Форум

Търсене за Търсене

Уникредитбулбанк

• 11:01 на 09.10.2008
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.
    Анонимен потребител

ЛЕА

1

Здравейте всички,
    кандидатствам в тази панк в дирекция човешки ресурси може ли някой да ми каже нещо за интервюто им, заплащането и т.н.

• 14:24 на 12.10.2008
    Анонимен потребител

dido

2

Уникредит

В ЧР не знам как е, но за другте позиции заплащането е зле. Много голяма банка, но не плаща, заплатите за между 380 и 800 чисти. Текучеството беше голямо, а сега е огромно. Няма специалисти.

• 11:35 на 15.10.2008
    Анонимен потребител

Мимко

3

Фалит

За всички е ясно че са на път да гушнат босилека и не чак толкова затова, че са ни зле нещата в България, а от междунараодната финансова криза. Коментира се че Сосиете Женерал ще купи основният пакет и ще стане собственик на мажоритарен пакет от акции на Уникредит. Акциите са с индекс 0 на борсата към този момент.

• 20:35 на 27.10.2008
    Анонимен потребител

дено

4

бегайте надалече

Там е много зле!

• 10:07 на 03.11.2008
    Анонимен потребител

Анонимен

5

некоректност

Платила съм си услуга за получаване на смс съобщение а не могат да го активират.

• 13:28 на 03.11.2008
    Преглед на профил
    6

Към анонимен #5, некоректност

Здравейте, свържете се с мен на маила в контакти, който съм посочил - мога да Ви помогна за отстраняване на проблема, който имате.
    Стига да имате желание, разбира се...

Точно формулирания въпрос е повече от половин отговор. Извинявам се за потретването на коментарите ми по дадена тема... особености на интернета, който ползвам.

Преглед на профил
    7

Здравейте, свържете се с мен на маила в контакти, който съм посочил - мога да Ви помогна за отстраняване на проблема, който имате.

Точно формулирания въпрос е повече от половин отговор. Извинявам се за потретването на коментарите ми по дадена тема... особености на интернета, който ползвам.

Преглед на профил
    8

• 22:16 на 03.11.2008
    Анонимен потребител

2007

9

unicredit

тези за мен са най зле

• 22:18 на 03.11.2008
    Анонимен потребител

2007

10

уникредит

абе мимко какво значи акциите им да са с индекс нула бе момче. Ако са индекс 1 какво ще означава или индекс - 2 хехе

• 20:39 на 06.11.2008
    Анонимен потребител

Sam

11

По коментарите ще ги познаете......

колко са неграмотни.....Сосете щели да купят Уникредит. Ти явно не си чували или чел нищо...5 милиарда,за които обвиниха дилъра, че набутал банката какво беше в Сосиете Женерал? Ти трябва да абсолютен глупак, че да повярваш, че само един човек ще причини загуба на банката в такъв размер.И как точно ще купят тези акции, като отразяват такава загуба?Чети повече и пиши по-малко.......

За да публикувате нови мнения трябва да сте регистриран потребител. Можете да влезете в сайта с потребителско име и парола или да се регистрирате тук.

Регистрацията е безплатна и отнема минута.

Защо е необходима регистрация за включване във форума?

Реклама

Подбрани позиции

© 2003-2014 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2014 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.
Действителни собственици на настоящото издание са Иво Георгиев Прокопиев и Теодор Иванов Захов.
mobile Към мобилната версия на сайта

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалГрадът.bgОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропаForeign Policy - България

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: SofiaEcho.com