СПЕЦИАЛИСТ АВТОМАТИЗАЦИЯ - ТЕХНИЧЕСКА ПОДДРЪЖКА (гр.Хасково)

11 Яну 2017 | Показана 2956 пъти

  • Работна сфера:
    Производство
  • Референтен номер:
    KSASP
  • Задължения и отговорности:
    •Отговаря за техническата поддръжка електросъоръженията и системите за автоматизация на производството в пивоварната;
    •Осъществява периодичен контрол и следи за изправността на контролно-измервателните прибори, на приборите за отчет, контрол и защита;
    •Участва в изготвянето на превантивни планове, поддържа в изправност необходимото техническо състояние САУР и КИПиА, планира и участва в ремонтните дейности и изпитания на елементи, устройства и системи;
    •Управлява наличностите на материалите и съоръженията и предлага начини за оптимизация;
    •Изготвя необходимата спецификация и документация за доставяне на резервни части за САУР и КИП;
    •Работи в екип;
    •Дава предложения за внедряване на нови системи, свързани с автоматизация на производството за техническа поддръжка и участва в реализирането на нови проекти;
  • Минимален стаж на подобна позиция:
    1 год.
  • Изисквания към кандидатите:
    •Контролно-измервателните прибори (КИП) и начините за отстраняване на дефекти в САУР и КИП;
    •SIEMENS-S7 промишлени контролери и честотни преобразуватели;
    •Индуктивни, капацитивни, дифузни и фото-електрични сензори, процес-контролери за температура, налягане, проводимост, pH, тегло и т.н.;
    •Пневматика – вентили, разпределители, редуцири, манометри.

    Нашите изисквания:

    •Подходящо техническо образование; Опит на подобна позиция се разглежда с предимство;
    •Познания за операциите по електроподдръжка и правилата за тяхното извършване;
    •Умения за разчитане и проследяване на електрически схеми;
    •Ползване на технически английски език;
    •Организираност, прецизност и умения за работа в екип;
    •Готовност за работа на смени (от 06, 14, 22)
  • Градове:
    Пловдив, Кърджали, Хасково
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Фирмата предлага:
    •Динамична, предизвикателна и подкрепяща работна среда, в екип от опитни професионалисти;
    •Възможност за работа в техническата поддръжка в бързооборотния бизнес в международна компания;
    •Много добро възнаграждение, основано на постигнатите резултати;
    •Възможност за обучение и развитие, основано на постигнатите резултати и професионалните и лични интереси.
  • Документи за кандидатстване:
    CV

  • Крайна дата за приемане на документи:
    28/02/2017
  • Име на фирмата: LUGERA - The People Republic

    Индустрия/бизнес сектор: Управление на човешките ресурси

    Допълнителна информация: LUGERA is named after the initials of the first names of its founders - Lubos, Gerard and Rasto. As an international human resources agency, we are present in Armenia, Croatia, Czech Republic, Netherlands, Poland, Romania, Slovakia, Ukraine and Bulgaria. Fast, smart and enthusiastic, we deliver effortless service unconditionally. We provide search and selection, personnel leasing, payroll and HR administration. Our focus is on two things: results for the customer and care to the candidate.

    Адрес за изпращане на документи: 22, Serdika str., 1000 Sofia

    Е-mail: dimo.popov@lugera.bg

    Телефон: +359888559685

    Лице за контакт и допълнителна информация: Dimo Popov

    ПОВЕЧЕ ЗА ТАЗИ КОМПАНИЯ В: Форума, Съдържанието на сайта, Capital.bg, Dnevnik.bg

  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

кариера с

Реклама

Реклама

© 2003-2017 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново . Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2017 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.