Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук. Разбрах
Форум

Търсене за Търсене

въпрос към международните шофьори

• 10:59 на 17.04.2015
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.

Здравейте и аз съм нов още в бранша. Гледам една обява от много време все я пускат из джобса. Някой има ли някво инфо за - ЕВРО ФОРЕСТ ИНТЕРНАЦИОНАЛ - ООД. Плащат ли, как е ситуацията там. Мисля днеска да пращам за там, но искам да знам дали не са някви измманици , като през седмица-две имат обява.

• 14:33 на 17.04.2015
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.

Имам познат, който работи там и засега е много доволен от заплащането. Пътуват май само до Полша и плащали веднага.

• 23:22 на 28.09.2015
    Преглед на профил
    228

Здравейте колеги знае ли някой нещо за СТАД БЛИЗНАКОВ ОК ЛИ Е ФИРМАТА ИЛИ НЕ МИСЛЯ ДА ПОЧВАМ РАБОТА ТАМ. БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО.

• 19:24 на 17.11.2015
    Преглед на профил
    229

Ще имам ли затруднения...

Здравейте! Започвам курсове категория Ц и след година мисля да взема Ц+Е. Говоря френски и английски. Преди известно време бях в затвора и съм освободен предсрочно. Един път и съм осъждан, но нямам забрана за пътуване извън страната. Ще имам ли затруднения при намирането ми на работа като международен шофьор?

За да публикувате нови мнения трябва да сте регистриран потребител. Можете да влезете в сайта с потребителско име и парола или да се регистрирате тук.

Регистрацията е безплатна и отнема минута.

Защо е необходима регистрация за включване във форума?

Реклама

Трудовоправна консултация

© 2003-2016 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново . Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2016 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.
Действителни собственици на настоящото издание са Иво Георгиев Прокопиев и Теодор Иванов Захов.
mobile Към мобилната версия на сайта

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалГрадът.bgОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропа

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: SofiaEcho.com