Регистрация

Главен счетоводител

24 Ное 2014 | Показана 339 пъти

  • Работна сфера:
    Счетоводство,  контрол,  финанси
  • Референтен номер:
    ГСЧ
  • Задължения и отговорности:
    - Планира, организира и ръководи счетоводната политика и дейности в дружеството;
    - Изготвя финансови отчети на месечна, тримесечна и годишна база. Изготвяне на годишни данъчни декларации;
    - Осъществява контрол върху точното и прецизно изпълнение на задачите от служителите в счетоводен отдел;
    - Опит със цесии и стокови борси, ще се счита за предимство;
    - Участва в изготвянето на годишния бюджет;
    - Взима дейно участие при ревизии и одити (опита с големи международни одиторски компании, ще се смята за предимство);
    - Участва в създаването и актуализирането на процедурите, свързани със счетоводството и финансовата политика на фирмата;
    - Периодично изготвя отчети и анализи за нуждите на компанията и управлението;
    - Поддържа връзка с всички институции и външни контрагенти, свързани с конкретните отговорности.
  • Минимален стаж на подобна позиция:
    5-10 год.
  • Изисквания към кандидатите:
    - Висше икономическо образование;
    - Минимум 5 години опит като Главен счетоводител;
    - Отлични познания на нормативните актове, свързани със счетоводната отчетност, вътрешния финансов контрол, данъчното и осигурително право;
    - Знания и опит с международните счетоводни стандарти, ДДС, митнически режим и изготвяне на консолидирани отчети;
    - Отлични технически и организационни умения - SAP и MS Office;
    - Oпит в изграждането и управлението на счетоводен екип;
    - Умения за решаване на проблеми в динамична и променяща се среда;
    - Аналитично мислене;
    - Отговорност, лоялност и професионално отношение към работата;
    - Владеене на английски език – писмено и говоримо.
  • Предимства на кандидатите:

  • Градове:
    София
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Фирмата предлага:
    - Придобиване на специфични познания и умения в атрактивна работна атмосфера;
    - Много добро възнаграждение и служебен автомобил;
    - Динамична и предизвикателна работа среда, осигуряваща възможности за професионално развитие и реализация.
  • Възнаграждение:
  • Документи за кандидатстване:
    CV

  • Предпочитан начин за получаване на документите:
    nikolay.dobrev@manpower.bg
  • Крайна дата за приемане на документи:
    12/12/2014
  • Име на фирмата: Manpower Bulgaria

    Индустрия/бизнес сектор: Консултантска дейност

    Допълнителна информация: ManpowerGroup® (NYSE: MAN) - световен лидер при новаторските решения, свързани с човешкия капитал, създава и предоставя ключово значими решения, които помагат на клиентите ни да постигнат бизнес целите си, като повишат своята конкурентноспособност.

    Адрес за изпращане на документи: бул. Ситняково 39А, София/Бул. България 4 ет.3 Пловдив 4000/Ул. Радко Димитриев 7 ет.1 Варна 9000/Ул. Христо Ботев 81 ет.3 Бургас 8000

    Е-mail: Nikolay.dobrev@manpower.bg

    Телефон: +359 2 9426811, +359 52 633228, +359 56 530156, +359 32 941654

    ПОВЕЧЕ ЗА ТАЗИ КОМПАНИЯ В: Форума, Съдържанието на сайта, Capital.bg, Dnevnik.bg

  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

Реклама

Подбрани позиции

© 2003-2014 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2014 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: SofiaEcho.com