Форум

Търсене за Търсене

Имам ли право да съм обидена

• 22:46 на 31.03.2011
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.

Благодаря на всички, които разбраха позицията ми и ме подкрепиха. Ще се върна тук само в случай на въвеждане на задължителна регистрация. Нямам нито желание, нито сили да си общувам с "черни" никове.

А това - че никой от модераторите не забелязал какво става в темата - просто не го вярвам. Аз самият - преди да заявя отказ от посещение - подадох сигнал. Станахме колко...? Беше преди седмица. Значи, или бутонът не работи (що за сайт е това тогава), или никой не следи какво се случва, или просто някой гледа сеир.

Запазвам си правото да вярвам, че ако Информатор не беше сменила тона, нищо нямаше да се случи. Е, поне докато аз не напишех специална статия в блога си, където посещаемостта е съизмерима с тази в Кариери...Както и да е.

Отново благодаря на всички, проявили морал и гражданско съзнание. Според мен именно подобни актове ни правят нормални хора, а не измислените показни мероприятия, за които често се пише тук - социална...

Прочитане на целия коментар

www.timurcommandos.blogspot.com (или просто напишете "Тимур" в полето за търсене на Гугъл)

• 23:03 на 31.03.2011

Ако модераторът беше администратор в моя фирма за такова работно поведение направо си заминаваше още на следващия ден и то по американския начин - с личните вещи в кашонче. Има грешки и грешки, така е. Но подобни неща направо убиват бренда на една фирма и стойността на загубата е многократно по-голяма от това колко трябва да платя ако ме засъди за неправомерно уволнение. Но модераторът не е мой служител и не подстрекавам да бъде уволнен, категорично го заявявам, това си е работа на Кариери. Може да е грешка от неопитност, недоглеждане ... На този етап няма значение, грешката беше поправена и аз лично се чувствам удовлетворена.

Намирам, обаче, предложението на Тимур за задължителна регистрация за уместно. Да не забравяме, че Тимур има право да заведе дело за морални щети срещу потребител Филибе, но как да съдиш анонимен потребител? Промяна в Правила за ползване на форумите на Кариери в тази посока би била повече от добре дошла.

• 06:25 на 01.04.2011

Задължителна регистрация ще бъде въведена до дни. Ще бъде оповестено в блога и тук.

• 08:13 на 01.04.2011

Още веднъж благодаря на Модератора и екипа на Кариери. Предприемането на тази стъпка със сигурност ще се отрази на посещаемостта и качеството на постовете във Форума.

• 11:13 на 01.04.2011

Форумите вече са затворени, коментари могат да пишат само регистрирани потребители :)

• 11:40 на 01.04.2011

Поздравления за Модератора и екипа на Кариери :)

• 16:02 на 01.04.2011

аз не мисля, че регистрацията ще даде възможност на Тимур да заведе дело за морални щети. В крайна сметка, регистрация се прави само срещу един също толкова анонимен е-мейл адрес... Решението е в по-строгата модерация на форумите, което очевидно няма да стане, ако се съди по времето за реакция досега :)
    Все пак, успех в дискусиите!

• 19:54 на 01.04.2011

ShiftSlash по-строга модерация също ще има.

За да публикувате нови мнения трябва да сте регистриран потребител. Можете да влезете в сайта с потребителско име и парола или да се регистрирате тук.

Регистрацията е безплатна и отнема минута.

Защо е необходима регистрация за включване във форума?

Реклама

Трудовоправна консултация

Подбрани позиции

© 2003-2014 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2014 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.
Действителни собственици на настоящото издание са Иво Георгиев Прокопиев и Теодор Иванов Захов.
mobile Към мобилната версия на сайта

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалГрадът.bgОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропа

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: SofiaEcho.com