Форум

Търсене за Търсене

Гръцки компании в България

• 11:23 на 01.02.2005
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.
    Анонимен потребител

Velina

1

Дайте, моля, идеи за сериозни гръцки компании у нас. Или за такива под гръцка шапка (ето, например за Nestle научих от този форум). Мисля, че и Сименс се ръководят от Гърция. Делта и Чипита са си гръцки. Да се сещате нещо друго?

• 12:14 на 01.02.2005
    Анонимен потребител

Veni

2

Гръцки със сигурност са BRS /Euroline/, Аксон /внасят Галина Бланка/, Globul, Germanos, като се сетя за други ще допълня.

• 14:11 на 01.02.2005
    Анонимен потребител

Veni

3

сега се сетих, че Viohalco Te Про Метал ЕАД също съ гърци.

• 19:01 на 01.02.2005
    Анонимен потребител

аз

4

И Битекс

Битекс са гърци, Интраком също и гръцките банки станаха много - Пощенска, Пиреос, ОББ, сигурно още има AIG А се замислих и Кока кола не са ли под гръцка 'шапка'?

• 17:55 на 04.02.2005
    Анонимен потребител

пипилота

5

гръцки компании

http://www.bulgarianeconomy.gr/ това са всички гръцки компании

• 21:18 на 06.02.2005
    Анонимен потребител

Ani

6

grucki kompanii

I toyota sa gurci

• 14:53 на 10.02.2005
    Анонимен потребител

Gery

7

Други гръцки компании са: Mellon, Printek, Sysware.

• 12:11 на 11.02.2005
    Анонимен потребител

.....щурчо

8

.......гръкос...

МЕРЦЕДЕС - типична гръцка компания....

• 09:44 на 14.02.2005
    Анонимен потребител

сапче

9

гръцки

май че и SAP са под гръцка шапка

• 12:30 на 18.02.2005
    Анонимен потребител

SAP

10

Sap Bulgaria biaha pod gracka shapka, no tova i beshe prichinata da gi niama veche. SAP Labs e vazmojno i da sa direktno pdd nemsko rakovodstvo.

• 01:08 на 19.03.2005
    Анонимен потребител

mwraki

11

Ellhnikes etaireies sth BG

Ima mnogo gr kompanii v BG, sa6to taka i banki, no da znae6 edno ot men...Peiraiws e gr banka, koiato ne otseniava moje6tite...mnogo sa zle!!! Dadoha mi zaplata 350 leva bruto (270 4isti!!!!!) kato zapo4vah rabota v 8.30 i si tragvah nai-rano kam 19.... za miasto office assistant...s 2 ezika sam (greek - bankova terminologia i english) daje biv6iat mi 6ef na intervuto ne me popita kakva zaplata o4akvam , a mi kaza "Da govorim li za pari ili za teb tova ne e ot zna4enie?" Vse pak kazah,4e e ot zna4enie, no imahme nedorazumenie sled tova.Osaznah se mnogo skoro i se mahnah...Gre6kata si be6e moia, misleh 4e e mnogo bedna tazi banka (xe xe) a mnogo iskah da zapo4na rabota! Posle vdigna mizata na 500 na kandidatkite za moeto miasto i go napravi taka, 4e da razbera...ne mi dade na men pove4e, za6toto s4ital 4e sam go iznudvala za pari kato sam se osaznala 4e im rabotia tsampa(bez pari). I mi kaza, 4e ne e hubavo da lamtia za luxove(350 bruto lux?!).Tam sekretarki trudno se zadarjat, osven...

Прочитане на целия коментар

• 16:45 на 31.03.2005
    Анонимен потребител

12

greek company

Atazi firma v koi kvartal e za6toto mislia 4e i az sa izpatila ot neia???

• 12:13 на 24.04.2005
    Анонимен потребител

otgovoren slujitel

13

Наистина има много гръцки компании в България,но не слагайте всички под общ знаменател или поне не ги оплювайте всичките.Аз съм служител в една от тях(10 човека общо персонал,търговска фирма),на доста висок пост и мога да кажа, че получавам изключително висока заплата с доста бонуси(служебна кола,мобилен телефон,серозен бонус в края на годината).Започнала съм от нулата със зверски труд и вече почти 4 години съм увеличила заплатата си 3 пъти.Говорим за сума над 1000лв нет замо от заплатата,да не добавям всички допълнителни придобивки. Всичко това Ви го казвам,защото отидох там без връзки с тежко интервю,веднага след Университета и съм дала всичко от себе си и съм си я извоювала тази заплата,никой не ми я е дал заради хубавите ми очи,а защото съм се скъсала от бачкане. Така, че мили хора работете и ако смятате, че заслужавате висока заплата поискайте си я и се доказвайте.За да получиш трябва да дадеш!

• 12:38 на 25.04.2005
    Анонимен потребител

подочула

14

гръцки компании

Доколкото съм чувало от мои познати и приятелки /а те са немалко на брой/ в гръцките компании, шефовете гърци, като видят, че някое маце е по-засукано, и веднага искат да спят с него. Ако ти стиска и се опънеш - изхвърчаш! така че, не ми говорете за гръцки компании, за гърци и за техния ориенталски манталитет (в това отношение са по-зле и от турците)!

За да публикувате нови мнения трябва да сте регистриран потребител. Можете да влезете в сайта с потребителско име и парола или да се регистрирате тук.

Регистрацията е безплатна и отнема минута.

Защо е необходима регистрация за включване във форума?

Реклама

Трудовоправна консултация

GLOBUL – Да поговорим за бъдещето!

Платена публикация

GLOBUL – Да поговорим за бъдещето!

Подбрани позиции

© 2003-2014 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2014 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.
Действителни собственици на настоящото издание са Иво Георгиев Прокопиев и Теодор Иванов Захов.
mobile Към мобилната версия на сайта

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалГрадът.bgОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропаForeign Policy - България

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: SofiaEcho.com