Форум

Търсене за Търсене

въпрос към международните шофьори

• 12:36 на 12.10.2010
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.
    Анонимен потребител

vanio

76

бях в Дискордиа, взимам волвото.. иска каране камиона, ама след шест години става мой

• 13:05 на 27.10.2010
    Анонимен потребител

Mariq

77

Мога да кажа за Kim Johansen Transport Group.Баща ми работеше там,и един мой близкък роднина продължава да е там.Наистина във фирмата преобладава нощното пътуване,но заплащането е добро и най-важното , е че винаги е точно на време(към 12-ти всеки месец).Българите са по-слабо възнаграждавани за труда си от останлите.Трябва да имаш и АДР .

• 13:16 на 28.10.2010
    Преглед на профил
    78

шофиор съм от 27 г. несъм работил на ТИР но съм карал всичко което се движи на гуми. работил съм само в БГ.имам познати,колеги които работят на ТИРрове и много пъти саме карали и аз почна да карам ТИР но аз отказвам.когато имаме згода да сме заедно само за ПРОБЛЕМИ се говори и то за техните. най вече за пари които не са им изплатени от фирмите.всички тираджйски фирми ли са такива ? и ако е така защо им работите тогава?

• 13:36 на 28.10.2010
    Преглед на профил
    79

КОЛЕГИ,неме разбирайте погрешно.И аз сърбам попарата дето съм си надробил.Дори в момента съм без работа защото фирмата в която работех почти фалира.Аз съм на 51г.Трудно може да ме изненада нешо НО никога не се знае какво ти е писано да ти се случи.Ако писано да карам ТИР ше карам.Но поне да има защо.УСПЕХ на всички!!!

• 14:00 на 02.11.2010
    Анонимен потребител

krasenceto

80

Здравейте колеги.За Ким Йохансен:Наистина на всяко 10-то число ти превеждат заработеното за предния месец.Заплащането на Българи:44евро на работен ден,32евро на почивен.Има камиони МАН,ДАФ И ВОЛВО,със датска,естонска,полска и френска регистрация.Прочетох коментар,че всяка вечер се спи в квартири на фирмата(това е пълна глупост),спят,някой.Зависи на каква релация си,и към кой офис работиш.Много българи са работи ли,още има да работим,но и още много ще си тръгнем.Защото като поработиш извесно време,тогава оценяваш,как се гаврятс нас Българите.Много от нас работят по-вече от година за 44евро на ден,а г-н румънеца идва и започва на 50евра на ден.Не искам да коментирам заплащането на колегите от другите националности,но за мене това е Гавра,и потискане на националното ни самочуствие.Не е ли това:ДИСКРИМИНАЦИЯ???

• 20:30 на 03.11.2010
    Преглед на профил
    81

До #76 vanio : Голямо дърво те чака с Волвото на Дискордиа което си взел Ваньо,а след 6 години (ако издържиш на измамния лизинг на Дискордиа) Волвото ти ще е вече купчина желязо за вторични суровини( постоянно ще има да му се прави някакъв ремонт на Волвото)... Запомни това което ти пиша непременно...!!!

• 15:59 на 04.11.2010
    Анонимен потребител

vanio

82

дано не си прав, колега. За сега с парите всичко точно, а след шес години мисля да го продам

• 12:31 на 08.11.2010
    Анонимен потребител

GEORGI

83

ДАИТЕ САИТА НА ПОлмАТ

• 15:05 на 09.11.2010
    Анонимен потребител

шофьори тир

84

RUMQNA HINKOVA

Тази фирма е училиште за шофьори и за хора които искат да бачкат без пари и да купуват нафта :)
    мога да пожелая късмет на кандидатите :)

• 12:12 на 15.11.2010
    Анонимен потребител

kaputaha

85

Никой дане ходи в Трансис защото щеизгори а колкото до Рудолф на никой не препоръчвам

• 18:41 на 28.11.2010
    Анонимен потребител

докторо

86

По голями боклуци от хладилната фирма СПАЙДЕР ТРАНС не знам дали има работиш без пари висиш в някоя държава за нафта най редовно и най накрая нищо не получаваш.

• 02:44 на 30.11.2010

ИНС транс са мошенници дават ти само в началото аванс и гърч

• 02:47 на 30.11.2010

колеги дайте повече информация за Дискордия

• 12:50 на 01.12.2010
    Анонимен потребител

измамениа

89

Румяна Хинкова ЕООД В Търново е измамна фирма която се възползва от шофьорите да мо плаштат нафтата
    и като напуснеш не ти дава единиа курс които ти го задържа при почване и спидиторите немо стават

• 21:32 на 03.12.2010
    Анонимен потребител

гробаря

90

а бе колеги ква работа зимата -вино и мезе да има навремето по 5 деца и мъжете в къщи до пролетта а сега .......
    иначе 6е ба4каме на пролет ама 3000 евра кви са тия 1100 то да нее магаре с каруца .....незная то по-добре обак да взима6 50 евра ама заемите явно ни напраявиха роби

• 12:59 на 10.12.2010
    Анонимен потребител

ZARON

91

Колеги, не Ви препоръчвам работа във фирмите: '' Столетник Стойков" и " Игъл-87", без да ги плюя излишно с една дума НЕКОРЕКТНИ СА

• 21:59 на 10.12.2010
    Анонимен потребител

ники

92

ако имам дигитал карта като искарам категориа е на ново ли се жади дигитална карта или мога да си карам с старата

• 22:19 на 14.12.2010
    Анонимен потребител

dimo

93

искам да питам трябва ли да имам стаж за ким йохансон иначе имам всички документи.Много ви благода ря

• 22:25 на 14.12.2010
    Анонимен потребител

DENI

94

относно фирмата ким йохансон прочетох много и лоши и положителни мнениея но на този етап е трудно с намирането на работа бих се радвам ако някой ми каже дали сега набират хора за работа и имат ли изобщо офис във България.МНОГО БЛАГОДА РЯ НА НЯКОЙ АКО РЕШИ ДА ПУБЛИКУВА ИНФО.

• 14:20 на 01.01.2011
    Анонимен потребител

колега-ветеран

95

Драги колеги един съвет от мен.В която и чуждестрана фирма участва ли българин заплащането
    е намалено до минимум и нередовно.Както и в ким йохансон българите които работят там на
    топличко в офисите ни тероризират и живеят на нашият гръб.Ще ВИ изброя някои некоректни
    фирми; ЕТ."ПРО-ТРАНС"-Красими Симеонов и сина му Генади Красимиров Прокопов -гр.Плевен
    Аз съм трития глупак по ред на които му платиха наполовината от 3месеца въртене вътрешно
    в ЕС. ДЖИ ЕС И ТРАНС ЕООД -гр.Враца -работи се наи малко 3-4мес.Испания-Англия.При тръгване
    се обещават 1400евро а като пристигнеш в Барцелона разбираш че си на 0,10цента на км.освен това
    не ти плащат билета за автобуса както ти е обещано.През Франция и Испания се кара предимно
    по националки.И независимо колко километра си направил ти се превеждат 980-1050евро максимум.
    В Андер Андерсен също големи обещания без реално покритие.Засега спирам но следващият път ...

Прочитане на целия коментар

• 20:52 на 02.01.2011
    Анонимен потребител

колега-ветеран

96

Драги Ники,
    след смяна на книжка,лична карта си длъжен да си
    смениш и тахокартата защото ще се разминават
    данните ви в картата и останалите документи.При
    смяна на книжката на която и изтекъл срока може
    да не сменявате тахокартата а да снимате старата
    книжка и копието да го носите неотлъчно с тахокартата
    за да сравнят данните със старата книжка.
    Но при вас освен номера в новата ВИ книжка и
    категорията ще е различна.Затова я сменете.

• 00:06 на 04.01.2011
    Анонимен потребител

Antonov

97

Daite mi info za biomet

• 13:02 на 20.01.2011
    Анонимен потребител

колега

98

колеги даите информация за Навел транс оод

• 14:08 на 22.01.2011
    Анонимен потребител

6офиор

99

Когато се накърнявят правата на Човека-това е престъпление`В цивилизованите страни такива действия се преследват от закона`Това неплащане на заплати-претоварване с по 10-15тона и шофиране до припадък са нарушения на законите`За голямо съжаление никой не търси сметка на тези -работодатели-`Във фирмите Шик кар трейдинг и Боев М3С си решават въпроса с дължимите пари към шофьорите катоги глобяват с по 500-1000лева и ето как не дължат заплати на шофьорите

• 13:39 на 23.01.2011
    Анонимен потребител

cimi

100

колеги така 6те е докато си мъл4им и аз се махнах преди месец от 6тадлер неви и трябва да по4вате там

За да публикувате нови мнения трябва да сте регистриран потребител. Можете да влезете в сайта с потребителско име и парола или да се регистрирате тук.

Регистрацията е безплатна и отнема минута.

Защо е необходима регистрация за включване във форума?

Реклама

Трудовоправна консултация

Подбрани позиции

© 2003-2014 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2014 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.
Действителни собственици на настоящото издание са Иво Георгиев Прокопиев и Теодор Иванов Захов.
mobile Към мобилната версия на сайта

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалГрадът.bgОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропа

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: SofiaEcho.com