Eксперт в Одобрение на кредити за МСП и корпоративни клиенти

11 Яну 2017 | Показана 3491 пъти

  • Работна сфера:
    Банкови,  финансови,  застрахователни услуги
  • Референтен номер:
    6137
  • Задължения и отговорности:
    - Извършва кредитен анализ на малки, средни и големи предприятия
    - Изготвя мотивирано становище относно риска по кредитни сделки на МСП / корпоративни клиенти
    - Взема решения за отпускане на кредити в делегираните му / й компетенции
    - Контролира спазването на вътрешнонормативната база, свързана с кредитния процес; както и съответствието на декларираните от кредитоискателите данни с тези в ЦКР, НОИ, АПИС и други източници
    - Участва активно в общи задачи за отдела и банката, като изготвяне на кредитни политики, даване становища за продукти, подпомагане на проекти и др.
  • Изисквания към кандидатите:
    - Висше икономическо образование, подходящо за позицията – Финанси, Счетоводство и др.
    - Минимум 3 години трудов стаж в областта на банковото дело и финансите
    - Опит на същата или подобна позиция ще се счита за предимство
    - Изявена способност за аналитично мислене и аргументация
    - Отлично владеене на английски език (писмено и говоримо)
    - Отлични компютърни умения - MS Office
    - Умения за работа в екип, комуникативност, критичност, прецизност, клиентска ориентираност
    - Умение за стриктно спазване на срокове
  • Градове:
    София
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Фирмата предлага:
      Ако това предложение Ви интересува, моля, изпратете автобиография с актуална снимка и мотивационно писмо най-късно до  25.01.2016г.  като задължително посочите референтния номер.
    Само одобрените кандидати по документи ще бъдат поканени на интервю.

    Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД
  • Документи за кандидатстване:
    CV
    Мотивационно писмо
    Снимка

  • Крайна дата за приемане на документи:
    25/01/2017
  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

кариера с

Реклама

Реклама

© 2003-2017 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново . Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2017 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.