Форум

Търсене за Търсене

Елта Консулт АД - CB Richard Ellis

• 19:07 на 01.10.2008
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.
    Анонимен потребител

Заинтересован

1

Здравейте, имам предложение за работа от тази фирма, а не знам нищо съществено за нея. Ще бъда много благодарен, ако някой сподели мнение или най-добре опит за Елта Консулт.
    Стандартните неща: атмосфера, колектив, заплащане и тн.
    Предварително благодаря !

• 21:24 на 01.10.2008
    Анонимен потребител

AmonRa

2

Елта Консулт

Здрасти, ще помагам доколкото мога. Участвах в продължителен подбор при тях, но не ме избраха за позицията консултант. Управителя е арх. Валери Левиев, и да речем че разбира от работата си. Офиса сигурно си го виждал, но ще споделя няколко впечатления. Административния им директор е доста далеч от нещата, струва ми се че е там на шега, а пък фирмата претендира за много професионализъм. Постоянно ще ти виси на главата. Работното време е докато каже той. Аз си тръгвах към 19,30 а той тепърва даде задачки не две уплашени девойки. Друг проблем биха се оказали бонусите. Идеята им тогава беше заплатата ми да е 70 % твърда и 30 % според резултатите. Искаха да преминават 50 на 50. Така че това меже да ти изиграе лоша шега. Това е от мен. Успехи...

• 14:19 на 03.10.2008
    Анонимен потребител

Заинтересован

3

10x

Благодаря за инфото.
    Жалко, че няма повече мнения, но в комбинация и с това, което четох в bgrabotodatel.com, май не си заслужава.

• 23:24 на 09.12.2008
    Анонимен потребител

запознат

4

малко късно, но все пак

За там не си заслужава да се помисля дори на йота! Управителят е евреин в истинския смисъл на думата, използва до дупка и плаща мизерни пари. А текучеството е кошмарно.

• 17:10 на 25.10.2010

Измамници от класа.Първо педалчето,което ми се обади ми каза да отида на интервю в 14:00,отивам и той ми казва "е то интервюто е от 16:00,защото имаме много работа,ела по-късно".Отивам аз в 16:00 и иде глупендерчето с някакво шефче,и почва да ми говори за стажанска програма,и веднага им казах "довиждане".Така че не си губете времето с тия идиоти

• 10:47 на 19.12.2013

Въобще не си заслужава да се занимавате с тези измамници!!! Всъщност Управителят е използвач от класа - много работа за никакви пари!!!! Не се занимавайте с тях по-добре!!!!

За да публикувате нови мнения трябва да сте регистриран потребител. Можете да влезете в сайта с потребителско име и парола или да се регистрирате тук.

Регистрацията е безплатна и отнема минута.

Защо е необходима регистрация за включване във форума?

Реклама

Трудовоправна консултация

Подбрани позиции

© 2003-2014 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2014 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.
Действителни собственици на настоящото издание са Иво Георгиев Прокопиев и Теодор Иванов Захов.
mobile Към мобилната версия на сайта

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалГрадът.bgОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропаForeign Policy - България

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: SofiaEcho.com