Форум

Търсене за Търсене

Уведомление по чл. 62, ал.4

• 09:19 на 30.04.2009
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.
    Анонимен потребител

Кети

1

Хора, кажете къде пише черно на бяло че трябва да подам уведомление по чл. 62, ал.4 при промяна наименованието на длъжността, подчертавам наименованието. За какво иде реч - ей така ни в клин ни в ръкав решиха, че длъжността "кредитен инспектор", ще се казва "експерт кредитиране". Нищо друго не се променя, и най-вече код НКПД се запазва. Е какво да правя, искат доп.споразумение, искат и да го регистрирам в НОИ. Какво да регистрирам в НОИ, като на всичкото отгоре в програмата на НОИ за този код излиза съвсем друго наименование. Според мен аз не преназначавам никого за да подавам уведомление, просто провеням наименованието на длъжността!

• 09:47 на 30.04.2009
    Преглед на профил
    2

Кети, в чл. 66 ал.1 е упоменато минималното съдържание на трудовия договор. В същия чл. 55, ал.1, т.2 е посочено наименование на длъжността. Всяко изменение в съдържанието на договора съгласно чл.62, ал.4 трябва да се регистрира. За кодовете вече не съм сигурна! Може да се посъветваш с НОИ или някой друг да те посъветва, който знае повече....

• 13:46 на 30.04.2009
    Анонимен потребител

Кети

3

Благодаря Лората, ще се посъветвам и с НОИ, но ти ме насочи да мисля за съдържанието на трудовия договор като цяло, което аз сутринта просто пропуснах, благодаря ти още веднъж и желая на всички весели празници

• 15:18 на 30.04.2009
    Преглед на профил
    4

Няма защо и аз благодаря:) Весели празници и пълноценна почивка:)

• 11:13 на 18.05.2009
    Анонимен потребител

Дида

5

Моля Ви помогнете в годините при назначаване и освобождаване са допуснати доста грешки и сега се падна на мен честта да ги оправям. Поисках списък от Нап да видя кой и какви служители се водят на работа във фирмата и излязоха лица които са били освободени през годините, но се водят още на работа според справката Какво трябва сега да направя започнах да пускам коригиращо уведомление, но се замислих дали да не пусна първо заличаване на подадено грешно и после редовно уведомление за прекратяване на договор, моля ако някой е имал същия проблем да ме насочи точно какво трябва да се направи

• 13:56 на 17.06.2009
    Анонимен потребител

Анита

6

Подава ли се уведомление по чл. 62 при въвеждане на непълно работно време?

• 15:41 на 24.11.2009
    Анонимен потребител

биляна

7

Колеги,бихте ли ми отговорили - при сключване на допълнително споразумение трябва ли да го обявим в нап

• 08:51 на 13.03.2010
    Анонимен потребител

Сто

8

Естествено!

• 14:43 на 13.03.2010
    Анонимен потребител

777

9

Не бих казал, че е естествено, зависи какво променяте с допълнителното споразумение.

• 14:34 на 25.12.2011
    Преглед на профил
    10

Здравейте, имам следния проблем, поисках списък от НАП и се оказа ,че в списъка има лица освободени през 2010 год; които се водят още на работа.Моля Ви дайте съвет какво да направя !

• 10:40 на 04.02.2012

При влизане в сила на нова структура в общинска админстрация от старши експерт минавам в младши експерт .Месечното ми възнаграждение дали ще бъде намалено?

За да публикувате нови мнения трябва да сте регистриран потребител. Можете да влезете в сайта с потребителско име и парола или да се регистрирате тук.

Регистрацията е безплатна и отнема минута.

Защо е необходима регистрация за включване във форума?

Реклама

Трудовоправна консултация

Подбрани позиции

© 2003-2014 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2014 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.
Действителни собственици на настоящото издание са Иво Георгиев Прокопиев и Теодор Иванов Захов.
mobile Към мобилната версия на сайта

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалГрадът.bgОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропаForeign Policy - България

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: SofiaEcho.com