Форум

Търсене за Търсене

rabota v germania

• 13:51 на 26.11.2009
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.
    Анонимен потребител

Анонимен

1

Az rabotih v Germania-gr.Lohne blizo do Bremen v zavod za prerabotka na meso.Zaminah s posredni4estvoto na firma ot Razgrad.Koito se interesuva ot pove4e ifo da se obadi!

• 17:02 на 26.11.2009
    Анонимен потребител

ани

2

Дай някакви координати да се свържем с теб.

• 20:15 на 29.11.2009
    Анонимен потребител

KONFORMIST

3

Найстина е по добре ако дадеш по точнба информация. коя е тази фирма?

!

• 14:52 на 28.06.2010

Личният ми опит отпреди месец за Германия-Имам познати в Западен Берлин, от които многократно съм получавала покани за визи преди години. Не съм нарушавала немското законодателство, затова отседнах точно при тях преди месец в търсене на работа. Събрах всички необходими формуляри/ безплатни са/, регистрирах се в полицията на техния адрес, но от службата по заетост в Шарлотенбург, Западен Берлин, ми отговориха, че трябва да изчакам три месеца след регистрацията в полицията за да получа разрешение за работа като неквалифициран персонал/кандидатствам за камериерка, а това в Германия е неквалифициран труд/.

• 14:59 на 06.07.2010

Вирджиния - няма страшно батювата - нали има там един добре зареден магазин с бискевитки 'Балеринка' - хрупкай и чакай - ще стане и твоята работа!

bat Anguel.

За да публикувате нови мнения трябва да сте регистриран потребител. Можете да влезете в сайта с потребителско име и парола или да се регистрирате тук.

Регистрацията е безплатна и отнема минута.

Защо е необходима регистрация за включване във форума?

Реклама

Трудовоправна консултация

Подбрани позиции

© 2003-2014 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2014 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.
Действителни собственици на настоящото издание са Иво Георгиев Прокопиев и Теодор Иванов Захов.
mobile Към мобилната версия на сайта

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалГрадът.bgОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропаForeign Policy - България

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: SofiaEcho.com