Форум

Търсене за Търсене

Аниматор

• 10:58 на 10.05.2005
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.
    Анонимен потребител

Малкия

1

Моля Ви, обяснете ми каква е тази длъжност Аниматор по хотелите?

• 15:32 на 11.05.2005
    Анонимен потребител

az

2

animator

Gledai seriala po Nova Las Vegas - moje da ti stane yasno. V obshti linii - lijem dupeta vsyakavi i tova koeto proizvejdat.

• 11:33 на 13.05.2005
    Анонимен потребител

Малкия

3

След високо-интелигентния пост, на мен все още не ми е ясна същността на професията.

• 17:18 на 19.05.2005
    Анонимен потребител

пепи

4

Здравей, Да си аниматор означава най-общо да забавляваш гостите на хотела чрез спорт, организиране на игри, забавно-развлекателна програма и др. Ако обичаш да работиш с хора, работата е хубава. Добре е обаче наистина да влядееш добре съответния език, защото иначе не е възможно да работиш пълноценно.

• 19:58 на 03.07.2006
    Анонимен потребител

Kremsy

5

Професията аниматор се състои в това да забавляваш гостите на хотела, но и да бъдеш техен добър приятел, да контактуваш постоянно с тях, за да не се чувстват никога самотни. Не е необходимо да знаеш перфектно езика на хората с които комуникираш.За мен в анимацията няма език... Езикът е общ, да се държиш приятелски и топло с гостите. не е задължително да говориш перфектно, това става чрез езика на тялото, чрез една искрена усмивка, чрез един поздрав, един жест към госта, било то да го ущипеш на шега, да го бутнеш в басейна при една игра, всички приятелски жестове. Да се държиш с госта като с прител от много години и да му дадеш част от себе си... това е за мен тази професия и е наистина страхотна...

• 14:47 на 26.10.2006
    Анонимен потребител

Бивш Аниматор

6

допълнение

Аз съм работил като аниматор 4 години и за мен времето през което бях такъв ще остане най хубавото време в ранния ми живот. Като цяло обясненията от Кремси са много точни и правилни и предполагам,че и той е аниматор или е бил и естествено е доволен от работата си. Моят личен опит и коментар е, че без да съм скромен бих казал че бях много добър аниматор и за времето през което работих това проговорих немски, английски, руски, италиански и малко арабски. Освен това с езиците се научих да нямам задръжки при контакти с хора от какъвто и да е етнос, религия или социален статус. Това е едното предимство, което обаче ако си млад 20-23-4-5 годишен трезво мислещ човек е супер. Помага за после. Лошото е че професията си е миньорска, макар и по свой си начин. Ако работиш за някоя чужда туроператорска фирма взимаш страхотни пари, хранят те и те поят но работата е по 14-18 часа естествено с почивките, които са малки през деня. Стреса и напрежението от многото контакти се отразява и човек започва...

Прочитане на целия коментар

• 09:57 на 20.01.2007

7

Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.

• 21:58 на 24.01.2007
    Анонимен потребител

петър

8

аниматор или анематор

кое е вярното?!

• 18:15 на 28.01.2007
    Анонимен потребител

клоунът

9

Аниматор-щастлив идиот

Той е циркаджия тип "Слави шоу" в стил селски панаир или нещо като гълтача на огньове в аткракцион "Мечките" на едисикой курорт. Той е "артист" по-скоро самодеец от читалищно-заводски тип, ОБАЧЕ му казват аниматор щото плямпа малко немски. Той е ебача на хотела, на сезона, на плажа. Хубаво е да е до 25г., но познавам български аниматор на 42г.-неспасяем случай, гнусна история, без екстри, не става дори и за 70-годишни баби от Рощок.Има и жени, пенсионирани аниматорки с жълта книжка. Така че, правете си извода-можете да бъдете аниматори само в подходяща възраст, за собствено забавление и временно.

• 20:58 на 04.02.2007
    Анонимен потребител

iliqna

10

ot amatior

imam merak da rabotq to4no tova. imam i predlojoniq. otdava mi se. kak da se vnedrq?

• 00:35 на 21.03.2007
    Анонимен потребител

kremsy

11

re:

в момвнта вървят най- много обяви за аниматори във всички саитове за работа. Просто влез и кандидатствай. Екипите се събират от стредата на Април за да се направи нещо като обучение за новите и да се състави първоначалния продукт - програма, който се сменя по време на сезона , но по-рядко. така че сега е момента да действаш. скоро ще са събрани екипите.

• 02:44 на 03.04.2007

12

Коментарът беше изтрит от модераторите.

• 14:22 на 13.04.2007
    Анонимен потребител

phenomenon ch_phenomenon_@abv.bg

13

pove4e za rabotata kato animator!

abe imam super golqmo jelanie za tazi rabota oba4ee kogato sum sam se slu4va da se pritesnqvam na mometi,dori da oburkam nqkoq duma na angliiski:P to az poprincip sum super kontaktna li4nost i ne mi e problem da se zapoznavam s horata i da ob6tuvam s tqh ama kogato go prava sam sigurno 6e mi e mnogo pritesneno!Iskam da popitam znaete li dali moje da se ba4ka s kolektiv nqkakuv i kato cqlo ne6to koeto da me uspokoi i naduha za taq rabota:)))))

• 01:38 на 18.04.2007
    Анонимен потребител

kremsy

14

za phenomenon

AMi nqma nikakvi problemi che zabravqsh dumite.. Az kato pochnah dori ne znaeh ezika pochti, no mnogo byrzo vlqzoh i se vnedrih v obstanovkata. Veselo e da se raboti s kolektva, zashtoto vsichki animatori sa mnogo luchezarni i obshtitelni. tova e chast ot rabotata im.NE se pritesnqvai ot ekipa, nito za ezika.. Pyrvite 3 dni e spek.. posle stava mnogo veselo. Rabotata e dinamichna i zabvna, nqma skuchno i mnogo byrzo se vliza v chas i s ezika i s ekipa..Taka che ne mu misli, che povecheto firmi veche si sybraha ekipite, deistvai i uspeh.

• 23:23 на 01.05.2007
    Анонимен потребител

prujinka

15

:)))))))

rabotata e strahotna ako ne te slu6a mnogo glavata -ako obi4a6 raznoobrazieto i si produktiven e mnogo zabavno:)) hubavo e 4e ima6 svoboda i se 4uvstva6 dobre ot tova koeto pravi6 vapreki 4e ponqkoga trqbva da se pravi6 na idiot -no kakvo pak tova e veseloto!!!:))))))

• 20:01 на 16.05.2007
    Анонимен потребител

hrissty

16

animator

Ako iskash da se zanimavash s animatorstvo trjabva da znaesh perfectno ezika na koito shte govorish s gostite. Ako si suglasen da rabotish 14-16 chasa na den za maksimalno 800 lv. mesechno opitai. Sushtoto se otnasja i za ekskurzovodite.

• 14:28 на 01.06.2007
    Анонимен потребител

ТоМиТуу

17

Най - невероятната професия! ! !

Езикът не е решаващ! Важният си ти и твоето държане, излъчването ти и това, което показваш! Език се учи като се упражнява,оттук оттам и работата е готова! Един човек може да знае перфектно даден език, но да е затворен в черупката си и да се притеснява от най - дребните неща, в такъв случай е по зле, отколкото да не си перфектен с езика, но пък да си веселяк и аниматорството да ти идва от вътре! Така, че никакви притеснения! Всичко зависи от вас, само по - смело! :)))

• 11:20 на 24.07.2007
    Анонимен потребител

денис

18

Много трудна професия

Аз сам от варна и вмомента се опитвам да стана аниматор.Учат ни как да се спрввяме с екстрмни ситоаций но плащат мнооооого. Телефонат ми е 152-756-194 Чао

• 12:03 на 23.09.2007

19

Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.

• 14:52 на 30.10.2007
    Анонимен потребител

Kremsy

20

За съжаление лятото свърши ...

Лошото е че може да се упражнява тази професи само лятото, зимата е много трудно да си намериш такава работа особено в България...:(

• 10:49 на 13.11.2007
    Анонимен потребител

artemis

21

:)

Няма ли аниматори по зимните курорти? Не съм попадала на такива обяви... Интересно ми е тези, които имат собсвени аниматорски фирми какво правят цяла зима... Да се замислят да разширят малко пазара:)))

• 08:34 на 22.11.2007

22

Коментарът беше изтрит от модераторите.

• 16:51 на 11.01.2008
    Анонимен потребител

:)))))

23

animation

аз бях аниматор това лято. стана случайно, но беше супер. получих възможността да експериментирам и да развия нови умения в себе си.най-прекрасното бяха детските дискотеки, когато танцувахме заедно с наредените в кръг около нас дечица.
    основното за тази работа е да се усмихваш!на всеки, винаги.постоянно да излеждаш позитивен и да предразполагаш гостите

• 20:57 на 14.02.2008
    Анонимен потребител

24

как мога да си намеря такава работа

Много ми се работи такава работа но незнам къде да намеря. Лошото е че преди не съм работила това. Ако може няко й нека да помогне. Много благодаря!!!

• 22:06 на 27.02.2008
    Анонимен потребител

rise_up2

25

мъча се да си намеря работа като аниматор в Златни и при това с френски език ,но нещо не се получава!:)само с връзки ли се получават нещата в тази професия

За да публикувате нови мнения трябва да сте регистриран потребител. Можете да влезете в сайта с потребителско име и парола или да се регистрирате тук.

Регистрацията е безплатна и отнема минута.

Защо е необходима регистрация за включване във форума?

Реклама

Трудовоправна консултация

Подбрани позиции

© 2003-2014 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2014 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.
Действителни собственици на настоящото издание са Иво Георгиев Прокопиев и Теодор Иванов Захов.
mobile Към мобилната версия на сайта

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалГрадът.bgОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропаForeign Policy - България

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: SofiaEcho.com