Форум

Търсене за Търсене

STRELA.BG - ферми и хотели , работа на бригада

• 17:05 на 28.11.2009
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.
    Анонимен потребител

Gonzales

1

Преди година пътувах с тая фирма в една ферма за гъби. стоях 5 месеца и олвина и октомври се върнах за да се дипломирам. ВЯече имам опит и предпочитам второто заминаване да е за хотел. По програма бригади в туризма мисля да пробвам тази година. Имате ли впечатления от тази програма. в кои хотел се ходи ?

• 17:08 на 28.11.2009
    Анонимен потребител

Gonzales

2

мислите ли че се вадят повече пари ако работя в хотел, дали ще има достатъчно оувъртайм. Има ли напримерно длъжностти за спасител на басейн , понеже имам изкаран курс за първа помощ. Признава ли се в англия. какви са параметрите за да признаят курса и да не се налага да карам отново курс за спасители в англиа, за да не плащам. Имате ли инфо по въпроса

• 20:10 на 29.11.2009
    Анонимен потребител

KONFORMIST

3

HOPS

Фермата си е ферма . заминава се лесно и работата може да я работи всеки

!

• 20:13 на 29.11.2009
    Анонимен потребител

KONFORMIST

4

всички ходят да работят във фермите, само тези които се мислят за по умни ходят по хотелите. Но това не е критерийй. Заю човек не може да се съди по това дали владее английски език. В крайна сметка важно е как си вършиш работата , а не дали си във ферма или миеш чинии в някои ресторант.

!

• 12:42 на 30.11.2009
    Анонимен потребител

intenziv

5

В тази фирма продават ли все още пакети за Хопс - за бригадите. Разбирам , че досега са пращали във ферма Хопс, но коя точно е фермата и на колко възлизат разходите за 2010, по евтино ли е от 2009.
    какво ще кажете за ФРАЙДЕБРИДЖ ИНТЕРНЕЙШЪНЪЛ до уисбич. Които са работили в тази ферма доволни ли са.

• 16:56 на 30.11.2009
    Анонимен потребител

intenziv

6

Извинявам се, сега научих че фрайдейбрич интернейшънъл - тази ферма не е на хопс, но все пак които е работил там да сподели дали му е харесало и какви са условията!

• 16:57 на 30.11.2009
    Анонимен потребител

intenziv

7

колко човека работят във фермата сега през зимните месеци има ли апликейшъни!

• 13:00 на 28.12.2009
    Анонимен потребител

Анонимен

8

обадиха ми се преди празниците и ми предложиха две оферти, за заминаване на студентска бригада с начална дата средата на чнуари за ферма за марули без английски език. или за заминаване през февруари 2010 за камериерка в хотел пак без англииски за почистване на сатаи. къде се печели повече????? ко е е за предпочитане???аз съм регистрирах в тзаи фирмаот две седмици и сега мисля коя оферта да приема. фермата ли???? които е ходил във ферма и хотел нека пише къде е по добре за парите.???

• 13:02 на 28.12.2009
    Анонимен потребител

Анонимен

9

STRELA.BG - studentska brigada za qnuari

има ли какво да се рабопти през зимата във фермите. не е ли по добре през пролетта да се замине.???

• 13:05 на 28.12.2009
    Анонимен потребител

Анонимен

10

цената на заминаването за фермата заедно със билета до там и всичките ми разноски - 290 евро. това скъпо ли е??

• 13:11 на 28.12.2009
    Анонимен потребител

Анонимен

11

STRELA.BG rabotna karta SAWS rabota v angliq

за 6 месеца става въпрос. от януари до до края на май. не занм за трансферите как са нещата.

• 12:42 на 30.12.2009
    Анонимен потребител

redjep

12

STRELA.BG rabota v angliq forum

Питахме в пловдив за тази фирма стрела за работа в англия. Има за работа по ферми. Цената на пакета е 290 лева със самолет.

• 12:45 на 30.12.2009
    Анонимен потребител

redjep

13

РАБОТА В АНГЛИЯ

НА 4 януари ще ходим да се запишем за ферма

• 22:14 на 30.12.2009

вие сте луди да ползвате услугите на тази фирма...единствената фирма която върши работа за англия е Конкордия с офис в Варна...препорачвам я !но в крайна сметка всеки си решава!тая стрела е пален майтап...но...:) успех на всички....независимо с коя фирма сте...!

• 15:47 на 31.12.2009
    Анонимен потребител

rezervat21@abv.bg

15

brigada angliq

Няма никакво значение с коя фирма ще отида вАнглия. По - важно е предприяятието в което ще работя в англия да ми плаща добре.

;-)

• 15:51 на 31.12.2009
    Анонимен потребител

rezervat21@abv.bg

16

strela.bg forum mneniq

Моето мнение е , че в тази фирма ще ми свършат работа. Бяха много любезни и отзивчиви. Показаха ми и сайта на работното място. А и аз подпитах мои познати, които си имат понятие и те също ми я препоръчаха.

;-)

• 18:00 на 05.01.2010

тук ми намрисва отново на реклама на фирма стрела!първо ще ви помоля да видите:http://www.az.government.bg/Exchanges/List1.htm това и наи вече една фирма за да прати някои в чужбина трябва да има регистриран посреднически договор-а фирма стрела няма!аз съм говорила с жена която работи в агенцията по заетоста итя ми каза:
    " фирмата представел не може да праща хора ако няма такав сключен договор!" така че внимавайте....успех!!!

• 18:04 на 05.01.2010

към 16 ами те за това им плащат все пак...нали?да са любезни...с две думи....АМАН ОТ МОШЕНИЦИ.....

• 10:23 на 06.01.2010
    Анонимен потребител

Анонимен

19

и за какжо вземат тия 30 лева??После ако не ти намерят нищо -връщат ли ти ги?Някой да е заминал с тях за хотел??За Зимата сега пращат ли за бригади?

• 15:15 на 06.01.2010

не нищо не ти вращат.моята среща с тях беше миналата година...ноември месец обадиха ми се януари за ферма в португалия,която струваше около 700Е след това ни вест ни кост...незнам някой въобще да е заминал с тях.....може и да има...дано всочки да имаме успех.....не до колкото знам не плащат......:))

• 15:16 на 06.01.2010

влез в бригадири.ком..там има много полезна информация...:))

За да публикувате нови мнения трябва да сте регистриран потребител. Можете да влезете в сайта с потребителско име и парола или да се регистрирате тук.

Регистрацията е безплатна и отнема минута.

Защо е необходима регистрация за включване във форума?

Реклама

Подбрани позиции

© 2003-2014 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2014 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.
Действителни собственици на настоящото издание са Иво Георгиев Прокопиев и Теодор Иванов Захов.
mobile Към мобилната версия на сайта

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалГрадът.bgОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропаForeign Policy - България

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: SofiaEcho.com