Форум

Търсене за Търсене

ЮНИОН ИВКОНИ

• 21:36 на 29.07.2008
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.
    Анонимен потребител

Светла

1

Моля за вашето мнение за ф-ма ЮНИОН ИВКОНИ плащат ли и коректен работодател ли е тази фирма? Благодаря за мнението ви!

• 10:36 на 04.08.2008
    Анонимен потребител

kris

2

neznam kakvo da pravq

моля някои които е работил В УНИОН ИЖКОНИ да ми каже плащат ли заплатите,защтото мисля да работя там пак прочетох негативни мнения и незнам да заминавам ли за Мадрид в сряда.предварително ви благодаря!

• 22:02 на 07.08.2008
    Анонимен потребител

потърпевш

3

за нищо на света Ивкони

Хора не се лъжете да отивате да работите в Юнион Ивкони с 6 месеца бавят заплатите и после ви слагат много удръжки за каквото и да е било.Измислят всякакви причини за да не си платят.Само в Мадрид Комисионерката Мима или Милка си взима парите на място 20 % от цената на билета и във Валенсия Валето дето и тя така си взима парите веднага.Всички останали имат да взимат пари.ако не вярвате почнете и ще се уверите че ще работите без пари даже и ще им дължите!!!!! Бягайте докато е време и не се лъжете да почвате работа там !!!

• 22:12 на 07.08.2008
    Анонимен потребител

бивш служител

4

Некоректен работодател

Юнион Ивкони какви са тези обяви в Джобс дета са ги пуснали заплати от 800 до 1300лв та този шеф нормален ли е за международен шофьор това заплата ли е.Шефът на Ивкони е смотаняк и не му работете за без пари.Това е обида за шофьорите да ти возят пътниците и да нямат почивка за тези пари бе "селянин дупнишки". Тръгнал да прави добра репутация.Каква репутация бе шефче тъпо дето се водиш от девиза "Разделяй и владей" събрал си най-простите билето продавачи и некомпетентни офис дами на трафик маркета да лъжат като циганки пътниците и да им вземат парите после режеш заплатата на шофьорите заради грешките на офис служителките ти който са най-простите селянки който си намерил и който за нищо не стават освен да се топят една друга. Жив зян си Юнион Ивкони !

• 00:46 на 08.08.2008
    Анонимен потребител

ИЗПАТИЛ

5

ИЗПАТИЛ

ДАЛЕЧЕ ОТ ЮНИОН ИВКОНИ! ЧУЕТЕ ЛИ ДА ТЪРСЯТ ШОФЬОРИ ,СТЮАРДИ,БИЛЕТАДЖИИ ИЗОБЩО НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ ДА РАБОТИТЕ ТАМ ДА СИ ГУБИТЕ ВРЕМЕТО.ОТ ТЯХ ПАРИ НЯМА ДА ВИДИТЕ.
    НЕ ПЛАЩАТ !!!НЕКОРЕКТЕН РАБОТОДАТЕЛ !!!

• 11:24 на 19.09.2008
    Анонимен потребител

клиент и бивш служител

6

мнение

Не мисля че са коректи работодатели,на голяма част от служителите-шофьори се бавят с месеци назад.При постъпването удържат измислена от тях Гаранция в размер между 500 и 2000лв, която ти я връщат при напускането.Но ВНИМАНЕ ,тогава започва : удръжки за какво ли не-работно облекло ,разни измислени от тях глоби и т.н.Според Кодекса на Труда но РБългария ,нямат право да удържат такава гаранция.Липса на всякакви профилактични годишни прегледи на шофьорите.А е много важно хора с какво здравословно състояние управляват Автобусите.Сигурността на пътниците би трябвало да е от първостепенно значене!Но за съжалене не етака.От значение са явно само приходите!Там трябва да си на разположене 30 дни от 30 календарни.Никакви поощрения и награди за добре свършена работа или добри отзиви от доволни клиенти.Сами си направете изводите.

• 23:33 на 20.10.2008
    Анонимен потребител

дани

7

счетоводител

предлагат ми работа като счетоводител в юнион ивкони.някой може ли да ми каже как е там.прочетох доста негативни мнения,но май повечето са от шофьори.
    а някой има ли инфо как е в счетоводния отдел

• 17:16 на 10.11.2008
    Анонимен потребител

шофер

8

не и само не

тия са наи голямата пирамида за два месеца и половина не взех и стотинка и нямат никакви условия за шофьорите нито сервизна база нито баня нито нищо

• 13:51 на 21.11.2008
    Анонимен потребител

Потърпевш

9

като не им плащат си го изкарват на пътниците

Тази есен пътувах от Милано до София с техен автобус. Шофьорите ме подложиха на отвратителен рекет, искаха пари за несъществуващ багаж. Беше гадно и заради изпращачите ми, които присъстваха на срамната сцена. Накрая им дадох 20 лева и познайте дали получих документ срещу тях.

• 00:32 на 11.12.2008
    Анонимен потребител

Гацо Бацо

10

Мушеници

Мушеници.Измамници.

• 16:40 на 19.12.2008
    Анонимен потребител

ivkon4e

11

samo ivkoni

ИСКАМ ДА КАЖА САМО ЕДНО-ИВКОНИ номер-1

• 02:24 на 29.01.2009

12

Коментарът беше изтрит от модераторите.

• 14:25 на 15.04.2009
    Анонимен потребител

от мен

13

боклуци са ивкони нее лошо да им се направи една ревизия да се види как се плаща и как се кара по 20 часа без почивка , щом чуете ивкони бягаи на далече

• 13:58 на 24.05.2009
    Анонимен потребител

Емилия

14

НЕ ПЪТУВАЙТЕ С ТАЗИ ФИРМА-ЮНИОН ИВКОНИ,ИМАХ РЕЗЕРВАЦИЯ ПЕСКАРА-СОФИЯ ЗА 7.30 СУТРИНТА,АЗ ОТИДОХ НА ГАРАТА 1 ЧАС ПО РАНО,ЗВАНЯ НА ШОФЬОРИТЕ,И ТЕ МИ КАЗВАТ ЧЕ СА ТРЪГНАЛИ НОЩЕСКА ЗА БЪЛГАРИЯ,ЗАЩОТО СЪМ БИЛА САМО АЗ ОТ ПЕСКАРА.НАМЕРИХА ЗА НЕНУЖНО ДА МЕ ИЗЧАКАТ,МАКАР ЧЕ ИМАХ РЕЗЕРВАЦИЯ И БИЛЕТА МИ СТРУВА 90 ЕВРО.И ТОВА НЕ СЕ СЛУЧВА ЗА ПЪРВИ ПЪТ.НЕ ПЪТУВАЙТЕ,ЩЕ СЪЖАЛЯВАТЕ.......

• 21:12 на 24.05.2009
    Анонимен потребител

Кандидат

15

Инженер
    Прочетох обява за специалист щети във въпросната фирма.
    Някай знаели, има ли много катастрофи и коректно ли е ръководството към собствените водачи при настъпили ПТП. Заслужава ли си тази работа за обявената заплата от 1000 лв.

• 12:56 на 31.07.2009

16

Коментарът беше изтрит от модераторите.

• 19:27 на 13.08.2009
    Анонимен потребител

anonimno

17

obojava vashite avtobusi i firmata. avtobusite sa mnogo sladki v tezi cvetove.neznam zashto niakoi smiatat che ne e komfortno v avtobusite vi ,na men mi beshe komfortno i mnogo udobno,dori iskam pak da se vozia v tiah.vseki den gi gledam prez tersasata na bloka v koito jiveia.

• 23:48 на 12.04.2010

Здравейте,

аз съм студентка последна година и пиша дипломна работа за " Юнион Ивкони". След около два дена ще кача една анкета, може ли да ви помоля да я попълните. Ще ви отнеме само няколко минути...спешно ми трябва :) Много ще съм Ви благодарна :)

За да публикувате нови мнения трябва да сте регистриран потребител. Можете да влезете в сайта с потребителско име и парола или да се регистрирате тук.

Регистрацията е безплатна и отнема минута.

Защо е необходима регистрация за включване във форума?

Реклама

Подбрани позиции

© 2003-2014 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2014 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.
Действителни собственици на настоящото издание са Иво Георгиев Прокопиев и Теодор Иванов Захов.
mobile Към мобилната версия на сайта

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалГрадът.bgОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропаForeign Policy - България

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: SofiaEcho.com