Регистрация

Специалист, Финансов Контрол

11 Яну 2017 | Показана 3458 пъти

    Администрация,  Банкови,  финансови,  застрахователни услуги,  Счетоводство,  контрол,  финанси
  • Референтен номер:
    S-FC
  • Задължения и отговорности:
    Смарт Органик АД е водещ производител и дистрибутор на био храни.
    • Основана през 2008 г., компанията е сред био пионерите в България. Имаме клиенти в повече от 45 страни (на 4 континента) и екип от над 90 служители. Нашите брандове са: Магазин Зелен, Био Класа, Dragonsuperfoods, Roo'bar., Kookie Kat, etc.

    За Финансовия си отдел, Смарт Органик AД  търси:

    Основни отговорности:
    • Контролиране и събиране на вземания от клиенти (международни и български);
    • Осчетоводяване на банкови извлечения;
    • Проследяване и извършване на плащания към доставчици;
    • Проследяване и оптимизиране на разходите;
    • Комуникация с външна счетоводна фирма, държавна администрация, одитори, банки и други финансови институции;
    • Подпомагане на финансовия контрол;
    • Подпомагане на бюджетния процес;
    • Изготвяне на финансови декларации, документи, отчети;
    • Месечно приключване на отчети на касови книжки и документи;

    Нашите изисквания:

    • 3+ години опит на подобна позиция, придобит в търговска или производствена компания;
    • Бакалавърска / магистърска степен по специалност: Финанси, Финансов контрол, Счетоводство, Бизнес администрация;
    • Много добро ниво на владеене на английски език;
    • Опит с ERP система;
    • Внимание към детайла и прецизност;

    Защо СМАРТ ОРГАНИК?

    Ние сме екип от професионалисти, отдадени на каузата да предложим по-здравословна алтернатива на конвенционалната храна. Постоянно се усъвършенстваме и създаваме позитивна и мотивираща работна среда за всеки в нашия екип! Приветстваме усмихнати хора, пълни с ентусиазъм и свежи идеи!

    Ако се виждаш в описанието по-горе, не се колебай да кандидатстваш при нас!

    Очакваме те!
  • Градове:
    София
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Документи за кандидатстване:
    CV
    Снимка

  • Крайна дата за приемане на документи:
    11/02/2017
  • Име на фирмата: Смарт Органик АД

    Индустрия/бизнес сектор: Търговия на едро и дребно, внос и износ

    Допълнителна информация: Смарт Органик АД (www.smartorganic.eu) е водещ производител и дистрибутор на био храни. Основана през 2008 г. компанията е сред био пионерите в България. Нашата цел е чрез продуктите и услугите ни да направим достъпни за хората в България, Европа и по целия свят богато портфолио от здравословни био продукти, които да подобрят качеството им на живот. В момента имаме над 100 служителя и продължаваме да се разрастваме. Това са нашите брандове: www.zelen.bg www.dragonsuperfoods.com www.roobar.com

    Адрес за изпращане на документи: ул. Амстердам 18, жк. Дружба 1

    Е-mail: hr@smartorganic.eu

    Телефон: +359 893 688 792

    Лице за контакт и допълнителна информация: Нели Марковска

    ПОВЕЧЕ ЗА ТАЗИ КОМПАНИЯ В: Форума, Съдържанието на сайта, Capital.bg, Dnevnik.bg

  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

кариера с

Реклама

Реклама

© 2003-2017 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново . Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2017 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.