Форум

Търсене за Търсене

въпрос към международните шофьори

• 16:15 на 27.01.2011
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.
    Анонимен потребител

ivailo744

101

Как да стана международен шофьор без стаж

• 16:27 на 27.01.2011
    Анонимен потребител

ivailo744

102

Ако някои може да ми помогне каде мога да започна като международен шофьор без стаж ще сьм ви благодарен.

• 16:28 на 01.02.2011
    Преглед на профил
    103

До #102 ivailo744" Ако някои може да ми помогне каде мога да започна като международен шофьор без стаж ще сьм ви благодарен." ЗДРАВЕЙ ИВО МОЖЕШ ДА СТАНЕШ МЕЖДУНАРОДЕН ШОФЬОР БЕЗ СТАЖ САМО ВЪВ ПЛОВДИВСКАТА ФИРМА ПИМК-ООД,ФИРМАТА ИМА ОКОЛО 500 КАМИОНА ВЕЧЕ И ВЗЕМА ВСЯКАКВИ ШОФЬОРИ,КАРА СЕ ПО ДВОЙКИ ПРЕДИМНО, ЗАПЛАЩАНЕТО Е МАЛКО НО ПЛАЩАТ ИНАЧЕ НЯМА ДА ТЕ ИЗЛЪЖАТ... ЕТО ТИ И ТЕЛЕФОНА НА ЧОВЕКА КОЙТО СЕ ЗАНИМАВА СЪС НАЗНАЧАВАНЕТО НА НОВИТЕ ШОФЬОРИ : 0887465363-ХРИСТОВ-ПИМК-ООД

• 18:09 на 03.02.2011
    Анонимен потребител

gonzo

104

какво ви е мнението за фирма М.Е.ЛИНК

• 22:49 на 03.02.2011
    Анонимен потребител

M.Marinov

105

Здравейте , знам всичко за Ким Йохансен , Ян дерик, Андреас Андерсен... Мога да помогна на всеки който желае да почне работа в Ким Йохансен... Аз работя там , и мога да заявя че като си гледаш работата тисе вдига заплатата... Това от мен....0886699099.... 300sdl@mail.bg

• 18:31 на 04.02.2011
    Анонимен потребител

Мотора

106

колеги и аз да кажа моето мнение.не се подлъгвайте в фирма КРИПС4оод.отиваш свалят ти звезди обещават заплата около 2000 2300лв. на месец. почивки отпуска през годината и тн.пътуват за скандинавските страни с камиони всичките над 1.3мил.км не ги подържат и ако нещо се прецака виновният си ти.за товарите се чака по 10и повече дни а като чакаш не взимаш и 1ст.връщаш се правиш отчет и първото те издокарват с нафтата става въпрос поне за250 до300л.и така обещаната заплата от2000 2300 става на 650 700лв. на месец и я взимаш с хиляди молби.но прочетеното в форума не е по различно за бг чорбаджиите на транспортни фирми.

• 23:09 на 07.02.2011
    Анонимен потребител

заинтересованата

107

здравейте!!! имам нужда от информация!!!! баща ми е безработен, на 46 гог, спешно търси работа като международен шофъор, но на всякъде искат мин стаж от 2 год, а той има само 10 месеца. иначе има вс необходими документи. мн спешно ни трябват пари. имаме мн заеми, а със брат ми сме студенти в софия и двамата.моля ви ако знаете някоя фирма, която търси такива служители, моля пишете ми. ще съм ви мн благодарна!!!!

• 14:18 на 08.02.2011
    Анонимен потребител

KAKAVANKATA

108

ИМАМ МНОГО ПОЗНАТИ В ТАЗИ ФИРМА
    МОЯТ СЪПРУГ ВЕЧЕ РАБОТИ ТАМ И КАЗВА ЧЕ Е СУПЕР

• 14:20 на 08.02.2011
    Анонимен потребител

KAKAVANKATA

109

ЗАБРАВИХ ДА НАПИША ЧЕ СТАВА НА ВЪПРОС ЗА ФИРМА КИМ ЙОХАНСЕН-ДАНИЯ

• 21:14 на 09.02.2011
    Преглед на профил
    110

ДО #107 "заинтересованата" ПРОЧЕТИ КОМЕНТАР #103 ТАМ Е ОТГОВОРА НА ВЪПРОСА ТИ !

• 11:36 на 10.02.2011
    Анонимен потребител

ivailo744

111

Как да намерия шофьор от фирма ПИМК ООД който да ме вземе с него и да ме обучи така ми казаха от фирмата.Ще ви бьда много благодарен.

• 16:23 на 11.02.2011
    Анонимен потребител

кемпес

112

някои 4увал ли е за сателит-м- малина борисова гр кнежа

какжи камиони има плащта ли редовно и т.н.....

• 21:42 на 11.02.2011
    Анонимен потребител

draivara

113

ба4кам в пимк 5 години.доволен сам от парите които полу4авам.кои дава по 1000 лв до франциа/1400 лева до испаниа/900 лв до германиа и наистина си полу4авам парите.

• 21:48 на 11.02.2011
    Анонимен потребител

draivara

114

иво обади се на 0888335791 тарси илиан,тои може да ти помогне да запо4нес в пимк.саветвам те да си тарпелив и коректен и наистина може да станесб тиражиа

• 11:52 на 12.02.2011
    Анонимен потребител

KEMPES

115

иво744какво стана с пимк сварзали се с илян заштото и аз сам на твоито дередже имам малко опит като втори шофьор излизал сам няколко пати в германия, белгия,франция,холандия,но само толкоз и си тарся работа като международен шофьр.драивар това за парите вярноли е на всичкили дават тези пари или само на старите.ватрешно карате ли?заштото аз несам приварженик имали релации БГ -ЕВРОПА-БГ .МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО...

• 19:05 на 12.02.2011
    Анонимен потребител

I.Ivanov

116

KEMPES, ако някой ти е казал, че пари се дават първо / а в много фирми единствено/ на определени хора е прав. Новите шофьори може да закъснеят със заплатите, ноже и да не ти платят но вие трябва да почнете от някъде! Всички БГ фирми разчитат на преходните шофьори - не им плащат :) и правят всичко възможно да има все по-вече такива. Пожелавам на всички нови колеги да попаднат на сериозни фирми.

• 23:25 на 12.02.2011
    Анонимен потребител

кемпес

117

мерси И.ИВАНОВ знам че е така аз патувам с едно приятелче от атама транс когато има товар за двоика и няма проблем но такива фирми са рядкост дано имаме касмет и начинаещете.късмет и на теб и безавариен на всички колеги.

• 13:23 на 14.02.2011
    Анонимен потребител

5Q

118

Колеги вярноли е че в Шик кар и Боев М3С не плащат заплатите като ги глобявали с по 500-1000лв И вярно ли е че не се прибират по 1-2месеца А вярно ли е че не ползват дневни и седмични почивки А това че претоварват по 5-10тона А вярно ли е че ги карат да пишат фалшиви пътни листи неотговарящи на тахограф и товарителница А вярно ли е че в гаража на Шик кар в Кнежа е пребиван шофьор и дори са щели да го палят с нафта Ако всичко това е истина значи че ще почвам там работа Да му мислят тези които не са си вземали заплатите за 2010г

• 12:00 на 16.02.2011
    Анонимен потребител

5Q

119

Реклама за Боев м3с и Шик кар трейдинг

Ако има някои възможност да разбере колко стотин шофьора са минали през Шик кар трейдинг(Боев м3с)за последните 4 години и че 70процента са затънали в блатото на мизерията-Едва ли ще си помисли за работа при тия гъзове смрадни

• 12:25 на 16.02.2011
    Анонимен потребител

6oфиор

120

шикарчета вие да не сте мазохистчета бе Или може би чакате да паднат на коча мъдите АААА Да ама не Горите кат оня дето са щели да го палят шефовете Ви или като този каде са щели да му режат ушите Те да са му отрезали оная работа за камшик-да има с кво да бият жените си по гъзерите

• 14:04 на 17.02.2011
    Анонимен потребител

5Q

121

Не е ли нагло от страна на Шик кар трейдинг да заведат дело срещу шофьор откраднал 200л.нафта .А защо полицията в Кнежа и прокуратурата не заведоха дело на Шик кар трейдинг за това,че на същия11.09.2009г. пребиха шофьор в гаража на фирмата?В крайна сметка вместо да си получи към 10000лв.от заплати,осъденият и дължи над300лв.Ако тези цървули си плащаха редовно,нямаше да се стига до всичко това.На всеки му трябваха пари за да си прати детето на 15.09на училище.

• 11:23 на 18.02.2011
    Анонимен потребител

5Q

122

Има ли шофьор в България който може да каже нещо хубаво за фирмите Шик кар трейдинг и Боев м3с?Въпросът ми е най-вече към работилите в тези фирми.Шофйорите на тези фирми станаха за смях пред колегите си от другите транспортни фирми.Те момчетата не са мазохисти,това е ясно.Просто си чакат забавените заплати-които ще вземат-----ама друг път.

• 11:53 на 18.02.2011
    Анонимен потребител

I.Ivanov

123

5Q, погледни тук колко много са писали българските шофьори за БЪЛГАРСКИТЕ РАБОТОДАТЕЛИ. http://www.driverbg.net/cgi-bin/complain

• 20:42 на 19.02.2011
    Анонимен потребител

ivan

124

Някой може ли да ми каже нещо за австрийската фирма Щадлер ?

• 21:17 на 19.02.2011
    Анонимен потребител

любопитка

125

А аз искам да попитам шофьорите докато пътуват спират ли да уринират и мастурбират и дали ползват услугите на магистралките, защото веднъж видях един камион спрял на магистралата за Враца и беше спуснал завеси в кабината.

За да публикувате нови мнения трябва да сте регистриран потребител. Можете да влезете в сайта с потребителско име и парола или да се регистрирате тук.

Регистрацията е безплатна и отнема минута.

Защо е необходима регистрация за включване във форума?

Реклама

Подбрани позиции

© 2003-2014 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2014 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.
Действителни собственици на настоящото издание са Иво Георгиев Прокопиев и Теодор Иванов Захов.
mobile Към мобилната версия на сайта

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалГрадът.bgОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропа

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: SofiaEcho.com