Форум

Търсене за Търсене

Зет фешън

• 09:33 на 22.07.2008
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.
    Анонимен потребител

Анонимен

1

Никога,никога не започвайте работа там...големи тъпанари са.Има още една фирма на същия собственик - Дриймс транс,транспортна е...Започваш работа при едни условия и в последствие нещата се променят коренно.Назначават те на едно място, но това не е гаранция, че ще продължиш да работиш точно това за което са те назначили.В началото се държат много добре с теб,но в последствие като си потърсиш правата става страшно...да не ти се налага да говориш със собственика, че така ще те унизи, че направо неможеш да повярваш на ушите си.Обещават високи заплати,които малко трудно се получават...бавят ги...всичко плаче за пари там....Ако се излъжеш да започнеш ще ти предложат и граждански договор....но ако си кадърен и те го осъзнаят на интервюто ще ти предложат на всяка цена трудов договор ако го поставиш като условие...Много са зле нещата там.Ако искате да си провалите кариерата може да пробвате!!!

• 04:50 на 16.06.2009

2

Коментарът беше изтрит от модераторите.

• 16:53 на 16.06.2009
    Анонимен потребител

анонимен

3

ако някой знае нещо повече за Дриймс Транс ЕООД нека да ми пише заштото имам подозрения че не са коректни и ако е така да реагираме на време защото съпруга ми в момента пътува с тяхната фирма

• 20:06 на 25.06.2009
    Анонимен потребител

анонимен

4

Колеги шофьори, не започвайте работа в тази фирма.Ще бъдете обречени на глад и мизерия.Не дават никакви пари,само лъжат.Аз работих там и до момента не съм получил една стотинка.Станах спонсор на тази фирма.За 2 месеца,разходите за телефон са ми 280лв.Каквото е нужно по подръжката на камиона го копуваш със собствени пари,с обещания че ще ти ги въстановят.Лъжат че имат бази,лъжат че плащат икономия,лъжат че след 1200км дават бонуси.Смятам да си потърся правата в съда.Моля,колеги които сте потърпевши от тази фирма пишете във форума,за да направим връзка и да ги осъдим.До колкото разбирам това е практиката на тази фирма,зарибява и не плаща.

• 22:39 на 06.07.2009
    Анонимен потребител

anonimen

5

Аз сам с'апругата кадето пита6е за тази фирма моля те анонимен 4 как мога да се свьржа с теб аз ти вярвам и аз това искам вазмездие,но да се обединим в това

• 12:04 на 01.08.2009
    Анонимен потребител

dino dog

6

ас ве4е ги осьдих,отне ми една година но сега сам доволен

• 12:17 на 01.08.2009
    Анонимен потребител

dino dog

7

6те дам информациа на всеки които иска да ги сьди.

• 19:05 на 11.08.2009
    Анонимен потребител

anonimen8

8

дино дог,как мога да се свържа с теб,скаипа ми е расо_воу1,пиши ми

• 19:23 на 11.08.2009
    Анонимен потребител

So?

9

Наистина условията които предлагат са чудесни , но аз лично съм виждал два техни камиона натоварени и изоставени в Дания . Едва ли шофьор който е доволен ще си тръгне така . Може пък след тези случки да държат повече на работниците си .

• 11:30 на 21.08.2009
    Анонимен потребител

dinodog

10

расо_воу1....не те намирам в скаип

• 21:25 на 09.10.2009

Здравейте,Аз също мисля да кандидатствам за работа като Международен шофьор във тази фирма Дриймс транс-ООД,но като чета отзивите тук за фирмата май ще се откажа да кандидатствам... Все още ли са толкова некоректни във тази фирма както пишете тук за тях ?

Ако Изборите можеха да променят нещо в живота на хората,то те щяха да са ги забранили отдавна. Изборите променят живота само на политиците и техните близки !

• 21:36 на 09.10.2009
    Преглед на профил
    12

Наистина ли не са коректни във транспортната фирма Дриймс транс-ООД ?

• 22:20 на 09.10.2009
    Преглед на профил
    13

Зет фешън-

Дриймс Транс ЕООД
    търси да назначи професионални шофьори (двойки) за Международен Транспорт в западна Европа
    Заплащане
    350лв + 0.12 evro/км + 200 evro над 22000км.

За повече информация на посочения телефон или на място в офиса на Дриймс Транс
    работно време - 10:00 до 17:00ч.!!!!

изисквания:
    -да има опит като международен шофъор !!!!!!!
    -перфекно буравене с навигация и атлас.
    -дигитална карта !!!!!!!!!!!!!
    -медицинска застраховка
    -срок на командировка- 60 дни.
    -телефон с роуминг
    -дебитна карта на ЦКБ
    Категория Транспорт и Логистика
    Тип Работа Пълен Работен Ден,
    Временна/Договор/Проект
    Ниво Експертен персонал без ръководни функции
    Населено Място София / Област София - град / България
    Дата 05.10.2009
    Тип Безплатна Обява
    Заплата от 3100 до 3500 BGN на Месец
    Това е последната им Обява на въпросната...

Прочитане на целия коментар

• 17:03 на 22.10.2009
    Анонимен потребител

Анонимен

14

да, не са коректни нямат никакво нормално отношение кам шофиорите имат ги за хора втора ръка,не им се вразваите на обещанията особено сега и като ще се кара по двоики

• 18:02 на 11.11.2009
    Анонимен потребител

Анонимен

15

paco_boy1 tova mi e skypa dinodog pi6i mi da si pogovorim malko za tiq DRIIM TRANS

• 13:05 на 16.11.2009

Здравейте на всички!Много негативни неща научих -а и в момента ли продалжават по същия начин относно -плащането че и съпруга ми пътува сегарако някой има мнение по въпроса да пише

• 13:43 на 16.11.2009
    Анонимен потребител

BUHALKATA

17

ДО дино дог

ИСКАМ ДА ЗНАМ ЗА КАКВО ТОЧНО ИДЕ РЕЧ С ТЕА "ДРИЙМ ТРАНС"
    ПОЛУЧИХ ОБАЖДАНЕ ОТ МОЯ ПОЗНАТА НА КОЯТО МЪЖЪТ И ЗАЕДНО С БАЩА МИ ЗАПОЧНАХА РАБОТА НАСКОРО ПРИ ТЕА..... ЗА КАКВО ТОЧНО ГОВОРИТЕ ТУК, НАИСТИНА ЛИ Е ТОЛКОВА ЗЛЕ РАБОТАТА ТАМ И АКО Е ТАКА ВИ МОЛЯ ДА МИ ОБЯСНИТЕ КАКВИ ПРЕВАНТИВИ МЕРКИ ДА ВЗЕМЕМЕ ЗА ДА ИЗБЕГНЕМ НЕУДОБСТВАТА И НА ДВЕТЕ СТРАНИ!!!!!!!!!
    ВСИЧКИ ЗНАЕМ, ЧЕ В МОМЕНТА Е МНОГО ТРУДНО ДА ПОПАДНЕШ НА КОРЕКТНИ РАБОТОДАТЕЛИ И ПАРТНЬОРИ, ОСОБЕНО В СЛУЧАИ КАТО ТОЗИ - МЕЖДУНАРОДНИЯ ПРЕВОЗ, НО МОИТЕ ХОРА ВЕЧЕ БЯХА ИЗЛЪГАНИ ВЕДНЪЖ А СЕГА КАКТО РАЗБИРАМ ОТ КОМЕНТАРИТЕ ЩЕ СЕ ПОВТОРИ ОТНОВО.....
    АЗ СЪМ МНОГО АФЕКТИРАН ОТ ТОВА, ЧЕ ЧЕСТНИ И ТРУДОЛЮБИВИ ХОРА БИВАТ ЛЪГАНИ ПО ТАКЪВ НАЧИН И ЩЕ СЕ РАДВАМ АКО НЯКОЙ МЕ ПОСЪВЕТВА КАКВО ДА НАПРАВЯ ЗАДА НЕСЕ СТИГА ДО ПО КРУПИ МЕРКИ!!!!!!!!!

БУХАЛКАТА

• 13:44 на 16.11.2009
    Анонимен потребител

BUHALKATA

18

ЗДРАВЕЙТЕ ПИЧОВЕ

ИСКАМ ДА ЗНАМ ЗА КАКВО ТОЧНО ИДЕ РЕЧ С ТЕА "ДРИЙМ ТРАНС"
    ПОЛУЧИХ ОБАЖДАНЕ ОТ МОЯ ПОЗНАТА НА КОЯТО МЪЖЪТ И ЗАЕДНО С БАЩА МИ ЗАПОЧНАХА РАБОТА НАСКОРО ПРИ ТЕА..... ЗА КАКВО ТОЧНО ГОВОРИТЕ ТУК, НАИСТИНА ЛИ Е ТОЛКОВА ЗЛЕ РАБОТАТА ТАМ И АКО Е ТАКА ВИ МОЛЯ ДА МИ ОБЯСНИТЕ КАКВИ ПРЕВАНТИВИ МЕРКИ ДА ВЗЕМЕМЕ ЗА ДА ИЗБЕГНЕМ НЕУДОБСТВАТА И НА ДВЕТЕ СТРАНИ!!!!!!!!!
    ВСИЧКИ ЗНАЕМ, ЧЕ В МОМЕНТА Е МНОГО ТРУДНО ДА ПОПАДНЕШ НА КОРЕКТНИ РАБОТОДАТЕЛИ И ПАРТНЬОРИ, ОСОБЕНО В СЛУЧАИ КАТО ТОЗИ - МЕЖДУНАРОДНИЯ ПРЕВОЗ, НО МОИТЕ ХОРА ВЕЧЕ БЯХА ИЗЛЪГАНИ ВЕДНЪЖ А СЕГА КАКТО РАЗБИРАМ ОТ КОМЕНТАРИТЕ ЩЕ СЕ ПОВТОРИ ОТНОВО.....
    АЗ СЪМ МНОГО АФЕКТИРАН ОТ ТОВА, ЧЕ ЧЕСТНИ И ТРУДОЛЮБИВИ ХОРА БИВАТ ЛЪГАНИ ПО ТАКЪВ НАЧИН И ЩЕ СЕ РАДВАМ АКО НЯКОЙ МЕ ПОСЪВЕТВА КАКВО ДА НАПРАВЯ ЗАДА НЕСЕ СТИГА ДО ПО КРУПИ МЕРКИ!!!!!!!!!

БУХАЛКАТА

• 20:30 на 25.11.2009
    Анонимен потребител

Анонимен

19

Здравеите на всички потарпефши и на тези,които мислят да се прецакат в тази измамна фирма.Сапругат ми работи за тях на 2 пати втория пат направи почти 30000км.те му отрязаха 1500км,исчисленията им винаги са в тяхна полза бонус взе само за 1мес.защото пак е по тяхни сметки,разбиха му камиона вав франция откраднаха му навигацията и за нея тапаците му отдаржаха 800лв.сега трябва да купим нова зада му преведат сумата.Нервите вече са ни изхабени. до софия ходихме поне 5 пати,да не говоря колко тел.са навартяни,там се даржат аругантно и ако не си по нхален забравете за преводи,УМОЛЯВАМ ВСИчКИ КОИТО МИСЛЯТ ДА ЗАПОчНАТ РАБОТА ТАМ ДА НЕ ГО ПРАВЯТ,А И ТЕЗИ КОИТО СА НА ПАТ ДА СЕ ВРАщАТ ЗАщОТО МНОГО ХОРА ГЛАДУВАТ САС ДНИ МОЖЕ ДА СЕ СВАРЖЕТЕ С МЕН НА Е-МАИЛ SVIV05@ABV.BG МОЛЯ ВИ НЕ ВСЛУшАИТЕ СЕ В САВЕТА МИ

• 22:27 на 26.11.2009
    Анонимен потребител

Анонимен

20

Zdraveite na vsi4ki az sam anonimen 19,vslu6aite se v saveta mi i barzo si obiraite kru6ite teq deto ste na pat,a tezi koito misslite da zapo4vate ne se xabete a si namerete druga firma tezi sa za razstrelvane ako iskate da ste im slugi za bez pari moje da zapo4nete o6te utre te neprekasnato tarsqt fofiori balaci moje da mi pi6ete na Skype paco_boy1

• 15:27 на 07.04.2010

za driims trans

не се лъжете с тази фирма работих там , от обещаното до платеното няма нищо общо. само се подлъгват изпатили шофьори от провинцията които при тези обещания на дебелия Ковачев си мислят хорицата ,че вече са уцелили най-после фирмата и само след като минат калотина и се сблъскват с реалноста - 1. кой ще плаща магистралата в Сърбия и винетките в Унгария и Австрия 2. След това не можете да си намерите камионите из цяла Европа единия камион в Алборг другия в Лион една седмица не можете да се смените защото И ТЕ НЕ ЗНАЯТ КЪДЕ СА, по лошо те са неграмотни деца връзкари които не могат нищо да ти кажат и най-лошото че ПРОСТО СИ ИЗКЛУЧВАТ ТЕЛЕФОНИТЕ и се оправяй сам така е и през целия ти период на пребиваване не вдигат телефоните. не съм виждал диспонент да си оставя телефона и да отива на обяд и вечер след 18 всички си изклучват телефоните . като си намерите камионите из европа и ги видите - това не са камиони а гробници по голяма мизерия не съм срещал не им се пращат пари за...

Прочитане на целия коментар

• 22:14 на 30.12.2010

колеги просто немам думи в момента карам гондола в тази фирма и е ужас.Ако някой иска инфо аз не се крия тел. ми е 0898675520-Жоро

• 22:34 на 03.01.2011
    Преглед на профил
    23

НИКОГА не започваите работа при тях първия месец е добре,но после е пълен ужас не плащат, удържат от заплати без никой да знае защо ! Това е най-некоректната работа която съм започвал и адски много съжелявам !!! Работодателите са пълни КРЕТЕНИ "NOT UNDERSTAND ANYTHING" < буквално !

• 20:32 на 04.01.2011

колега защо не си напишеш името

• 18:51 на 08.01.2011

колеги напишете си мнението за фирмата нали имахте да казвате нещо

За да публикувате нови мнения трябва да сте регистриран потребител. Можете да влезете в сайта с потребителско име и парола или да се регистрирате тук.

Регистрацията е безплатна и отнема минута.

Защо е необходима регистрация за включване във форума?

Реклама

Подбрани позиции

© 2003-2014 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2014 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.
Действителни собственици на настоящото издание са Иво Георгиев Прокопиев и Теодор Иванов Захов.
mobile Към мобилната версия на сайта

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалГрадът.bgОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропаForeign Policy - България

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: SofiaEcho.com