Регистрация

Форум

Търсене за Търсене

Освободен от длъжност по чл.71, ал.1 от КТ

  • 17:15 на 26.01.2011
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.

    Привет ! Преди няколко дни бях освободен от длъжност от фирма X по осн. чл.71 ал.1 от КТ. Искам да попитам, имам ли право на обезщетение, мога ли да се регистрирам в бюрото по труда и да получавам помощи за периода, за който съм безработен ? Стажът ми във фирмата беше 5 месеца, при изпитателен срок 6 месеца според трудовия договор.

  • 19:41 на 26.01.2011
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.
    Анонимен потребител

    aswin

    2

    1. Работодателят Ви дължи обезщетение на основание чл.224 ал.1, пропорционално на отработените дни.
    2. Ако имате отработени 9 месеца през последните 15 месеца имате право на обезщетение от БТ.

  • 15:10 на 02.04.2011
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.

    хей здравей:)още ли си във Варна или в Силистра?

За да публикувате нови мнения трябва да сте регистриран потребител. Можете да влезете в сайта с потребителско име и парола или да се регистрирате тук.

Регистрацията е безплатна и отнема минута.

Защо е необходима регистрация за включване във форума?

Реклама

Подбрани позиции

© 2003-2014 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2014 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.
Действителни собственици на настоящото издание са Иво Георгиев Прокопиев и Теодор Иванов Захов.
mobile Към мобилната версия на сайта

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалГрадът.bgОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропа

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: SofiaEcho.com