Регистрация

Старши Конструктор /Ръководител звено

10 Яну 2017 | Показана 3563 пъти

  • Работна сфера:
    Инженерни и технически дейности
  • Референтен номер:
    СКРЗ
  • Задължения и отговорности:
    Искате да продължите своята кариера в добра компания?

    Менпауър България ви предоставя възможноста да се присъедините към конструктивният отдел на своя клиент -  успешно развиваща се международна производствена компания на позиция

    Основните отговорности за позицията включват:
    • Управление на звено от конструктори, отговарящо за конструирането на изделия от определен стълб от продуктовата гама на фирмата.
    • Отговорност за правилното конструиране на машини, сглобени единици и детайли и технологична екипировка от продуктовата група, за която отговаря звеното, което ръководи.
    • Разпределяне на работата в отдела съобразно нуждите на конструирането.
    • Отговорност за верността на извършените якостни и размерни изчисления на конструираните от него изделия и екипировка.
    • Отговорност за качеството на разработените от него технологични документи – инструкции, операционни схеми, ръководства за работа.
    • Спазване на действащите задължителни стандарти и наредби при конструиране на машини и технологична екипировка.
    • Следене за адаптирането на документи от английски език – чертежи и инструкции.
    • Участие в изпитанията на опитните образци на проектираните от него изделия.
    • Изготвяне на програми за обучение на служителите в звеното и следене за тяхното изпълнение.
  • Минимален стаж на подобна позиция:
    2 год.
  • Изисквания към кандидатите:
    Подходящият кандидат притежава:

    • Висше техническо образование – Машинен инженер или близка специалност;
    • Минимум 2 години  опит като конструктор;
    • Опит в ръководене на екип от служители;
    • Умения за разработване и четене на техническа документация;
    • Добро владеене на технически английски език;
    • Отлична компютърна грамотност;
    • Опит в работата със специализиран софтуеър - Auto CAD / Solid Works / Pro-engineer или др.
    • Способност за вземане на самостоятелни решения и организационен опит.

    Ако отговаряте на посочените по-горе изисквания, ние можем да Ви предложим да разгърнете своя потенциал във водеща международна компания.

    Предложението ни Ви се струва интересно? Моля, изпратете ни своето детайлно CV.Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.Ще се свържем само с одобрените кандидати.

    Очакваме Ви!

    Mенпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033/20.04.2016г.

  • Градове:
    Русе, Габрово, Шумен, Разград, Търговище
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Фирмата предлага:
    Фирмата предлага входящо обучение, коректно отношение,  добро възнаграждение и отлични възможности за прилагане на най-добрите практики в работата.
  • Документи за кандидатстване:

  • Име на фирмата: Manpower Bulgaria

    Индустрия/бизнес сектор: Консултантска дейност

    Допълнителна информация: ManpowerGroup® (NYSE: MAN) - световен лидер при новаторските решения, свързани с човешкия капитал, създава и предоставя ключово значими решения, които помагат на клиентите ни да постигнат бизнес целите си, като повишат своята конкурентноспособност.

    Адрес за изпращане на документи: бул. Ситняково 39А, София/Бул. България 4 ет.3 Пловдив 4000/Ул. Радко Димитриев 7 ет.1 Варна 9000/Ул. Христо Ботев 81 ет.3 Бургас 8000

    Е-mail: dobrina.ilieva@manpower.bg

    Телефон: +359 2 9426811, +359 52 633228, +359 56 530156, +359 32 941654

    ПОВЕЧЕ ЗА ТАЗИ КОМПАНИЯ В: Форума, Съдържанието на сайта, Capital.bg, Dnevnik.bg

  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

кариера с

Реклама

Реклама

© 2003-2017 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново . Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2017 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.