Форум

Търсене за Търсене

въпрос към международните шофьори

• 13:08 на 28.03.2012
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.
    Преглед на профил
    176

Здравейте
    Търся си работа като шофьор имам всички категории дигитална карта психо но като чуят че нямам стаж и до там кажете някоя фирма където вземат без стаж

• 10:29 на 29.03.2012
    Преглед на профил
    177

Кажете нещо за "Юроспийд",в с.Петърч?

• 19:38 на 25.04.2012

Цитирам..
    ------------------------------------------------
    korado80
    Здравейте
    Търся си работа като шофьор имам всички категории дигитална карта психо но като чуят че нямам стаж и до там кажете някоя фирма където вземат без стаж
    -----------------------------------------------
    Аз съм със същият проблем

• 23:50 на 30.04.2012
    Преглед на профил
    179

В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА В НАВЕЛТРАНС -НАВИГАТОР ЛОГИСТИК. НАВЕЛТРАНС Я ЗАКРИХА 2009 ГОДИНА ЗАЩОТО ДЪЛЖАХА МНОГО ПАРИ НА СЕРВИЗИ МАГАЗИНИ ЗА ЧАСТИ И НА КОЛЕГИ ПО ТОЗИ НАЧИН СЕ СПАСИХА ДА НЕПЛАЩАТ. ВЕДНАГА ТАЗИ ФИРМА Я ПРЕИМЕНУВАХА В НАВИГАТОР ЛОГИСТИК. РАБОТИЛ СЪМ И В ДВЕТЕ ФИРМИ . ОТКАКТО Я ПРЕИМЕНУВАХА СТАНА НЕПОНОСИМО ВИСЯЛИ СМЕ ПО ПЪТИЩАТА ДА ЧАКАМЕ ДА НИ ПРИВЕДАТ ПАРИ ЗА МАГИСТРАЛИ И ГОРИВА НАЛИ СЕ СЕЩАТЕ ЧЕ КАТО НЯМАТ ПАРИ ЗА ТЕЗИ НЕЩА НЯМА КАК ДА ИМА И ЗА ЗАПЛАТИ. НА МЕН МИ ДЪЛЖАТ 5 000 ЕВРО ИМАШЕ КОЛЕГА И С 8 000 ЕВРО КОЙТО БЕ РАБОТИЛ 14 ГОДИНИ В ФИРМАТА И Е КОМШИЯ С МАНГАЛА. ТОЗИ СЪЩИЯ ЦИГАНИН ( ГОВОРЯ ЗА ШЕФА НА ФИРМАТА ) БЛИЗО 1 ГОДИНА КАРА В ДАНИЯ КАМИОН БЕЗ ДА ИМА КНИЖКА ЗА ТОВА- АБСОЛЮТЕН НАГЛЕЦ ДОКАРАХА ХОРАТА ДО ПРОСЕШКА ТОЯГА. НА ДЪБЛИН СРЕЩНАХ КОЛЕГА КОЙТО БЕ РАБОТИЛ ПРИ ТЯХ 10 Г. И ГО БЕХА ЗАВЛЕКЛИ 12 000 МАРКИ НА ОНОВА ВРЕМЕ АКО ИМА НЯКОЙ КОЙТО Е УЖИЛЕН КАТО МЕН ОТ ТЯХ ПИШЕТЕ ЗА ДА СЕ СЪБЕРЕМ ПОВЕЧЕ КОЛЕГИ ЗА ДА ГО РАЗОБЛИЧИМ ПРЕД ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ ПРИ...

Прочитане на целия коментар

• 13:33 на 15.05.2012

Цитат:

Телефон за контакт 0885 711 277 - наемаме без стаж при перфектни условия. Повече подробности при обаждане.
    Фирмата е в София

• 01:04 на 15.06.2012
    Преглед на профил
    181

Здравейте на всички колеги,шофьор без опит съм в коя фирма мога да започна работа да натрупам опит защото това се оказа голям проблем да си намеря работа като тираджия.Предварително ви благодаря.

• 18:31 на 18.06.2012
    Преглед на профил
    182

Здавйте и от мен, какво ще правим като нямяме меж.стаж а имаме категории , АДР, диг.карти , компетентности и прочиее кои път ще хващаме незнам ? Ако има някой да знае за фирма която взема с по малко от 2 г стаж да сподели ако не му е проблем ! Мерси .

• 21:24 на 18.06.2012
    Преглед на профил
    183

от русе съм

• 10:46 на 29.06.2012
    Преглед на профил
    184

Цитирам..
    korado80
    Здравейте
    mitkohavov
    Знам каде може да по4нете но да не правя реклама за пове4е инфо 0877994461

• 17:20 на 30.06.2012
    Преглед на профил
    185

някои знае ли закона за задалжителното заплащане на заплата по карта което трябва да получават шофьорите

• 17:25 на 30.06.2012
    Преглед на профил
    186

моля ако знае нещо за този нов закон моля отговорете ми за задължителното заплащане на заплата по карта на международните шофьори

• 16:38 на 09.07.2012
    Преглед на профил
    187

ЗДРАВЕЙТЕ КОЛЕГИ ,
    МОЛЯ ТЕЗИ ОТ ВАС КОИТО СА ИМАЛИ ВЗАИМООТНОШЕНИЯ С ФИРМА 'СПАЙДЕР ТРАНС" ООД И СА ОСТАНАЛИ ИЗЛЪГАНИ И НЕ СА ПОЛУЧИЛИ ТРУДОВИТЕ СИ ВЪЗНАГРАЖДЕНИЯ - ДА СЕ СВЪРЖАТ С МЕН АКО ЖЕЛАЯТ, ЗА ДА ИМ ПРЕДЯВИМ КОЛЕКТИВЕН ИСК . ДОКОЛКОТО ЗНАМ НЕ МАЛКО КОЛЕГИ СА "ИЗГОРЯЛИ ' ПРИ ТЯХ .АЗ СЪЩО СЪМ ЕДИН ОТ ТЯХ.
    rumen_0313@mail.bg

• 19:30 на 22.07.2012
    Преглед на профил
    188

здр колеги един савет никога не работете в "строи-спед"софииско/девниниска фирма по извесни са с цимента буритата това е наи лажливата транспортна фирма НЕ ПЛАщАТ ЛАЖАТ МНОГО И С НАФТА НА БУТват упражителят им един мазен лажлив ПЕД....Т софиянец много лаже тояс една дума подиграват се с шофьорите работиш и накрая вместа пед.ла софиянец да ти плаща жалтите стутинки тои иска ти да му плащаш а и искат с 25-29тона полезен товар да гори 32л/100км пуснали обява тарсят шофьори заплата 600-800лв -ха-ха лажа голяма които му се работи за без пари и да плаща на работодателя си лажливия пед.л софииски това е фирмата

• 12:13 на 14.09.2012
    Преглед на профил
    189

здравейте скоро взех Е-категория и няман опит кажете каде мога да почна да натрупам опит някакво мнение за ПИМК-пловдив.благодаря предварително

• 13:20 на 21.09.2012
    Преглед на профил
    190

Някой може ли да каже нещо за Спътник 96?

• 12:27 на 25.09.2012

Някой може ли да ми каже как се сега международните шофиори как е заплашпатено и дали си заслужава? Благодаря ви предварително.

<a href=" www.xn--80aabcdic5abbc2a1ad7be9a.com ">Блиндирани Врати, Метални Врати, Метални Решетки, Монтаж Врати</a>

• 09:00 на 02.10.2012
    Преглед на профил
    192

колеги,биагаите отфирма стад близнакоф,краде пари от нас,накраиа като се прибере6 от фатре6но си измисла нафти норми и не ти дафа никакфи пари...

• 23:02 на 18.10.2012
    Преглед на профил
    193

Цитирам..
    korado80
    Здравейте
    mitkohavov
    Знам каде може да по4нете но да не правя реклама за пове4е инфо 0877994461 загубих си тел сега сам с 0988852726

• 00:57 на 16.11.2012
    Преглед на профил
    194

Искам да попитам някой знае ли нещо за EHD Транс? Фирмата до колкото ми е известно има седалище в Търговище, ако не се лъжа. Благодаря предварително.

• 18:05 на 15.02.2013

Здравейте колеги,хайде ако някой знае някоя фирма или някой който се нуждае от колега,да ми се обади.Предварително благодаря.ШОФЬОР.

saliev

• 10:15 на 04.03.2013

Търся си работа като шофьор имам всички категории дигитална карта психо и др.Търся работа вътрешно в Европа.За връзка с мен тел.0894991439.

saliev

• 13:25 на 05.03.2013
    Преглед на профил
    197

попови крг оод-пловдив (с.иоаким груево) ,не плащат и правят смени постоянно.пазете се

• 13:27 на 05.03.2013
    Преглед на профил
    198

попови крг оод-пловдив(с.иоаким груево) не плащат и лажат

• 11:25 на 24.03.2013

За Стидан 97,поредният изгорял съм от тази фирма,става въпрос за меж.превози.Не плащат,все си вътре с горивото.Как не се паднах на една стабилна фирма тук в България?Отчаян съм хора.Търся,търся работа и все попадам на такива некадърни фирми.Ако някой търси коректен човек за работа като мен(не да се хваля)нека ми се обади,ще кажа само че имам опит вътрешно в Европа,необходимите документи,бивш военен съм(обичам точността и уважението).На 38г.съм от София.Благодарен ще съм ако някой ме потърси.Тел.за връзка с мен-0894991439.
    saliev

saliev

• 11:28 на 24.03.2013

За Стидан 97,поредният изгорял съм от тази фирма,става въпрос за меж.превози.Не плащат,все си вътре с горивото.Как не се паднах на една стабилна фирма тук в България?Отчаян съм хора.Търся,търся работа и все попадам на такива некадърни фирми.Ако някой търси коректен човек за работа като мен(не да се хваля)нека ми се обади,ще кажа само че имам опит вътрешно в Европа,необходимите документи,бивш военен съм(обичам точността и уважението).На 38г.съм от София.Благодарен ще съм ако някой ме потърси.Тел.за връзка с мен-0894991439.
    saliev

saliev

За да публикувате нови мнения трябва да сте регистриран потребител. Можете да влезете в сайта с потребителско име и парола или да се регистрирате тук.

Регистрацията е безплатна и отнема минута.

Защо е необходима регистрация за включване във форума?

Реклама

Подбрани позиции

© 2003-2014 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2014 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.
Действителни собственици на настоящото издание са Иво Георгиев Прокопиев и Теодор Иванов Захов.
mobile Към мобилната версия на сайта

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалГрадът.bgОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропа

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: SofiaEcho.com