Форум

Търсене за Търсене

въпрос към международните шофьори

• 11:08 на 27.03.2013
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.

Търся работа колеги,но само докато разговарям с някои работодатели разбирам че лъжат.Затова винаги търся първо информация за дадена фирма.За съжаление фирмите които са ме потърсили,никак не пише нещо добро за тях.Отчаян съм ужасно.

saliev

• 13:47 на 27.03.2013
    Преглед на профил
    202

До Салиев: Колега не можеш да си представиш колко си прав!!!
    В момента работя в една """фирмичка "" в която вместо да те мотивират да работиш , те правят точно обратното.
    Вместо да ти дадат те гледат как да ти вземат .
    Та питам аз къде в момента за международен шофьор ти плащат 6,5 ст на километър защото не мен толкова ми плащат ,вярно карам камионче 7,5 тона отговорностите ми са както и на другите колеги ,заплаща ми се и товароразтоварната дейност и така за един курс който е не по малко от 6000 км аз взимам преко сили 700 750 лв с хамалуването.Та имах ''Наглостта'' да кажа на новият ни ''спедитор'' че е крайно некомпетентен и той ми се разсърди като малко момченце вместо да застане като мъж и да признае грешката си ,която в случая наистина беше допуснал и сега вместо да пътувам си седя вкъщи ,защото си позволих да му го кажа в очите. Да подчертая само че въпросният ''спедитор'' идва от Вили бетс като там е заемал длъжност ОТЧЕТНИК а не...

Прочитане на целия коментар

• 11:40 на 29.03.2013

То сега и аз съм си вкъщи,но нали знаеш готовите пари бързо свършват,а и не изкарваме кой знае колко.Съгласен съм с теб ,обаждат ми се някои фирмички,но много ми е трудно да им се доверя колега.Може би тия дни ще почна в някоя,макар пак ще е на риск,но без средства живее ли се.Пак ще рискувам,няма как.Чувал съм за Вили бетс,а и никога не бих работил за тази фирма,много се изказаха за нея.Общо взето във нашата страна почти всички фирми са като нея.Аз съм от 2-3 години в този бранш,и разбрах че тази работа е крайно неблагодарна,но като съм шофьор какво да правя,цял живот това съм правил и правя до сега.До сега смених 3 фирми и трите бяха некоректни,това са да знаеш ЕРАС СПЕД на Владица Петровски(македонец отКуманово)но има офис във Кюстендил,която не съм я виждал...СТИДАН-97.Пази се от тях,там пари няма.Но приказки има до безкрай.

saliev

• 12:35 на 29.03.2013

Търся си работа като шофьор имам всички категории дигитална карта психо и др.Търся работа вътрешно в Европа.За връзка с мен тел.0894991439.,
    saliev.скупе-тигара491(с английски букви)

saliev

• 18:39 на 06.04.2013

Добре че го има този форум колеги,който наистина ни е много полезен.Докато в драйвер.бг напишеш ли нещо против някоя фирма те блокирват.Поне да си го закрият този сайт.Искам да кажа нещо относно обявите които се публикуват в някои сайтове,това е че съм кандидатсвал вече безброй пъти,а ефект няма.Говоря специално за Джобс.бг.А иначе кризата се усеща жестоко.Обаждат ми се понякога но само докато чуя името на фирмата ,се отказвам.Та затова тези проблемни наши фирмички вечно търсят шофьори като нас.Просто наистина вече се отчаях,как един свестен работодател не се обади не знам.Жал ме е за всички нас шофьорите,които се бъхтим по пътищата,отделно че рискуваме живота си,но кой ни мисли нас.Може би прекалявам с това търсене на работа,админа да ме извини,но пак ще повторя.Че все още си търся работа като шофьор,работил съм вътрешно в Европа,на 38г.съм от София.Тел.за връзка -0894991439 ,скайп-тигара491(на латински).Очаквам да ми се обади все някой.

saliev

• 17:43 на 08.04.2013

колеги,някой има ли представа за фирма АТРОКС ЛОГИСТИК.Имам предложение от нея и търся отзиви-благодаря педварително

az

• 13:31 на 29.07.2013

Здравейте колеги,искам и аз да ви предпазя от фирма ДХВ ЛОГИСТИК(това е бившата Велекс транс)почнах там и пореден път попадам на некоректно отношение.Работиш а не получаваш нищо.Освен обещания.Затова сменят шофйорите като носни кърпички или те сами напускат.За съжаление почти повечето фирми постъпват така с нас,вече се чудя къде да отида.

saliev

• 11:27 на 07.08.2013

Здравеите всички,питането ми е някои може ли да ми каже къде в Пловдив или София мога да почна работа като нямам стаж щото явно това си е проблем както виждам,и по възможност да се не набуча на някоя хептен некоректна фирма-0876103553 ако някои все пак иска да звънне директно

• 09:17 на 04.10.2013

Здравейте,шофьор съм на тежкотоварен камион,в момента съм в процес на търсене на работа.Понеже все попадам на некадърен работодател,аз все пак вярвам че има поне един такъв съвестен работодател(дано).Затова ако някой си търси шофьор нека ми се обади или ми пише.За себе си мога да кажа че съм бивш военен,бих могъл да работя като автобусен шофьор,имам опит на Тир вътрешно в Европа,багерист,автокранист-до 16т.и др.Тел.за връзка с мен-0894991439.София.

saliev

• 11:48 на 07.10.2013

Търся работа като шофьор на теж.камион,на 39г.съм от София.Имам 2 години опит в цяла Европа.Очаквам обаждания от съвестни и коректни работодатели.Очаквано заплащане на твърдо.

saliev

• 11:49 на 07.10.2013

Търся работа като шофьор на теж.камион,на 39г.съм от София.Имам 2 години опит в цяла Европа.Очаквам обаждания от съвестни и коректни работодатели.Очаквано заплащане на твърдо.ТЕЛ.+359896752265

saliev

• 09:54 на 15.10.2013

Търся работа като шофьор на теж.камион,на 39г.съм от София.Имам 2 години опит в цяла Европа.Очаквам обаждания от съвестни и коректни работодатели.Очаквано заплащане на твърдо.

saliev

• 14:00 на 16.10.2013

Така е колеги някои са доволни-някои не са,аз се падам към недоволните засега.Но какво да се прави харесвам си професията,но проблема е че имаме тези недоразумения относно плащането.Вярно е че където има българска връзка,там е измета.И заради това много ще си патим.Писна ми от некоректни работодатели,а виждате ли кой съм аз?Захванах се и аз преди 1 месец временно по заместване във фирма СИЛВЕР СТАР ЛОГИСТИК ООД(с офис във Самоков)фирмата работи към уж голямата френска Кокел.Пълни мошенници.Върнах се преди дни и сега трябва да го гоня за да си взема парите.За съжаление няма такава читава фирма в Бг.която си гледа работата.Отчаян съм ужасно.

saliev

• 09:49 на 24.10.2013

За /САЛИЕВ/-наборе във всички саитове си се постнал и единствено и само мрънкаш,науì се да Бачкаш и ще постигнеш уважение и по добро отношение и ще си вземаш парите на време

• 13:38 на 26.12.2013

до баймитъо73.Наборе не ме познаваш никак даже.Аз си работя и то много,мрънкам защото ми е писнало от измамници които не зачитат труда на шофьорите.Ние да не би от кеф да излизаме в чужбина?

saliev

• 08:15 на 04.03.2014
    Преглед на профил
    216

някой чувал ли е нещо за ТОЛЛМИ ЛОГИСТИК в Чехия

• 17:07 на 28.05.2014
    Преглед на профил
    217

Работа в фирма Игъл-87 ЕООД от близо година и съм доволен. За сега нямам забавяне на пари и всичко уговорено съм си взел. Не мога да кажа че е лесна работата но си заслужава.

• 21:06 на 22.06.2014
    Преглед на профил
    218

здравейте млад и амбициозен шофьор за сега с категория ( С) с дигитална карта и карта за компетентност.Желая да работя тази работа от малък и тарся да натрупам опит!!! Някой ако знае за работа с тая категория? да пише или тел:0899 30 30 41 Стоян

• 17:51 на 09.07.2014

баи течо плаштат редовно аз работа 1 година и ниамам проблем с парите не се нарушава 12000/13000км на мес.0,12е на км.

• 17:59 на 09.07.2014

абе чета верно тоз салиев мн фирми сменил е не му плаштат дали проблема е само вав фирмите

• 18:05 на 09.07.2014

за корекните колеги да пробват фирмата купува камиони тел е 0886 477 377 да искат инфо за транспортната фирма има и месокомбинат с това име или в испаниа 0034667369322

За да публикувате нови мнения трябва да сте регистриран потребител. Можете да влезете в сайта с потребителско име и парола или да се регистрирате тук.

Регистрацията е безплатна и отнема минута.

Защо е необходима регистрация за включване във форума?

Реклама

Трудовоправна консултация

GLOBUL – Да поговорим за бъдещето!

Платена публикация

GLOBUL – Да поговорим за бъдещето!

Подбрани позиции

© 2003-2014 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2014 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.
Действителни собственици на настоящото издание са Иво Георгиев Прокопиев и Теодор Иванов Захов.
mobile Към мобилната версия на сайта

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалГрадът.bgОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропаForeign Policy - България

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: SofiaEcho.com