Форум

Търсене за Търсене

Меридиан Консулт

• 22:11 на 18.08.2007
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.
    Анонимен потребител

Ники

126

МК

Сани, това, което казваш е доста различно от всичко, което са разказвали хора, ползвали услугите на фирмата. Нещо по-конкретно? За каква работа? Къде? Къде превежда таксата и т.н. Процедурата която описваш изобщо не прилича на обичайната практика на МК.

• 09:08 на 20.08.2007
    Анонимен потребител

анонимен

127

за депозита

ще си прибереш парите мила и на нас и на на ши приятели Меридиан ни върнаха депозитите, макар че ние имахме работа , но се отказахме сешташ се заради какво, а на тях им казаха че нямят вече работа за пакетажници и сами им предложиха да ги варнат.С пари нямя да ви изпарзалят, ама с работата може би , разберете хора на тях им изпращат оферта за работа от Ирландия и те ви я дават, а дали ще има работа НЕ ЗАВИСИ ПО НИКАКЪВ НАЧИН ОТ ТЯХ.Но че могат да проучат работодателя дали е надежден това им е задължение, а те занят че няма работа а ВИ ИЗПРАЩАТ - ЕЙ ТУКА Е ПРОБЛЕМА

• 17:43 на 20.08.2007
    Анонимен потребител

dani

128

mk

незнам за вас хора,но ние се хванахме на хорото още от април,и паричките ни взеха и си оставаме с чакането!и да ми върнат парите аз за тези месеци докато 4акаме толкова много изгубих!!!!!!!!!!!знам че не зависи от мацките от Меридиан,дали там ще има работа!А там наистина няма и всички се надяват че есента е по добре!Дано!!!!!!!!!!!!!!!

• 23:20 на 20.08.2007
    Анонимен потребител

barni

129

MK

Здравейте, аз и един мой приятел заминаваме в петък с МК за Северна Ирландия като шофьори.Мацките ни казаха че работа като пакетайници или опаковчици на тоя етап нямат и ние за това се записахме за шофери.И работата стана действително много бързо.Като агенция за подбор според мене са коректни,защото един друг приятел също се беше записал доста преди мене за пакетажник,но не замина така или иначе и си взе паричките без проблем.Сега там работа има или не не зная,ще разбера след понеделник(27).Тъй че ако желаете сменете си просто позоцията от пакетажници с нещо друго което предлагат.Надявам се да мога да ви държа в течение как са се развили наще работи.За сега е това и успех на всички.

• 09:36 на 21.08.2007
    Анонимен потребител

анонимен

130

важно

здравейте на всички прочетох форума ви, разбирам че на мн.от вас нещата са все още доста неясни.Вече не е необходимо да работиш в Англия, чрез фирма посредник а сам можеш да си подадеш док.в Хоум офис и да си намериш работодател.Фирмите посредници НЯМАТ ПРАВО ДА ТИ ВЗИМАТ ПАРИ ЗА ПОСРЕДНИЧЕСКА ДЕЙНОСТ.Защо Ви взимат толкова пари не мога да Ви отговоря сигурно трябва да попитате фирмата.

• 10:37 на 21.08.2007
    Анонимен потребител

Hamir

131

UK

Наистина, ако ви се маха от милата родина и знаете английски ,доколкото да се оправите на улицта си кандидатствайте без посредник или си вземете 700 паунда вместо да ги давате на фирма,купете си едно колело и потегляйте.Може да спите по парковете,тамън ще създадете повече контакти:Щ
    Кажете сайт за кандидатстване директно в тяхното бюро по труда!
    Дет ще давате 100 паунда за туи,700 за онуй и още 300 евро за муй.хващай раницата и месец два по улиците на Британия!

• 11:04 на 21.08.2007
    Анонимен потребител

Петя

132

#129 MK

Барни, на теб кой ти каза, че няма места за пакетажници? изобщо в този период какво предлагат?

• 15:16 на 21.08.2007
    Анонимен потребител

Петя

133

#127 за депозита

Аз се обадих преди малко и ми казаха, че още набират хора и че спешно им трябват. Работят си по програмите за пакетажници в Северна Ирландия с пълна сила. В петък мисля да ходя да подавам, пък каквото стане. Самият факт, че много хора са заминали е показателен. Може би трябва и доза късмет.
    Успех на чакащите, ана пътуващите- лек полет и доходоностна работа.
    Пишете!

• 19:19 на 23.08.2007
    Анонимен потребител

Anonimen

134

Питар

Абе хора о6те от иоли сам подал документи и о6те ни6то нйма.Постойнно им зжанй и те казжат ми о6те нйма резултат.Же4е доста запо4жам да се замислйм дали жаоб6те да трагжам????

• 08:54 на 27.08.2007
    Анонимен потребител

никой

135

до Питар

здр.не знам ти неграмотен ли си нещо, защ.не те разбирам.Ако така говориш и английски ясно защо си още тук.:-)

• 10:16 на 27.08.2007
    Анонимен потребител

pepino

136

mk

az 4akam ot maj mesec za paketaj i o6te ni6to.minalata sedmica mi se obadixa da mi predlojat rabota kato tranjor,nese iziskvalo opit no 6te ima interviu.ako ima drugi takiva piu6ete!!!!!!!!!!

• 21:32 на 28.08.2007
    Анонимен потребител

Петя

137

до пепино

Ами, незнам защо още чакаш. Познавам хора в заводи за месо. Хич не са зле, да ти кажа. Според мен заминавай и не се чуди. Успех на всички, които чакат!

• 15:18 на 29.08.2007
    Анонимен потребител

dorothy

138

29.08.2007

и на мен ми се обадиха за транжорна в Северна Ирландия.Казаха ли ти в кой град ще бъдеш?Трябва да летя на 5 септември, но не са ми казвали за интервю. Какво представлява интервюто?
    МК не постъпва коректно, понеже се обаждат прекалено късно, а нещата, които трябва да се свършат са много и времето до полета не стига.
    Трябва ли да имам оригинала на Work Permita?

• 15:30 на 29.08.2007
    Анонимен потребител

PEPINO

139

MK

PREDI MALKO MI ZVANIAXA I MI KAZAXA 4E 6TE IMALO NAKAKVO OBU4ENI ZA TRANJORI BEZ OPIT NA 3 I 4.NEZNAM NI6TO ZA IRLANDIA I LI ZA ANGLIA STAVA VAPROS NO MISLA DA OTIDA

• 19:30 на 29.08.2007
    Анонимен потребител

анонимен

140

меридиан консулт

дайте по нови мнения за тази фирма аз дадох1300паунда и заминавам за ст болногледач

• 11:02 на 30.08.2007
    Анонимен потребител

Петя

141

до dorothy

Няма как да ти се обадят по-рано, защото на тях също им се обаждат в последния момент. Важното е, че имате оферта. Така, 4е няма какво да му мислите. И не отивайте с прекалени очаквание. Колкото и да спестите ще е по-добре от колкото да бачкате в България.

• 13:31 на 01.09.2007
    Анонимен потребител

nick

142

mk

здрасти отново :о)
    добре сме и всичко е почти както очаквахме. Ще има ли още хора заминаващи за северна ирландия като пакетажници?

• 17:47 на 02.09.2007
    Анонимен потребител

Moli

143

help

В Англия сам от 6м,доидох а с УП и АУК на студентска бригада в плодова ферма,само жи казвам,4е оригиналния УП не е сас снимка,както по-горе някои е ре6ил да ви обарка АУК е сас снимка,а тожа са 2 разли4ни не6а.Успех на вси4ки и 4етете внимателно вси4ки документи,които ви дава фирмата посредник

• 17:32 на 03.09.2007
    Анонимен потребител

didolino

144

за пакетажа

аз и още двама мои приятели сме подали док. за пакетаж в северна ирландия и сега чакаме.6те видим какво ще стане и дано да стане за 1 месец както при тези който са заминали преди това.Иначе си платихме 100-те паунда

• 14:19 на 04.09.2007
    Анонимен потребител

Аз

145

офисът на МК

Някой знае ли, че МК си местят офиса и си сменят и телефоните????

• 14:33 на 04.09.2007
    Анонимен потребител

Петя

146

до АЗ

На мен ми казаха, 4е си местят офиса. Ще има бележка на стария адрес къде е новия, офиса трябва да е по=просторен и да работят с повече шперсонал. Мобилните им номера остават. Аз имам този, и действа- 0896754527. Ако имате въпроси, може да го ползвате. Аз им зжънях предния петък. До края на септември едва ли ще пратят някой от новоподалите ( това ми казаха на мен). След това се активизирал пазара и ще се търсят повече пакетажници. И аз чакам, и аз съм нетърпелива, но за сега трябва да се успокоим взаимно. Мъйът ми е там, за жаласот в момента има малко работа. Успех на вси

Анонимен потребител

Петя

147

до АЗ

На мен ми казаха, 4е си местят офиса. Ще има бележка на стария адрес къде е новия, офиса трябва да е по=просторен и да работят с повече шперсонал. Мобилните им номера остават. Аз имам този, и действа- 0896754527. Ако имате въпроси, може да го ползвате. Аз им зжънях предния петък. До края на септември едва ли ще пратят някой от новоподалите ( това ми казаха на мен). След това се активизирал пазара и ще се търсят повече пакетажници. И аз чакам, и аз съм нетърпелива, но за сега трябва да се успокоим взаимно. Мъйът ми е там, за жаласот в момента има малко работа. Успех на вси

Анонимен потребител

Петя

148

до АЗ

Анонимен потребител

Петя

149

до АЗ

• 14:39 на 04.09.2007
    Анонимен потребител

Петя

150

МК

Успех на всички. Дано случите на място. Само да ви кажа, че тези които са за Енискилен (пакетаж на сандвичи) да не очакват голямата бала с пари, в момента няма много работа там и бачкат по 5-6 часа на ден. Плащат много за квартира, данъци и депозит- 175 лири , разделен на 4 4асти. Първият месец си е ялов от всякъде. Но пък работата не е тежка! Дано дойде и по-допбрият период!
    Успех!

За да публикувате нови мнения трябва да сте регистриран потребител. Можете да влезете в сайта с потребителско име и парола или да се регистрирате тук.

Регистрацията е безплатна и отнема минута.

Защо е необходима регистрация за включване във форума?

Реклама

Подбрани позиции

© 2003-2014 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2014 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.
Действителни собственици на настоящото издание са Иво Георгиев Прокопиев и Теодор Иванов Захов.
mobile Към мобилната версия на сайта

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалГрадът.bgОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропа

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: SofiaEcho.com