Форум

Търсене за Търсене

ima li naistina dobar posrednik za rabota v anglia?

• 09:57 на 06.07.2007
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.
    Анонимен потребител

petar

1

ako niakoi znae naistina dobar posrednik za rabota v anglia neka da pi6e.kato gledam mai v tozi forum miama 4itava firma a sa izbroeni po serioznite(ili pone nai reklamiranite)

• 00:12 на 07.07.2007
    Анонимен потребител

Lusi

2

posrednik li?

Аз поне не зная такъв.Споделям го, от позиция на повече от 4 годишно митарстване по различни фирми.Не се е пръкнала такава фирма,няма.Ами като се гледа обстановката,в която живеем-какво друго очаквате.Има мошеници с лиценз,има и мошеници без лиценз.Това е.

• 20:35 на 15.04.2008
    Анонимен потребител

martin

3

angliq

няма такажа фирма само ако не6то от дарйажата по добре да си тама и да тарси6 не6то

• 18:04 на 11.11.2008
    Анонимен потребител

arko

4

scotland

има ли ниакои които е патувал с пловдивската фирма нов век или които ще патува за англия или шотландия?

• 00:09 на 13.12.2008
    Преглед на профил

tv1

5

наивни ли сте?

Как да има честна фирма посредник като просто БЪЛГАРИТЕ НЯМАТ ПРАВО ДА РАБОТЯТ В АНГЛИЯ! Вие от луната ли падате? Или предпочитате разни мошеници да ви дават лъжливи обещания, а вие да си давате парите за да заминете накрая чрез тях пак нелегално. ами заминете без посредник и си търсете работа там направо. има работа колкото искаш.

• 21:26 на 09.03.2009
    Анонимен потребител

EDNA BALGARKA V VELIKOBRITANIA

6

ZA PRAVOTO NA RABOTA V ANGLIA

НИЕ БЪЛГАРИТЕ ИМАМЕ ПРАВО НА РАБОТА В АНГЛИЯ,НО КАТО САМОНАЕТИ ЛИЦА ИМА6ТИ СОБСТВЕНА ФИРМА ИЛИ БИЗНЕС. ОТНОСНО РАБОТА КАТО ЛИЦА НАЕТИ ОТ РАБОТОДАТЕЛ В АНГЛИЯ-НИ ТРЯБВАТ РАБОТНИ ВИЗИ И РАБОТНО РАЗРЕ6ИТЕЛНО ОТ ОТДЕЛА ЗА ИМИГРАНТИТЕ-А ТО СЕ ПОЛУ4АВА СЛЕД КАТО АНГЛИЙСКИЯТ РАБОТОДАТЕЛ Е ПОДАЛ МОЛБА ЗА НАЕМАНЕ НА СЪОТВЕТНИЯ ЖЕЛАЕ6Т ЗА РАБОТА-ВИЗАТА СТРУВА ТО4НО 153£(НЕ ЗНАМ В МОМЕНТА КОЛКО Е КУРСА НА ПАУНДА В БЪЛГАРИЯ,НО ПРЕДПОЛАГАМ 4Е СА КЪМ :300-350 ЛЕВА НЕ ПОВЕ4Е.СЪ6ТО ТАКА ИМАМЕ ПРАВО НА ПОЛОВИН РАБОТНА СЕДМИЦА(20 4АСА РАБОТНИ)КАТО У4А6ТИ В КОЛЕЖ ИЛИ СТУДЕНТИ-СА6ТО СЕ ПОДАВА МОЛБА ДО МИНИСТЕРСТВОТО ПО ИМИГРАЦИЯ КАТО СЕ ПРЕДСТАВИА КОПИЕ ОТ ТАКСАТА ПЛАТЕНА ЗА КУРСА, И СЕ ПОПАЛВА- BR1 -МОЛБА- ЗА РЕГИСТРАЦИЯ КАТО СТУДЕНТ,СА6ТИАТ ФОРМУЛЯР СЕ ПОПАЛВА И ЗА САМОНАЕТО ЛИЦЕ С СОБСТЕНА ФИРМА,А СА6ТО И ЗА ЛИЦЕ КОЕТО ИМА ДОСТАТЪ4НО СРЕДСТВА ДА СЕ САМОИЗДАРЖА-ТОЗИ ФОРМУЛЯР МОЖЕ ДА СЕ ПРИНТИРА ОТ ИНТЕРНЕТ СТРАНИЦАТА НА ХОУМ ОФИСА-А ТОИ Е: UKBA.GOV.UK А ВИНАТА 4Е НЕ МОЖЕМ ДА РАБОТИМ СВОБОДНО БЕЗ...

Прочитане на целия коментар

• 17:18 на 11.03.2009
    Анонимен потребител

ххх

7

ссс

в пловдив са най много фирмите - примерно светове за селскостопанска бригада едобре.

• 18:49 на 20.03.2009
    Анонимен потребител

пенко

8

инфо

и аз съм ги чувал и то положителни неща , значи биват

• 14:24 на 31.03.2009
    Анонимен потребител

didko121

9

Birmingam

tarsq si rabota v Birmingam imam rodnini tam, no mi se iska da rabotq po specialnosta si-friziorka sam. Ako nqkoi moje da mi dade nqkakav savet shte sam blagodarna.

• 18:21 на 31.03.2009
    Анонимен потребител

sladurka

10

finansi/s4etovodstvo

Здравейте, моля кажете ми какви са възможностите за работа във финансовата сфера в Англия. Знам, че се изисква разрешително за работа, но има ли и къде мога да намеря обяви за работа като счетоводител например или в банковата област. Какви са възможностите? Благодаря!

• 21:42 на 10.04.2009
    Анонимен потребител

ima za UK(London)

11

Има възможности да си намерите работа в Англия(Лондон и околността)! Казвам ви го от първа ръка... бях през 2005-2006 в Шотландия за 1 год. и мога да кажа че съм супер доволен. Естествено е че, това струва първоначална инвестиция за мен тя беше(тогава) около 3000 лв. за6тото бяхме извън Евро Съюза. Сега е по малко но пак е около 1000 лири. Имам много близък познат адвокат които намира работа, но само за Лондон. Той е лицензиран и няма да излъже защото това му е работата. Той е Имигрейшън Адвайзер и таксата му е 700 лири само за да намери работа. Сумата се плаща на място когато се пристигне в Лондон. За вси4ко се издават документи, както казах ВСИЧКО Е ЛЕГАЛНО!
    Важно е да знаете какво искате и какво сте готови да се лишите. Реално можете да спестяване около 300 максимум до 500 лири с ограничения. На някои места може да се спестява и повече ако квартирата ви е до работното място(нямате разход за транспорт). Ако искате може да ви се съдейства за издаване на банкова сметка,...

Прочитане на целия коментар

• 15:35 на 06.05.2009
    Анонимен потребител

нелина

12

ще ти бъде ли удобно да ми пратиш координатите на този човек в лондон на имейла ми pisjo1972@abv.bg много ще ти бъда благодарна кандидатствах на много места но само пари искат и нищо друго абе страшна работа ако може прати ми тел дирекно да говоря с него

• 21:01 на 06.05.2009
    Анонимен потребител

нико

13

...Хора ,не се връзвайте на мошенници,спестете си парите,не тръгвайте с никакви надежди,че някои ще ви намери работа.В Англия в момента е трудно с намирането на работа,заради кризата,но ако изгаряте от желание разчитаите само на себе си,това с плащането на някой ,който да ти намери работа е заблуда и сигурна измама.Трябва да знаете език ,задължително, е не чак кои знае колко ,но да можете да общувате,да знаете да ка жете,когато нещо не разбирате,те ще повторят,хората са други,не като нас.Работа търсете в нета ,в сайта на джоб център плюс,там се пускат обяви от агенции,закачите ли се за някоя агенция,ще ви намерят и друга такава.Трябват ви документа за селф-емпл., това са дан.номер и осигурителен номер,както и дебитна карта и цсцс карта за строителите,всичко ме лесно ,но иска време а за чакането се плаща,наема е 110-120 на седмица на стая в Лондон,трябва ви нет и комп. задължително.Нш чакайте някой да ви оправя за всичко,това е със сигурност гаранция за вашия провал.Успех на всички.

• 14:52 на 18.05.2009
    Анонимен потребител

s

14

виж Светове, миналото лято пращаха на бригада за Ягоди

• 18:24 на 11.06.2009
    Анонимен потребител

PETAR

15

ДА АЗ ЗАМИНАЖАМ УЙ С НОЖ ЖЕК 4АКАМ ЖЕ4Е ТЪРЕТИ МЕСЕЦ И МИ КАЗЖАТ чЕ ИМАЛО КРИЗА А КАТО МИ ЗЕХА ПАРИТЕ НЯМАшЕ ОТ СВЕТОЖЕ МЕ ПРЕПРАТИХА Ж НОВ ВЕК

• 22:47 на 30.08.2009
    Анонимен потребител

Анонимен

16

ами те останаха ве4е по-малко от 10 фирми. малките са затворили. в пловдив са само Нов Век и Тодоров, другите са посредници и записват за тях като те товарят с комисионна

• 21:25 на 02.09.2009
    Анонимен потребител

s.s.85

17

аз вече се записах в една фирма в пловдив - и знам за нея че праша хора със сигурност. когато всичко стане ще ви кажа.

koito ne riskuva ne pe4eli

• 00:31 на 12.01.2010
    Анонимен потребител

don_lalev_ludi

18

здравеите на вси4ки!!! надявам се някои да даде идея или да помогне!!!
    мисля да заминавам за лондон сас приятелката си и един приятел на автомивка!!!
    работата ми я предложи лице на име ЕВГЕНИ от враца!СРЕ6ТУ СКРОМНАТА СУМА ОТ 500лв! ако някои знае или е 4увал не6то моля ви нека
    само прозвани на номер 0898301548 деян!!! спе6но е!!! мислим да заминаваме до два дни а работата ми е малко
    ТАМНА ИНДИЯ!!! МОЛЯ ВИ 6ТЕ ВИ БАДА МНОГО БЛАГОДАРЕН!!

jivota e kratak

• 00:25 на 13.01.2010
    Анонимен потребител

Анонимен

19

Значи положението за работата по автомивките е трагично-няма значение кой ти я предлага работата. Ще имаш пари, ако има коли за миене. Което не се случва много често, като имаш предвид, че автомивките са доста на брой. Преди време имаше няколко отчаяни българи в Лондон, които отидоха на една такава автомивка, накрая на деня не им беше платено, а и шефа ги беше напръскал със вода. В най-добрия случай ще отидеш до там, ще исхабиш готови пари и със последните ще се приберете по живо по здраво.

• 21:19 на 03.07.2011

аз изгърмях с 2хил лева с тази фирма Нов Век *** взеха парите с големите обещания и дотам .. съжалявам ама какво мога да направя нищо.. успех ви желая

• 21:26 на 03.07.2011

накрая ми поискаха комисионна от 3 хиляди паунда !!!!! и аз се отказах разбира се и това им беше оправданието че немогат да ми върнат дадените пари до момента !!! мисля че има и други на мойто положение надали съм единствен

За да публикувате нови мнения трябва да сте регистриран потребител. Можете да влезете в сайта с потребителско име и парола или да се регистрирате тук.

Регистрацията е безплатна и отнема минута.

Защо е необходима регистрация за включване във форума?

Реклама

Трудовоправна консултация

Подбрани позиции

© 2003-2014 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2014 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.
Действителни собственици на настоящото издание са Иво Георгиев Прокопиев и Теодор Иванов Захов.
mobile Към мобилната версия на сайта

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалГрадът.bgОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропа

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: SofiaEcho.com