Форум

Търсене за Търсене

ако някой знае нещо за Телепаспорт България да каже!

• 23:42 на 04.02.2010
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.

здравей те престоеше ми заминаване от тази фирма но тъй като ми беше изтекал стария моряшки паспорт ми трябваше бележка да си взема новия , секретарката във телепаспорт ме помоли след като отида в дик-варна да не споменавам че излизам от тях ,но тъй като аз исках да проверя питах жената на гишето в дика . тя отвори журнала си и ми каза 4е нямам право да получа паспорта си поради това 4е компаниата няма право да праща хора на кораби и се наложи да пребегна до услугите на космос шипинг. но то перипета не свършва до там както и да е взех си паспорта благодарение на космос 2 часа преди заминажането за софия ми казаха от телепаспорт че искат 300 евро за разходи по изпращтането но това уви не бе всичко .при пристигане на кораба :оказа се корито което корито гурците се мъ4иха да го възтановят но виждал съм и други подобни кораби но интересното беше друго хората другите българи групата които бях ме , бе събрана след 1-та седмица и ни бе обеснено че скоро време трябва да напуснем кораба при...

Прочитане на целия коментар

fanta2310

• 22:37 на 10.02.2010

вярно ли е това , мисля да заминавам с тях но искам повече информация, пишете ми, моля,

• 13:04 на 28.02.2010
    Преглед на профил
    28

Zdraveite davam odgovor na gn/ja Fanta 2310 .A be Haralampi Zashto ne razkajesh i kak te izritaha ot ,,blue Moon''.Ti si chovek s psihichi problemi i to SERIOZNI.Spri da obviniavash Firmite za nekadarnosta SI.Po otnoshenie na GR_Korito natozi etap tam RABOTIAT NAT40 nasni momcheta i IZHRANVAT SEMEISTVA TA SI.TELE PASPORT E KOREKNA S TEZI KOITO SA KOREKTNI I SI RAZBIRAT OT RABOTATA.PREPORACHVAM na VSICHKI koito ISKAT dase REALIZIRAT vbransha na MORSKITE POZITSII da obrashtat i kam TELEPASPORT .RABOTIL SAM S TEH I PRODALJAVAM .NO pomnete trebva daste TOSHNI kakto V BG__taka ikadeto rabotite.USPEH I POPATEN VIATAR.

• 21:29 на 28.02.2010

Така като чета форума изглежда че, ТЕЛЕПАСПОРТ (ТЕЛЕ-ПАСПОРТ), изготвя моряшки паспорти за телета и ги прекарва по корабите. Докато сме телета, говеда и овце, така ще бъде, те не са виновни!!!

• 17:43 на 12.03.2010

Otnosno otgovora na g-n Yosko :
    1. Se nauchi da pishesh !!!
    2.Neznam kak sa me izritali ot M/V Blue Moon sled kato imam 7 meseca tam .
    3.Imam nagrada za nai-dobur rabotnik i neznam ako sum nekudurnik kak 6te e polucha tazi nagrada koqto e v razmer na 300 evro .
    4.Sushto ako sa me izritali kakto tvurdish neznam kak sa mi dali harakteristika kak sum se spravql s rabotata koqto e mnogo dobra .
    5.Kogato pishesh drugiq put gledai da e po dostoverna informaciata . Che stavash smeshen choveche !!!

fanta2310

• 18:12 на 12.03.2010

п.с . За yosko !!! . Поради мойта некадърност в момента съм вахтен механик . И също така напиши си имената , а и аз нямам психически неуравновесен и неграмотен като теб .

fanta2310

• 05:46 на 20.08.2012
    Преглед на профил
    32

Не че не пращат хора никога и никъде,но пращат и после оставят хората си да бъдат газени,както им харесва.И обичайно запълват дупки за 1-2 месеца на закъсали компании,след което изпратените от тях са връщани за измислени провинения.Това им дава повод да им удържат от заплатите,колкото си решат.Принципно уж няма комисионна за кандидатите,но де факто така се получава.Ако сте много на зор и ви трябва някой лев,може да опитате.Но не вярвайте,че ще си изкарате договора и ще вземете всичките си пари.Нито пък,че ще се отнесат към вас с уважение и отговорност.Поне до скоро не оставяха хората без пари и на другия край на света,но кариера и свястно работно място не чакайте!

Няма много истини!Истината е една,но има много манипулации и липса на информация.

• 08:42 на 31.07.2013

Какво толкова сте се заяли с Телепаспорт не мога да разбера?Агенция като агенция.От коментарите до тук виждам че май само 2-3 са плавали..За хора без никакъв стаж,за хора дето казват "предницата" и 'задницата" на кораба какво искате?Ще ви вземат 25 % от първата заплата,ще ви пратят където има дупка за запълване и от там натаък сте вие.И след 2-3 години,след като придобиете стаж , си търсете по-добра компания.Мошеници били-че те 90% от агентите са такива-такъв е бранша просто:)За хора без стаж-Телепаспорт става,не очаквайте кой знае колко,ще ви качат, ще ви вземат някой лев комисионна и това е.

За да публикувате нови мнения трябва да сте регистриран потребител. Можете да влезете в сайта с потребителско име и парола или да се регистрирате тук.

Регистрацията е безплатна и отнема минута.

Защо е необходима регистрация за включване във форума?

Реклама

Трудовоправна консултация

Подбрани позиции

© 2003-2014 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2014 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.
Действителни собственици на настоящото издание са Иво Георгиев Прокопиев и Теодор Иванов Захов.
mobile Към мобилната версия на сайта

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалГрадът.bgОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропаForeign Policy - България

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: SofiaEcho.com