Форум

Търсене за Търсене

фирма'Ератона'?

• 12:09 на 01.06.2009
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.
    Анонимен потребител

Мнителен

1

Някой заминал ли е с тази фирма-имаха обяви и миналата година?Няма телефон,няма адрес.Доста съмнително ми се струва.А и пишат,че не вземат комисионни,а погледнете какви са изискванията за ,забележете,регистрация!Циирам:
    Моля,преди да се регистрирате за работа в Австрия,прочетете внимателно условията,написани тук:

-За започване на работа в Австрия,се заплаща ПРЕДВАРИТЕЛНО такса в размер на 900 лева-включен е и транспорта до Австрия

Квартирите са безплатни.

За вас осигуряваме:
    -РАЗРЕШИТЕЛНО ЗА РАБОТА-500 евро
    -Трудов договор-12 месеца
    -Банкова сметка
    -Данъчна регистрация
    -Адресна регистрация
    -Социални осигуровки
    -Здравни осигуровки

Разрешителното за работа се заплаща от агенцията,в размер на 500 ЕВРО,след което тази сума се спира от първата ви заплата-еднократно

Попълването на всички полета в регистрационната форма...

Прочитане на целия коментар

• 09:12 на 02.06.2009
    Анонимен потребител

Агенция Ератона

2

Когато се регистрраш ще ти дадеме адрес.Ами ще четеш,а не по телефоните да бръщолевите глупости.БЕЗПЛАТЕН ОБЯД НЯМА>Агенция Ератона публикува за пръв път обявите си тази година.

АКО ИСКАШ ДА ИДЕШ НЯКЪДЕ БЕЗПЛАТНО,ИМА ФИРМИ ЗА ЧЕХИЯ,КОИТО ТЕ КАРАТ ТАМ БЕЗ ПАРИ,РАБОТИШ ЗА ТЯХ 3 МЕСЕЦА,НЕ ТИ ПЛАШТАТ НИЩО И НАКРАЯ ТЕ ИЗРИТВАТ С 100 ЕВРО В ДЖОБА ЗА ПЪТНИ.

ТО БЪЛГАРИТЕ ИМ СЕ НЕПЛАЩА,АМА ИНАЧЕ ДА ИДЕТЕ И ДА ВЗЕМЕТЕ ГОЛЕМИТЕ ЗАПЛАТИ КЪДЕТО И ДА БИЛО.Е НЕЗНАМ НЯКОИ ДА ВИ УРЕДИ НА РАБОТА НЯКЪДЕ БЕЗПЛАТНО.ПЪРВО ТИ КАТО ИДЕШ В АВСТРИЯ НЕМОЖЕШ ДА СИ ПЛАТИШ РАЗРЕШИТЕЛНОТО,А КАМО ЛИ КВАРТИРИ И РЕД ДРУГИ ДОКУМЕНТИ КОИТО СЕ ИЗИСКВАТ ТУКА.

ТАК ЧЕ НЕ СЕ ПРАВИ НА ТАРИКАТ.СЕРИОЗНАТА РАБОТА СИ СТРУВА И ПАРИ.КОИ СИ ТРЪГНАЛ ДА ПИТАШ ТУКА ДА ТИ ДАВА СЪВЕТИ КОИ СМЕ НИЕ.ТАЗИ ИНФОРМАЦИЯ МОЖЕ ДА ТИ Я ДАДЕМ САМО НИЕ.

ТАКА СМЕ ПРЕЦЕНИЛИ,ТАКА РАБОТИМЕ С РЕГИСТРАЦИЯ,АКО ТИ ИЗНАСЯ.
    НИЕ ОДОБРЯВАМЕ НА КОИ ЩЕ ДАВАМЕ АДРЕСИ И ТЕЛЕФОНИ ЗА ВРЪЗКА,А...

• 09:16 на 02.06.2009
    Анонимен потребител

ЕРАТОНА

3

АИ ВИДЯЛ ЛИ СИ НЯКОИ ДА ПИШЕ ЗА ДРУГИТЕ МИЖАВИ ФИРМИЧКИ В ИНТЕРНЕТ.

ПИШАТ ЗА НАС,ИСТИНСКИТЕ АГЕНЦИЙ.

ПОГЛЕДНИ САМО КОЛКО ПОСЕТИТЕЛЯ ИМАМЕ НА ДЕН В САИТА И В ОБЯВИТЕ,ЗА РАЗЛИКА ОТ ДРУГИТЕ

• 10:49 на 02.06.2009
    Анонимен потребител

Мнителен

4

Браво за простащината и вулгарността! Страхотен начин за реклама!Но нали се сещаш,че балъците вече са на привършванер,и едва ли някой ще ти подари тези 900 лв.,които НЕ СА КОМИСИОННА!А и случайно да имаш регистрация като посредник,а?Нали уж не си мижава фирмичка?
    Истинските фирми си публикуват и адреси,и телефони!Естествено,че безплатен обяд няма,и,НИЕ-БЪЛГАРИТЕ,ще си плащаме,но не на такива мошенници като теб!Отивай в Талибания да ловиш шарани!Като не си плащаме и искаме големите заплати,какво търсиш тук ,бе тарикат?!

• 11:02 на 02.06.2009
    Анонимен потребител

ЕРАТОНА

5

ЕДВАЛИ ЩЕ СИ НАМЕРИШ РАБОТА БЕЗПЛАТНО НЯКЪДЕ,А НА ТЕБ ТИ ОБЕЩАВАМНЕ ДА ТЕ ЗАКАРАМЕ БЕЗ ПАРИ,САМО СЕ ОБАДИ БЕДНЯКООООООООООО

• 11:05 на 02.06.2009

6

Коментарът беше изтрит от модераторите.

• 08:50 на 06.06.2009

7

• 12:34 на 06.06.2009
    Анонимен потребител

Dimitrova

8

Моля за адрес на фирмата.
    Ако някои е бил уреден с тази фирма,нека ми се обади.

• 11:17 на 08.06.2009
    Анонимен потребител

ohanenbaum

9

тия наистина ме кефят

• 21:59 на 08.06.2009
    Анонимен потребител

ОБАМА

10

Момчета вие преди не бяхте ли Валдерхоф.Един съвет-вижте в речника какво означава Skilled навсякаде искат документи за квалификация.И си наемете офис,срещите във Врачанските хотели не вдъхват доверие,иначе може и всичко което предлагате да е вярно.Безплатен обяд наистина няма,в цял свят посредническите услуги се заплащат

• 19:43 на 09.06.2009
    Анонимен потребител

bibo

11

И аз бих желал да попитам дали има някой който е патувал с тази фирма ... Ходил съм доста по чужбина и навсякаде се плащат тези услуги...но ... не навсякаде е истина това което се казва ... Примерно когато бях в Ирландия от тук фирмата ме предупреди ,че работата ще бъде тежка ... но ми бяха обещани по 900 паунда на месец ... но тамошния газда ... така ни режеше в данаци и тем подобни глупости ,че от тези 900 паунда накрая ни оставаха по 300 ... в Словения от фирма Стели и нещо си ... същата работа ... 1000 евро нето ... ама др път ... едвам по 400 евро ни се сбираха ... та въпроса ми е ... Някой ходил ли е с тази фирма някъде ... и с какво мнение е останал от услугите й...

А за поста на фирмата ... Мисля ,че няма нищо лошо някой да се интересува и да пита ... защото всички знаеме ,че в България има много мошеннически фирми ,който всеки ден ощетяват хиляди хора ... това е един начин предпазване и разпитване ... А вие г-жо или г-не не би трябвало да реагирате така...

• 17:41 на 10.06.2009
    Анонимен потребител

Grosh

12

Iskam da popitam firma ... koga stava podpisvaneto na dogovora ... predi davaneto na 900 lv ili sled kato si se ustroil ?

• 01:08 на 11.06.2009
    Анонимен потребител

АГЕНЦИЯ ЕРАТОНА

13

ЗА ТЕЗИ КОИТО НЕ СА РАЗБРАЛИ.ФИРМА ЕРАТОНА Е АВСТРИИСКА ФИРМА,С ОФИС В ВИЕНА-АВСТРИЯ.ФИРМАТА НАБИРА ОСНОВНО РАБОТНИЦИ ОТ БИВШИТЕ СЪВЕТСКИ РЕПУБЛИКИ БЕЛАРУС И УКРАИНА,КЪДЕТО ХОРАТА НЕ СЕ ПАЗАРЯТ И НЕ СЕ СЪМНЯВАТ В ВСИЧКО И В ВСЕКИ.В БЪЛГАРИЯ ФИРМАТА НЯМА И НИКОГА НЯМА ДА ИМА ОФИСИ.В БЪЛГАРИЯ ИДВА ПОСРЕДНИК ,КОИТО РАБОТИ С ТАЗИ ФИРМА НА ВСЕКИ 15 ДНИ.ТОИ ОПРЕДЕЛЯ В КОИ ГРАДОВЕ И МЯСТО ЩЕ СЕ ЗАПЛАЩАТ ТАКСИ И ТАКА НАТАТЪК.

ИСКАМЕ ДА БЛАГОДАРИМ НА ВСИЧКИ,КОИТО ПРОЯВИХА ДОВЕРИЕ В НАС И БЯХА НАЗНАЧЕНИ НА РАБОТА.
    НА ВСИЧКИ ДРУГИ ФИРМАТА ЖЕЛАЕ УСПЕХ В ТЪРСЕНЕТО НА РАБОТА.

• 22:51 на 14.06.2009
    Анонимен потребител

мнителен

14

започна разследване

• 10:07 на 15.06.2009
    Анонимен потребител

смешник

15

ДА,ЗАПОЧНА РАЗСЛЕДВАНЕ НА СМЕШНИЦИТЕ.ДОКОГА ФАНТАЗЬОРИ И МАНИЯЦИ В ТОЗИ ФОРУМ

• 23:31 на 15.06.2009
    Анонимен потребител

дядя Медведев

16

Много интересно,набирате работна ръка от Беларус и Украина ,а в Яндекс нищо не излиза.

• 08:23 на 16.06.2009

17

• 10:23 на 16.06.2009

18

• 18:45 на 30.06.2009
    Анонимен потребител

Dida

19

има ли някой, който да е поканен на интервю с представител на Ератона тези дни? Много ми се иска това да е вярно и наистина тези хора от Ератона да са морални и съвестни....много ми се иска....

• 19:39 на 30.06.2009
    Анонимен потребител

Мнителен

20

РАБОТА В ИТАЛИЯ,ИСПАНИЯ,ЛЮКСЕМБУРГ,ОРВЕГИЯ,ДАНИЯ,ФИНЛАНДИЯ
    Смолян
    Цена: -Дата на публикуване
    30 юни 2009Разглеждания
    28

Законна работа в страните от Европеиския съюз.

Работа на океански пътнически кораби.

За да видите работните места,моля посетете саита на адрес: www.aktra.dir.bg

Работа в Испания

Шофьори TIR
    Пътува се из цяла Европа

Шофьори на камиони и микробуси с категория "С"
    Пътува се само в Испания

Работа в Италия

Туристически яхти
    Работа на чартърни туристически яхти в Северна Италия.Обслужване на пътниците на яхтите.Туристическите яхти плават по краибрежието на Италия
    1600.00 E

Пицария
    Работи се в пицарий в кухня.Работен ден -8 часа.Работна...

• 16:38 на 01.07.2009
    Анонимен потребител

elektrik

21

защо да са прведвидими , какво са направили

• 14:11 на 03.07.2009
    Анонимен потребител

DIDA

22

хора, бягайте от ератона, актра и валдерхоф-това са измамници от видин, които се крият зад такива имена и ви впрягат. Вземат парите ви и си купуват гори в белоградчишко. Бягайте и не се занимавайте с тези мошеници. уж са "големи агенции" , а не мижава фирмичка, а я погледнете къде викат хората-в белоградчишко. Аз съм до морето и за да отида до тях трябва да обиколя България, като те не дават нито документ, че си внесал пари, нито някаква сигурност.Казват-ако искаш да работиш ще си плащаш. Ок, обаче един път казват, че не взимат предварително пари, втори път че са за документация и пътни, а трети път че са за пътуване до Австрия.Какъв е тоя билет бе човек-900 лева....и то за да отидеш в ада при тези мошеници. Не им вярвайте хораааааааа Не им вярвайте!!!!!

• 19:19 на 03.07.2009
    Анонимен потребител

ЕРАТОНА

23

АБЕ КАКВИ ГОРИ,КАКЪВ БЕЛОГРАДЧИК БЕ ЯВНО НИ БЪРКАИТЕ С НЯКОИ,ДАВАМЕ ДОКУМЕНТ ЗА ВСЕКИ ЛЕВ НА КОИТО МУ ТРЯБВА БЕ ,СМЕШНИЦИ.НА КОИ ДЕДОВИЯ ТЪРСИТЕ В БЕЛОГРАДЧИШКО.НЕ НИ БУРКАИТЕ С РАЗНИ ФИРМИ.ФИРМА ЕРАТОНА ПРЕДЛАГА РАБОТА ЕДИНСТВЕНО В АВСТРИЯ.

КАКВИ ПАРИ,КАКВИ ДОКУМЕНТИ.Е ТО БЕЗПЛАТНО НЯМА.

МНОГО СТЕ ЖАЛКИ ГОРКИТЕ.КОИТО СЕ НУЖДАЕ ДА ЗАПОВЯДА В ОФИСА НИ В СВИЛЕНГРАД.

ОЩЕ ВЕДНЪЖ НАПОМНЯМЕ НА ВСИЧКИ ЧЕ ФИРМА ЕРАТОНА НЯМА НИЩО ОБЩО С ДРУГИ ФИРМИ,С ГОРИ С ОВЦИ И ТАКА НАТАТЪК.

И НАПОМНЯМЕ ЧЕ ФИРМАТА ИЗДАВА ДОКУМЕНТ НА ВСЕКИ ЗА ВСЕКИ ЛЕВ.

НЕДЕИТЕ ДА ВЗИМАТЕ ОТНОШЕНИЕ БЕЗ ДА СТЕ НАЯСНО ПО ТЕЗИ ФОРУМИ.

АКО ИМА НЯКОИ ИЗЛЪГАН ЗА ЕДНА СТОТИНКА И ИМА ДОКУМЕНТ,ФИРМАТА Е ГОТОВА ДА СЕ ЯВИ В БЪЛГАРСКИЯ СЪД.

НО ТАКИВА НЯМА,ТАКА ЧЕ ПРОДЪЛЖАВАИТЕ ДА ПИШЕТЕ ГЛУПОСТИ ТЕ СИ ТУКА.

ФИРМА ЕРАТОНА СЕ РАЗГРАНИЧАВА ОТ ВСЯКАКВИ ДРУГИ ФИРМИ.

А КОИТО НЕ МУ СЕ...

• 09:05 на 30.09.2009
    Преглед на профил
    24

Коментарът е скрит от модераторите, защото съдържа вулгарни, нецензурни квалификации, лични нападки, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на други коментиращи и лица, цитирани в публикациите. Ако искате все пак да го видите, натиснете тук.

• 17:20 на 02.12.2009
    Анонимен потребител

Анонимен

25

Аз лично мога да кажа че тия пари които са за разходи УЖ за работни документи/ са чисти пари за фирмата.Аз работя в Австрия и разрешителното е без пари/плаща се еднократна такса от 22 евро за обработка на документите/а от тук не се нуждаете от никакви документи, освен/диплома например/.
    Не мислех да ви се меся в работата, но пишете хора че нема комисионни а .в крайна сметка жсе за пари се говори,сигурно тая фирма не знае изопщо за игричките ви тук/ако изопщо има такава .който желае да се занимава,може да пише аз ше проверя у саитовете в австрия.А билетчето с автобуса струва 55 евро

За да публикувате нови мнения трябва да сте регистриран потребител. Можете да влезете в сайта с потребителско име и парола или да се регистрирате тук.

Регистрацията е безплатна и отнема минута.

Защо е необходима регистрация за включване във форума?

Реклама

Подбрани позиции

© 2003-2014 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2014 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.
Действителни собственици на настоящото издание са Иво Георгиев Прокопиев и Теодор Иванов Захов.
mobile Към мобилната версия на сайта

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалГрадът.bgОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропа

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: SofiaEcho.com