Форум

Търсене за Търсене

Pfizer / Пфайзер

• 23:27 на 03.08.2008
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.
    Анонимен потребител

Customer Service

1

Има страншно много мнения във форума за фармацефтичните компании, но бих искал да науча специално за Пфайзер България нещо по-конкретно. Ако случайно има човек, запознат с тази фирм, да сподели мнение - заслужава ли си, отношения вътре между колеги и т.н., мениджмънт и заплащане разбира се. Интересувам се от позицията Customer Service Manager.

• 18:08 на 07.09.2008
    Анонимен потребител

666

2

Фризерите

Ако си жена - нямаш проблеми. Шефа Тотев е всеизвестен със слабостта си кам нежния пол - спал е с максимален брой от подчинените си,а за тези от Пловдив - дори се жени :)(вече му се случи 2-3 пъти)
    Ако си мъж - яко лизане на задници ти предстои. Там всичко се движи на шуробадженшки принцип. Заплатата - нищо особено, средно ниво.

• 12:09 на 22.11.2008
    Анонимен потребител

Фармацевт

3

лъжат

Представителите им лъжат,зарибиха аптеките със зимакс 2гр после раздават на лекари мед,сестри и на санитарките даже,че срока му изтича на 01,01,2009 - мошеници!

• 00:43 на 24.11.2008
    Анонимен потребител

фифи

4

до фармацевт

Колега, а като взимате "рабат", не се оплаквате, нали...

• 19:02 на 24.11.2008
    Анонимен потребител

bubka

5

hjgy

Какво да ти кажа, принципно чувам хубави неща, ама напоследък май големи реформи се мътят там. Специално за реповете знам че мн са ги затегнали и ги следят. Иначе като фирма е една от най-добрите поне за мен.

• 18:00 на 26.11.2008
    Анонимен потребител

georgi

6

vupros

ако някой знае колко е стартовата заплата за медицински представител да я сподели и ако не се притеснява да говори за тва

• 17:25 на 28.11.2008
    Анонимен потребител

фифи

7

за Пфайзер

За следене на реповете образец са Сервие и Берлин Хеми, но не и Пфайзер. Както и понятието стартова заплата там не съществува, всичко зависи колко опит имаш, с какви специалисти си работил и колко полезен можеш да бъдеш (т.е. да дойдеш с вече установени контакти с клиенти, продуктовите знания и сейлс умения, така че периода на адаптация да се съкрати до минимум.

• 03:27 на 11.04.2009

Компанията е много силна ... всъщност това всеки го знае ! За съжаление обаче се тресат от вътрешни конфликти . Регионалния им мениджър в моята област е тотално леке и представителите му бягат въпреки тлъстите си заплати .Тотален непрофесионалист и въпреки огромните си възможности болничния им пазар е като разграден двор - единствено ми бъркат работата с даренията си но опре ли до действителни печеливчши сделки са гола вода .Както и да е парите са им стабилни и са според договорка говорим си за заплати от порядъка на 2000 кеш и нагоре , коли Тойота корола версо , бонуси , лайф пълен никой не ги търси дали работят и те не работят .Пълна шуробадженащина , кадърни представители напускат лекета остават . Имам личен приател който ми е разказвал некви чудесии дето са болезнени за слушане камо ли за преживяване .Ако имате връзки и изградено име можете да го продадете за безразсъдно висока сума и те ще ви наемат но после вече става трудно по отношение на изправената стойка и самочувствието .

• 14:10 на 27.04.2009
    Анонимен потребител

d

9

извинявам се за намесата в темата, но дали някой от вас може да ми предостави имената на хората, които заемат по - високи поставе в тази компания

• 14:27 на 29.04.2009

Имената им не са тайни и можеш да ги научиш съвсем спокойно дори и от този сайт с елементарно ползване на търсачката .

• 22:14 на 30.04.2009
    Анонимен потребител

Silvi

11

Взеха ли си представител за София.Повечко инфо?

• 18:15 на 01.05.2009
    Анонимен потребител

ТЪП до фифи

12

абе язе съм тъпичък я ся да ми кажеш кво е то туй "сейлс умения" в БГ, че нещо ми е трудно да стопля...щото тука май гаче ли дет викаше баба ми я има я няма пазар...ако смяташ колко е 10 % и го мислиш за такива умения си кажи )))))

• 18:18 на 01.05.2009
    Анонимен потребител

до Древногръцкия Римлянин

13

ако обичаш разтълкувай израза "2000 кеш" ...че си мисля, че тия не са виждали банкова карта пък май не е тъй? или искаш да кажеш "нет"

• 22:52 на 02.05.2009

Заветните 2000 кеш .. ;) ами тях ще ги помиришете при следните условия - доволно дълъг професионален опит говоря за активен а не просто от ония дето ходят като таласъми из болниците и никой не им научава имената с години . Ония умения за продаване дето колегата горе не може да сгрее що са - демек комбинация от личностни характеристики и умения усвоени в процеса на работа и обучения .Докзано име в бранша и притежател на търсено ноу-хау - разбирай ако им трябва човек за кардиология няма за вземат някой велик ама работил със хранителни добавки, ще си вземат пряк конкурент, който им е тровил живота за търсените препарати .... и тн и тн може би и цвета на обувките има значение както и дали имате косми между пръстите знам ли ..... И пак да уточня такава заплата за представител не е мит защото познавам лично техни представители и то не един и кристалния супергерой, който описах по-горе не е задължително условие за да се вредите но определено ще ви помогне ако толкоз пък ви се ще да ги имате...

Прочитане на целия коментар

• 17:04 на 03.05.2009
    Анонимен потребител

Silvi

15

На мен ми хареса темата.Благодаря на всички за инфото.Все пак ако някой знае дали си избраха представител за София ,нека каже,моля!

• 13:01 на 05.05.2009
    Анонимен потребител

ЧУКЧЕТО до Древногръцкия Римлянин

16

всъщносто не стана много ясно, е това че Тойотата правена в Турция е хубава кола за тук го знаем))))) пък и че има едно котило дето се върти като хамстери насам натам също))) а до конкретното разкритие на "сейлс умения" тип -"комбинация от личностни характеристики и умения усвоени в процеса на работа и обучение" - също))) пък то GM-те им насам натам като чочарки от време на време май))))) айде със здраве и повече усилие на "презентационните умения"))))) че и те са важни нали в тоз свободен, истински и голям лекарствен пазар у нас)))))смешници

• 16:03 на 05.05.2009

Чукче, нищо не разбрах батка, освен че Версотата им били турски, както и това, че си неграмотен .

• 19:26 на 07.05.2009
    Анонимен потребител

ЧУКЧЕ до Древногръцкия Римлянин

18

ми как така ще разбереш като не ти отърва...виж, ако наистина не си разбрал, то точно получавам снапшот на ситуацията в така наречения БГ фармабизнес и това не ме изненадва хич да знаеш)))))

• 07:05 на 08.05.2009

За IMS ли говориш ?

• 12:18 на 08.05.2009
    Анонимен потребител

20

ми нали съм неграмотен пък ти си професор в тая област ти ми кажи ?)))))))

• 17:16 на 08.05.2009

Тя грамотността на писания текст се изчерпва с някой основни правописни и пунктоационни норми . Информираността не е привилегия само на грамотните (не твърдя ,че съм тактв). Казваш ,че някъкви снапшотове получаваш та се зачудих какво имаш предвид щото може и звездите да ти го говорят.

• 22:43 на 08.05.2009
    Анонимен потребител

ЧУКЧЕ ДО Древногръцкия Римлянин

22

О ясно заден ход и то по терлици ...пък за писаниицето ти - тия номера можеш само на пухкав медреп с 2 дена стаж да ги приказваш сладко нали?? нещо стана по нисък от тревата май...пък за пунктуационните норми в нета - ок ако си отскоро с комп то нямаш проблеми може и интонациите да подсказваш ))))0 и това аз звездите също не те спасява да се правиш на дръж ми шапката...горкият Пфайзер БГ като знам и още двама оттам ...мале мила...

• 00:20 на 09.05.2009

Мене ме остави няма как да стана нисък щото просто съм се родил висок . Давай по същество за "снапшота" щото го зачекна компетентно а изведнъж побегна по тъча .

• 16:30 на 09.05.2009
    Преглед на профил
    24

CSC Pharmaceuticals
    Здравей Римлянино!!!!!Често чета форума и си многоооооооо ама много прав.Аз самата съм в бранша 4-5 години , а в медицината от 9.Гледам ,че си доста информиран и те моля да ми напишеш нещичко и за тази фирма.Знам,че преди време при тях беше ок, но сега нали виждаш как се стресе пазара и доста се промениха нещата.Интереса ми е продиктуван от обявите им за търговски представители ОТС- аптечен пазар.Ще чакам да драснеш някоий ред!!!

Няма не мога, има не искам!

• 16:58 на 09.05.2009
    Анонимен потребител

25

То това че си роден висок не скрива че си нисък в друго например по отношение на нормална интелектуална надареност...което се потвърждава и от въпросчетата ти ако се затрудняваш обърни се към гилдията на психиатрите да ти разтълкуват по достъпно понятията...)))ама внимавай че като гледам като нищо ще те разстроят с психопатологична наслоеност )))) пък "снапшотът" хич ама хич не е в твоя полза да знаеш...)))

За да публикувате нови мнения трябва да сте регистриран потребител. Можете да влезете в сайта с потребителско име и парола или да се регистрирате тук.

Регистрацията е безплатна и отнема минута.

Защо е необходима регистрация за включване във форума?

Реклама

Подбрани позиции

© 2003-2014 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2014 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.
Действителни собственици на настоящото издание са Иво Георгиев Прокопиев и Теодор Иванов Захов.
mobile Към мобилната версия на сайта

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалГрадът.bgОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропа

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: SofiaEcho.com