ддс-то. Бре бре бре - ама много сте умни. В отговор на всички които се интересуваха от дрехите Манго искам да Ви уверя че не са евтин боклук ,а са може би единствените качествени дрехи в България. Отидете, вижте, купете и се уверете. Аз самата нямам високи финансови възможности , но пазарувам само от Манго и дрехите ми не са мраднали дори и след многото пранета.

За да публикувате нови мнения трябва да сте регистриран потребител. Можете да влезете в сайта с потребителско име и парола или да се регистрирате тук.

Регистрацията е безплатна и отнема минута.

Защо е необходима регистрация за включване във форума?

Реклама

Трудовоправна консултация

Подбрани позиции

© 2003-2014 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2014 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.
Действителни собственици на настоящото издание са Иво Георгиев Прокопиев и Теодор Иванов Захов.
mobile Към мобилната версия на сайта

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалГрадът.bgОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропаForeign Policy - България

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: SofiaEcho.com