Форум

Търсене за Търсене

Изи кредит

• 21:55 на 24.10.2008
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.
    Анонимен потребител

наблюдаващ

1

Защо затворихте темата за Изи Кредит и отново има изтрити мнения от 23/10/2008.

• 13:48 на 25.10.2008
    Анонимен потребител

Мечо

2

до наблюдашащ

Защото свършиха парите и сега чакат да решат от Кредибул дали ще ги купят за да ги оставят да обслужват най-рисковите и проблемни клиенти за да не си цапат името за тях, а да ги бутат изи.Просто им трябва кощче, а изи е подходящо такова.

• 15:13 на 25.10.2008
    Анонимен потребител

АЦДС

3

Напуснали

Човек, като види че регионалният на Варна вече го няма, може да си направи извода че компанията се разпада.

• 17:25 на 25.10.2008
    Анонимен потребител

Jorge

4

?

И РМ Гюрсел (Варна) ли се устреми да търси нови хоризонти и полета за изява?

• 17:31 на 25.10.2008
    Анонимен потребител

Кери

5

Загадка

Въпросният РМ Варна пишеше ли пишеше в корпоративния форум на Изи Кредит, акъл раздаваше, идеи и нововъведения прокараваше и накрая каква станя тя?

• 17:50 на 25.10.2008
    Анонимен потребител

Манол

6

РМ Варна

Нямам мнение за Гюрсел , но знам че варна беше свързана винаги с това име, каквато и да е причината,компанията губи от такива кадри!

• 17:52 на 25.10.2008
    Анонимен потребител

Манол

7

РМ Варна

ИЗИ губи, когато такива хора излизат!!

• 18:05 на 25.10.2008
    Анонимен потребител

????

8

гюрсел

Централен офис имаше нужда от такива хора , кой е РМ сега? интересно?

• 18:08 на 25.10.2008
    Анонимен потребител

МЕ

9

варна

Незнам защо е станало , но каквито и да са били причините , варна е силна заради него и характара му , и добре изглеждаше самият той

• 18:21 на 25.10.2008
    Анонимен потребител

ИЗИ КРЕДИТ

10

хайде сега :)

Много хора от Варна, имаха голямо самочуствие което понякога дори дразнеше. Хаха хайде сега да видим резултати , новото РМ е силна но няма общо със РМ Гюрсел.

• 19:59 на 25.10.2008
    Анонимен потребител

Еди кой си

11

загадката -решена

В крайна сметка колеги, бивши и настоящи, в тази компания предпочитанията са към хора, които имат-нямат резултати, поне са лесни за манипулация и контрол. Силни личности като бившия РМ Варна са трудни за контрол от ЦО- разбира се, че ще се разделят с него. Само че жалко за новия РМ, който и да е той- летвата, която беше вдигната от РМ Гюрсел беше постижима единствено за него:))) Много жалко :)))

• 20:02 на 25.10.2008
    Анонимен потребител

Хаха

12

Хаха

Новото Рм изобщо не е силно- стана топ МЕ благодарение на РМ, а сега седна на неговото място благодарение на неговите резултати! Някои хора имаха много голямо самочувствие #10, но тези, които дойдоха сега нямат покритие за него, за разлика от отишлите си!

• 21:56 на 25.10.2008
    Анонимен потребител

RM (OFIS)

13

???

Напускането на Гюрсел има доста въпросителни, има своите минуси , но определено мога да кажа , че е много силна личност и постига това което си заложи.

• 22:21 на 25.10.2008
    Анонимен потребител

лфс от варна

14

загуба

Мога да кажа, че много колеги го критикуваха и все бяха недоволни от него - направиха Варна слабото място на ИЗИ КРЕДИТ. Сега същите хора , усещат че без него всичко е различно , той даваше силата и енергията за работа, Варна винаги е бил силен град. Сега положението е много различно, МЕ което замести Гюрсел е силно като МЕ , но като РМ е слаба пред всички колеги. Според мен София, трябва да се замисли каква грешка е направила , и колко трудно ще е всичко за нас и Варна от тук нататък. Всички сме много очудени от неговото напускане

• 22:27 на 25.10.2008
    Анонимен потребител

Варна

15

????

Махнаха го и никой не разбра как!!!!

• 03:36 на 26.10.2008
    Анонимен потребител

Гюрсел Исмаилов

16

Варна

Здравейте на всички ,рядко влизам във форуми и благодаря за вашите мнения. Относно решението ,което беше взето ще споделя следното: Решението е взето от хора, които много уважавам и добре познавам, хора които имат точна преценка за нещата и следователно достигат до правилното решение.Можем само да се учим и развиваме от грешките си.Преценката е правилна за тях и следователно за мен.Така че , молбата ми е да не се спекулира със моето напускане , и да гледаме напред във бъдещето. Успех на всички и най-вече на новият РМ Жана -един уважаван от мен човек , който всички трябва да подкрепят в този момент.

• 09:00 на 26.10.2008
    Анонимен потребител

Кредибул

17

рм на изи

Не съм от компанията, но прочетох написаното за въпросният бивш рм. Мога да кажа , че предвид всичко горе описано и неговото мнение , той наистина показва качество, което не може да се види при нас и във много други компании, които се лишават от такива кадри. Не се познаваме Гюрсел и незнам защо си напуснал , но поварвай че рядко някой описва напускането си във форума по този начин. Късмет

• 10:22 на 26.10.2008
    Анонимен потребител

ЦО

18

до рм на изи

не се заблуждашай, това не е Гюрсел, това го пишат хора от централен офис. Гюрсел е човек с чест и няма да им се подмазва след това което направиха с него. Гадна спекула са авторитета на човека типична за манипулаторите от ЦО, та нали те трябва да изглеждат добрички!

• 13:31 на 26.10.2008
    Анонимен потребител

от ха ха

19

ха ха

О ще веднъж се потвърди безхаберието на Цо след отстраняването на Гюрсел.Ако трябва да изглежда добрички не би трябвало да го махат ,я вижте добричкото РМ налие послушничка стои си кротко и само покачва несъбераемостта и се рови в личния живот на своите ПОДЧИНЕНЕ

• 20:04 на 26.10.2008
    Анонимен потребител

Добрич

20

РМ на ИЗИ

Сега така процедират за РМ слагат МЕ ив нашия офис се носи че мястото на РМ-ни ще се заеме скоро от МЕ

• 08:52 на 27.10.2008
    Анонимен потребител

ЛФС

21

РМ -смяна

Да бе верно ли ,че РМ -Добрич ще бъде сменена от МЕ .Така се говори из нашия офис,можеби заради офис Варна ,осветлете ни от Цо

• 15:29 на 27.10.2008
    Анонимен потребител

Ванко

22

Няма Пари

Какво се случва, нещо много зле въвят нещата.

• 23:32 на 27.10.2008
    Анонимен потребител

Гого

23

Провал

Закъсация яка хората не щтат да плащат, няма кой да ти каже какво да правиш и все некви безумия ти наливат отгоре.

• 11:40 на 28.10.2008
    Анонимен потребител

ЛФС

24

Лошо

Виждате ли какво става колеги, всичко се срива.

• 17:57 на 28.10.2008
    Анонимен потребител

Willems

25

Доволни ли сте?

Доволни ли сте, драги ЛФС от новата схема за заплащане?

За да публикувате нови мнения трябва да сте регистриран потребител. Можете да влезете в сайта с потребителско име и парола или да се регистрирате тук.

Регистрацията е безплатна и отнема минута.

Защо е необходима регистрация за включване във форума?

Реклама

Трудовоправна консултация

Подбрани позиции

© 2003-2014 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2014 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.
Действителни собственици на настоящото издание са Иво Георгиев Прокопиев и Теодор Иванов Захов.
mobile Към мобилната версия на сайта

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалГрадът.bgОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропа

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: SofiaEcho.com