Форум

Търсене за Търсене

брокер недвижими имоти

• 11:35 на 16.09.2004
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.
    Анонимен потребител

Liliana

1

Как мога да стана брокер на недвижими имоти и направя собствена агенция.

• 10:34 на 17.09.2004
    Анонимен потребител

The Best Manager

2

Брокер

Непрекъснато текат обяви за курсове за брокери като начало започни някъде, за да научиш за какво става въпрос. Гледай да е в някоя голяма брокерска къща за да може един ден като набереш опит и се оттеглиш от тях, да им дръпнеш качествени клиенти, който вече са работили с теб и ти имат доверие. И не че искам да те разочаровам, но не очаквай това да стане за кратки срокове защото ако искаш наистина да успееш ще ти трябват поне 3-4 годинки. И междудругото е пренаселено в този бранш и ще ти е много трудно, не че има лесно де но ..... обмисли го внимателно и все пак имаш известна преднина с това че си решила да направиш нещо от себе си а не седиш да се оплакваш колко е труден и несправедлив живота. Ако искаш ми пиши аз лично ще ти възложа да ми продадеш 1-2 апартамента в началото да почнеш от някъде. Семейството ми се занимава със строителство. marketing_manager@abv.bg

• 11:05 на 19.11.2004
    Анонимен потребител

Petya

3

Broker

Vie ste naistina edin prekrasen 4ovek, koito dava savet kato na nai dobria si priatel. Spodeliam mnenieto Vi za bezdeistvieto. Edna jena, koiato ima sobstvena agentzia. ivanovapetya@yahoo.com

• 00:18 на 25.12.2006
    Анонимен потребител

Broker

4

Success

Lilianche shte preuspeesh da znaesh. Ne znam koi ti e dal akyl da si pravish sama agentsia, no ako im vidish oficialnia broi i ako vzemesh vpredvid che ima oshte okolo 2 pati tolkova nelicenzirani - ne znam kak shte se spravish. Mojesh da si prodavash apartamenti kokoto iskash...

• 17:48 на 01.02.2007
    Анонимен потребител

Вил

5

и още ..

а някой знае ли дали има полза от т.нар. курсове с сигурена работа след това

• 17:23 на 15.03.2007
    Анонимен потребител

ivan70

6

общ бизнес

занимавам се с недвижими имоти , ако някой иска може да се свържем ида си помагаме.

• 17:26 на 15.03.2007
    Анонимен потребител

ivan70

7

общ бизнес

ще се радвам , ако контактуваме по често

• 12:10 на 22.04.2007
    Анонимен потребител

лили

8

мнение

опитай, може да са много агенциите но по-добрия винаги успява! аз обичам конкуренцията защото само тогава ставаш по-добър.

• 18:38 на 02.05.2007
    Анонимен потребител

кандидат брокер

9

брокер

еи здравейте искам да ви попитам нещо интресува ме какво трябва да умее добрия брокер

• 12:03 на 04.06.2007
    Анонимен потребител

Стеф

10

партньор

Здравей Лили, аз се занимавам с недвижими имоти от 4 год. и работя предимно с чужденци, с удоволствие бих желал да обсъдим съвместна дейност, остави e-mail за връзка, разбира се ако предложението ти харесва

• 11:27 на 05.06.2007
    Анонимен потребител

marusia

11

Колко е средната заплата на брокер на недвижими имоти?

Живея в Сандански и в момента тече обява за брокери. На въпроса каква е заплатата ми отговориха, че ще е на процент? Какво значи това? Ако някой може да ми помогне ще съм му благодарна.

• 12:51 на 05.06.2007
    Анонимен потребител

математик

12

за процента

Ами ти проценти не си ли учила в училище?

• 10:53 на 06.06.2007
    Анонимен потребител

V&V

13

Брокер

Здравейте,ние сме тепърва навлизащи в този бранш,но сме наистина ентусиазирани да се занимаваме с брокерско дело.Бихме желали в дългосрочен план да се занимаваме с това,но имаме нужда от съвети и помощ.Молим всички,на които ще им бъде приятно да ни помогнат.Благодарим предварително.

за връзка: v_vbroker@abv.bg

• 10:48 на 07.06.2007
    Анонимен потребител

aosemdeset

14

Искам да стана брокер!

Имам голямо желание да се занимавам с недвижими имоти и всички предизвикателства свързани с този бизнес! От Русе съм, но смятам че, в днешно време разстоянията нямат особенно значение! Ани apencheva@hotmail.com

• 12:09 на 02.07.2007
    Анонимен потребител

Dekker

15

Търся независим брокер Sofia

Търся независим брокер с личен автомобил за meet and assist на чужденци, с говорим перфектен английски, с повече от 4 години опит в областта и с готовност да работи на % за международна фирма. Да пишат само отговарящи на по-горното коректни и отговорни хора.emial:danidekker@yahoo.com

• 20:34 на 07.07.2007
    Анонимен потребител

#15 Търся независим брокер Sofia

16

Ti lud li si

tarsish hora za tazi poziciq ,a predlagash: с говорим перфектен английски, с повече от 4 години опит в областта и с готовност да работи на % за международна фирма. Ti maloumen li si koi shte raboti samo na % pri polojenie,che iziskvaniqta ti sa takiva visoki pak samo za % ???? ti 100% ot komisionnite im davash na tvoite brokeri ??

• 17:49 на 20.07.2007
    Анонимен потребител

Жоро

17

брокер

Здравейте.Аз съм брокер от 6-7 години,работя и живея във Варна, и за срам и ужас на човечеца пред мен работя на процент(добър процент),и ако трябва да съм откровен никога не бих работил на заплата,поради два прости фактора: 1.колкото и да е добра една заплата тя е краен брой число. и 2.колкото и да е добро това число то не зависи от мен(определя го шефа) :))))))))))))) така че който успее да проумее това ще си спечели свобода, а който не, ще пише глупости като момченцето по горе.

• 18:29 на 20.07.2007
    Анонимен потребител

Жоро

18

брокер

И така да довършим темата. #2 много добре е описал единия вариант за започване в голяма фирма,явно има добър опит, а и го споделя(заслужава уважение за това). Сега да разгледаме другия вариант за започване в малка фирма. Предимствата там са че обикновенно дават по-добър процент, а и няма толкова голяма вътрешна конкуренция.Е имат и недостатъци,нямат обикновенно крупни корпоративни клиенти,но като за начало те не са за вас, а ако трябва да съм откровен,и вие не сте за тях,така че на първо време можете да минете и без тях. За да станете брокер трябва да сте сигурни че го искате,да сте наясно че поне първата година никак няма да вие е лесно,да сте амбициозен ,находчив и комбинативен, и да си дадете достатъчно време да проумеете брокерската професия. И може би най важното:не гледаите на клиетите си като пари, а като хора. Надявам се да съм бил полезен. УСПЕХ !!!

• 18:43 на 20.07.2007
    Анонимен потребител

Жоро

19

брокер

P.S. Ако мога с нещо повече да бъда полезен, аз съм тук: tgeorge@abv.bg

• 17:53 на 26.08.2007
    Анонимен потребител

Елена

20

Има ли възрастова граница във брокерство?

Здравейте! Аз съм профи любопитко. Има ли някаква възрастова граница във брокерство? това е първо. И второ само едни курсове вършат работа?

• 14:12 на 12.09.2007
    Анонимен потребител

dobri4ka

21

po vaprosa na marusia

здравей. аз работя като брокер. и искам да ти дам яснота по въпроса ти. това да си на процент, означава че в зависимост от продажбите си ще си взимаш и съответната комисионна. зависи много как ще се разбереш с работодателите си. защото понякога освен процент се взима и някаква миимална заплата, но това зависи от фирмата.

• 14:17 на 12.09.2007
    Анонимен потребител

dobri4ka

22

za Ivan70

здравей. аз също работя като брокер за недвижими имоти, и бих желала да има с кого да обсъждам някой въпроси. Ще се радвам ако си пишим. Само че този форум не ми е много удобен. Има ли някое друго място кадето можем да обменяме информация? Ако желаеш пиши ми.

• 21:56 на 13.09.2007
    Анонимен потребител

Joybringer

23

Райфайзен

Здравейте.Предлагат ми работа като младши консултант недвижими имоти в Рейфаизен.Твърдо 250 лв. Досега не съм работила като брокер и не знам, дали си струва за толкова малко заплата да се захващам с това. Колебая се,защото на сегашната ми работа взимам 2 пъти повече, но пък е скучна, а недвижимите имоти да ми интересна сфера и ми харесва работата с хора.
    Някакъв коментар?

• 15:43 на 26.09.2007
    Анонимен потребител

sps-stroi

24

брокер на недвижими имоти

СПС-СТРОЙ предлага работа на брокери на недвижими имоти. Изпратете автобиография на sps-stroi@dir.bg или се обадете на 02/9431121

• 13:43 на 08.11.2007
    Анонимен потребител

коко

25

брокер

има ли работещи в райфайзен като брокери , какви са условията колеги, предлагат ми работа ,имам далгогодишен опит

За да публикувате нови мнения трябва да сте регистриран потребител. Можете да влезете в сайта с потребителско име и парола или да се регистрирате тук.

Регистрацията е безплатна и отнема минута.

Защо е необходима регистрация за включване във форума?

Реклама

Подбрани позиции

© 2003-2014 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2014 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.
Действителни собственици на настоящото издание са Иво Георгиев Прокопиев и Теодор Иванов Захов.
mobile Към мобилната версия на сайта

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалГрадът.bgОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропаForeign Policy - България

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: SofiaEcho.com